unibet-startpage

Vnútri 50: Predbežné finále AFL sľubujú ďalší víkendový víkend

Podplotou obidvoch zápasov je vplyv týždňa predbežného finále, čo znamená, že Geelong a GWS obaja hrajú iba raz za tri týždne. Budú odpočívať a čerešne zrelé, alebo podradené a studené? Geelong vs Sydney

Blížiace sa koniec nepredvídateľné rok je niečo upokojujúce vedieť Geelong alebo Sydney bude mať veľké finále. Obaja sú populácie s modrými čipmi, tí druhí investori veverku prečúvajú a zabúdajú, len aby kývali, keď im pripomínajú, ako sa zvýšili v hodnote, opäť pred plánovaným termínom.

Je to päť rokov od posledného premiéra Geelonga, štyri pre Sydney, a oba zostavy odrážajú hybridnú povahu ich zoznamu.Osem kociek a sedem labutí prinesie v piatok večer skúsenosti s vlajkami, zatiaľ čo Sydney vymenovalo osem mužov a päťkrát Geelong s menej ako 50 zápasmi ligového futbalu pod pásmi.

S výhodou domáceho stavu, jedným zápasom v kalendárnom mesiaci a takmer celkom vhodnou skupinou, budú kočky naštartovať nominálne obľúbené. Ak existuje obava, mohol by to byť rastúci pocit medzi ligou, že obrany mačiek sú zraniteľné na prízemí a Sydney nemá žiadny nedostatok malých útočníkov, aby využili túto vnímanú slabosť. Na druhej strane neprítomnosť Daniela Menzela s poranením adduktora je tak srdcervúcej, ako aj významnej. Inteligentný stredu strednej veľkosti je životne dôležitým článkom v útočnom reťazci spoločnosti Geelong a jeho vyrovnanosť a vízia budú ťažké nahradiť.Z úložného priestoru almanachu: Barry Dickins si pamätá bahno Čítať ďalej

Najväčší rozptýlenie Johna Longmira je spôsobilosť jeho vojakov po dvoch vyčerpávajúcich finále a postupnosť zranení. Po šesťdňovej prestávke nie je pochýb, že Swans budú hrať boľavé, bude to však dostatočne významná prekážka, ktorá zabráni tomu, aby sa štyri štvrtiny dostali do styku s mačkami? Štvrtkové tímy odhalili, že Jarrad McVeigh a Callum Mills neboli menovaní, ale Kurt Tippett, Zak Jones a Gary Rohan majú všetky. Očakávajte, že kočky dajú veľa troch karosérií do všetkých troch časov a snažia sa napodobniť úspech GWS pred dvoma týždňami.

Nie je veľa náhodných materiálov, ktoré by sme mohli využiť na lepšie predpovedanie tohto výsledku.Sydney získal tri z posledných štyroch medzi týmito tímami, vrátane ich jediného stretnutia v tejto sezóne na štadióne Simonds. MCG môže byť faktorom. Laby sa tu hrali len dvakrát v tejto sezóne, a nie od deviatich. Kočky tu hrali päťkrát a štyrikrát vyhrali a táto sezóna sa presunula do nového tréningového zariadenia na Deakinskej univerzite vybavenej oválom veľkosti MCG. Všetky ukazovatele ukazujú na kliffanger. Iba percentuálny podiel oddelil obe strany na rebríku a medzi nimi existuje veľa kľúčových štatistických kategórií. Jednou z oblastí, ktorá vyniká, je komparatívna dominancia Geelongu na stredových vzdialenostiach.Kočky ukázali proti Hawthornovi, že keď sa Patrick Dangerfield a Joel Selwood dostanú do stredu so stredovým odstupom, môžu vytvoriť značné impulzy.

Našťastie náš príbeh má tím hrdinov pripravených na vykoľajenie expanzívnej juggernaut. Prirodzene v štýle červenej a bielej farby a motivované šikovným príbehom plným šťastia a patek sa západní buldogovia stávajú najobľúbenejšou neutrálnou voľbou Austrálie od Shannona Noll.

Ale na rozdiel od bezpečného vykupiteľského sveta beletrie, v reálnom živote, dobrí chalani nie vždy skončia prvý. A buldogi budú ťažko tlačiť, aby prekonali GWS na štadióne bodless v sobotu večer. Giants získal šesť z ôsmich doma v roku 2016, čo predstavuje Hawthorn, Sydney a Bulldogov na ceste.Toto kolo deviatich porážok je jediným časom, keď majú psíci špičkové skúsenosti v dome Giants. Viktoriánovia budú mať do súťaže veľa historických batožín. Záznam o jedinej výhre v desiatich predchádzajúcich predbežných finále je významným albatrosom okolo krku klubu. Najmä vtedy, keď tento rekord a osamotený premiér pred 62 rokmi, mohli byť uzavreté za menej ako štrnásť dní klubom iba v piatej sezóne. Obri, oddýchnutí, sebavedomie a závideniahodným množstvom možnosti, začne ako obľúbené. Ich stredná poloha je jedným z mála, čo sa hromadí proti psom a ich zmes nebezpečných hmôt a smalls na obidvoch stranách krajiny spôsobuje nepríjemné otázky pre Luka Beveridge.Jeremy Cameron kopal päť, keď sa tieto tímy naposledy stretli a jeho kombinácia s Jonathonom Pattonom a Rory Lobb nevyzerá prirodzene vhodná pre obranu Bulldogov, hoci Matt Suckling zranenie otvoril dvere pre Fletchera Robertsa, aby sa vyrovnal na jednu z tých vysokých cieľov.

Bulldogovia ukázali svoju šablónu úspechu proti Hawthornovi: orgány, ktoré sa zaviazali k každej súťaži, čisté ruky a vlny rýchleho pohybu lopty vpred. Ak ich bojovná stredná skupina môže ovládať tempo, tak ako to urobili v predchádzajúcich dvoch rozrušených finálnych výhry, tretina by mohla byť na kartách.

Dúfam, že to urobia, ale nemôžem ich dopísať , Deti GWS sa narodili v tejto fáze.Majú zručnosti a švih a dostatok seniorských telies, aby ich prehnali, dokonca aj bez toho, aby ich pozastavil Steve Johnson. “Najdôležitejším momentom víťazstva Bulldogov o Hawthorna minulý týždeň bol Marcus Bontempelli, ktorý prenasledoval Luka Hodge na zemi v súťaži druhého štvrťroka. Bol to katalyzátor pre návrat, ktorý omráčil trojitých premiérov a položil značku, že mladé šteňatá sa blížili. Citát týždňa

Ľudia môžu chodiť s negatívmi po celý svoj život, povedať im, aby získali život. Mala som iný človek, ktorý mi dnes povedal: “Pozrite, je to veľmi nespravodlivé pre kluby v Melbourne, ktoré Giants robia.” Povedal som “vrátiť sa do Hawthorn pred 20 rokmi, keď sa skoro zlúčili s Melbourne”. Nesedeli tam a zúrili.Vydali sa a odpracovali svoje zadky a získali čo, tri premiéry, takmer štyri, a boli veľké finále po veľkom finále. To je to, čo by mali ísť a vidieť. Rekonštrukcia Hawthorna bola jedným z najlepších obchodov, ktoré boli kedy vykonané a postavené v AFL.

Tréner inaugurácie Giants Kevin Sheedy nemá čas na kritikov svojho bývalého klubu. Bity a Bobs