Vklady a výběry

Unibet sa snaží svojim zákazníkom a verným hráčom vychádzať čo najviac v ústrety, preto umožňuje vkladať peniaze na Váš herný účet skutočne rôznymi platobnými metódami, vďaka ktorým sa môže aktívneho stávkovanie zúčastniť skoro každý.

Najčastejšie hráči používajú kreditné karty, vďaka ktorým je vkladanie sumy na web jednoduché a tiež veľmi rýchle. Unibet podporuje VISA, VISA Electron a MasterCard. Ak nemáte aktivovanú možnosť platby cez internet, rozhodne nemusíte zúfať, na účet Unibete môžete svoje peniaze jednoducho previesť aj bankovým prevodom.

Ak máte potrebné nevyužitý pin z PaySafe karty, aj pomocou neho môžete u Unibet vložiť peniaze na váš účet. Minimálna vložená sumy pri každej metódy musí byť aspoň 250 Sk.

Ak naopak máte už nejaké peniaze vyhraté, a teraz by ste ich chceli získať, aj na to Unibet poskytuje hneď niekoľko metód. Vyplatiť výhru si môžete na váš bankový účet, čo vás nebude stáť ani korunu, minimálny výber pre túto metódu potom je sto korún. Ďalšími možnými metódami je Moneybookers a Neteller. Podobne ako pri bankovom prevody, aj tu neplatíte žiadny poplatok a minimálna vybraná suma musí byť 100 Sk.
Unibet sa snažia o svojich zákazníkov starať, ako to len ide, čo je vidieť aj u spomínaných metód.

Platobná služba:Logo:Vklad:Dĺžka transakcie:Výber:Dĺžka transakcie:
Bank transfer1-2 dni2-3 dni
SkrillIhneďDo 24 hodín
NetellerIhneďDo 24 hodín
VisaIhneďDo 24 hodín
MastercardIhneď-
Paysafe cardIhneď-