Winfield a Beaumont poháňajú Anglicko, aby vyhadzovali sériu T20 proti Pakistanu

Rozbíjanie hraníc bolo sloganom kriketu žien v Anglicku už niekoľko rokov, ale nikdy to nebolo dosť vhodné ako v posledných pár týždňoch. Určite ich rozbil a plienili Pakistan, aby uzavreli perfektné medzinárodné leto. 57-ročná marža, ktorá zabezpečuje víťazstvo série 3: Twenty20, aby zodpovedala výsledku v jednodňových medzinárodných trhoch.

nikdy nemal ohnivú silu, aby sa dostal kdekoľvek v blízkosti skľučujúca 170 za päť hostí vyslaní, dokončenie na 113 za sedem.Jesenský kriket žien bude tvrdší svet bez Charlotte Edwards | Mike Selvey Prečítajte si viac

So toľkým zameraním na Beaumontove opakujúce sa výkony, Winfield letol pomerne pod radarom, ale ukázal sa ako viac impozantný z dvoch v kratšej forme.Jej prvý zo štyroch po sebe nasledujúcich štartov bola havarovaná, aby zanechala ďaleko, čím znovu signalizovala bowlerom, že čokoľvek prehnané by sa vrátilo nad hlavou; lekcie, ktoré sa ťažko naučili. Po tom, čo sa Beaumont dostala do hry s vlastnými štyrmi vlastnými štyrmi, Winfield začal tretí nad tým, ako trikrát porazil pole na odskoku, dvakrát sa znova zameral na svoje obľúbené dlhé preč povraz. V priestore 15 loptičiek už Anglicko dosiahlo sedem hraníc. Winfield získal život v 33. roku, keď Sana Mir zniesla ťažkú ​​návratovú šancu, ale nebolo odrádzané, čoskoro po priblížení priamym pohonom, ktoré nikto nezastaví. Rozbíjanie lopty na polovičný plot presťahoval sa na hrot toho, čo by bolo 34-ball polstoročie.Nie je prekvapením, že jej posledný prínos bol šesťnásobný, skôr než klesol, keď začal hrať o to, že to nebolo dosť. Všetko povedané, jej záťahy proti Pakistanu predstavovali 332. Beaumontova ruka bola prerušená dvoma očarujúcimi klipsami, ktoré sa tiahli po trati, aby tancovali predtým, než sa dlho vydrží, a zobrali vzácne Nida Dar dlhý chmeľ nad hlavou štvorcovej nohy. Ale jeden podozrieva, čo tréner, Mark Robinson, bude mať toľko, koľko je divoký spôsob, ako bežala medzi wickety, pozoruhodný od začiatku. Beaumont dostatočne rýchlo zvýšil svoju netopier rovnako, piatykrát dosiahla v lete tento rok 50 v šiestich pokusoch, pričom získala iba 41 beznádejných loptičiek. Keď odišiel pár minút neskôr, bolo to 484 beží na jej meno na 96.80 proti Pakistanu, pri štrajku 108.52 nie menej.Čísla, ktoré hovoria za seba. Kontrast k dominantným otváračom Anglicka bol zdôraznený skutočnosťou, že turisti nikdy nemali otvorený stôl väčší ako 17, ich prvý brankár opäť klesal na 10, keď Tash Farrant oklamal Nahidu Chána s kývne pomalší loptičku.Ďalším majstrom, ktorý pridal do XI pre finálový zápas, bol Alex Hartley, ktorý bol nadšený, že si nárokoval svoje prvé dve medzinárodné vence T20 a vyzeral lepšie v druhom preteku Anglicka. Amy Jones bol vynikajúci za pne , v kombinácii so zlatým ramenom Danni Wyatt pre vyčerpanie pred tým, než vykoná úprimný stumping off Danielle Hazell. “” Nikdy nemôžete dostať chorý bodovania beží, “povedal Winfield po tom, čo bol menovaný hráč zápasu; jej jednoduchý elixír pre osobný úspech. Je ľahké zabudnúť, že ani ona, ani Beaumont nemali toľko ako medzinárodné päťsto storočie predtým, ako sa vydali na tento impozantný beh. Ale teraz majú chuť.

You may also like...