Unibet rozdelil názor medzi globálnym fanúšikom Manchesteru United

Nie je možné, že každý jednotlivec držiteľ vstupenky je rozčarovaný, ale zdá sa pravdepodobné, že akákoľvek osoba, ktorá je, je platiacou podporovateľkou. Sú to tí, ktorí sa na Fergie skrývajú roky, ale aj oni sú súčasťou tradície, čím sa Old Trafford triasol, keď gól Steve Bruceovej porazil Sheffield Wednesday alebo spieval 12 dní Canton po 20 rokoch, aj keď to je odpad. Teraz vidia, že sa ich klub stáva len ďalšou mega-značkou a čo viac si vyberá bývalého súpera, Unibet krátkodobého trénera a trénera, ktorý zdieľa žiadnu z ich hodnôt na poli, ktoré si vybrali pred Ryan Giggs, legendou, ktorá má bol v klube od veku 14 rokov.Ale ako som už povedal, títo fanúšikovia nemajú veľa.

To je preto, že tam, za turnikety, je mnoho miliónov ďalších fanúšikov Man Utd (alebo Manchesteru alebo Man Yoo), ktorí chcú Mourinho Kto chce nepretržitú drámu, ktorú portugalské záruky urážky, myšlienky, histrioniku. Oh a trofeje. Mourinho prináša tituly a to je fakt. Miliony fanúšikov Manchester United sa nebudú uspokojiť s ničím menej.

Ako sa účinne argumentovalo inde, je rozumné, aby tí, ktorí riadia United, menovali Mourinho. Keďže futbal sa stáva menej športom a viac formou zábavy, dramatická Unibet záležitosť. To presvedčuje tých miliónov fanúšikov, aby zaplatili za predplatné televízneho vysielania alebo si kúpili replika košele, alebo sa vrátili do írskej krčmy o 3:00, aby sa dostali na raňajky.Títo fanúšikovia, rovnako ako tí, ktorí platia za účasť na Old Trafford, sa cítia ako pripútanosť k svojmu zvolenému klubu. Rovnako ako držitelia sezónnych lístkov majú silné názory a skutočne ich držia. Že ich spojenie s klubom nie je geografické alebo rodinné, ba ani klasické (hoci samo o sebe by bolo veľmi neobvyklé), nie je ich chybou. Nie je ani skutočnosť, že ich spojenie s obľúbeným tímom je o niečo menej trvanlivé. Je to jediný spôsob, akým vedia.José Mourinho do Manchesteru nie je najvhodnejší, ale je nepravdepodobné, že bude nudný | Barney Ronay Prečítajte si viac

Otázka pre mňa je viac, čo to znamená pre starého fanúšika, fyzického fanúšika.Kedysi boli títo fanúšikovia, ktorí udržiavali svoj klub nad vodou (a na účely tohto Unibet tvrdenia tu hovorím fanúšikovia Premier League, stav, ktorý všetci fanúšikovia v akejkoľvek túre usilujú). Vďaka Sky a NBC a Continental a Gazprom to už nie je. Kedysi zakopávali klub v miestnej oblasti, vytvorili odkaz, ktorý by ich zaradil do komunity. Táto komunita je teraz globálna a je bezradná. Aké fanúšikovia v teréne môžu robiť, že prívrženci na pohovke v jednom nie sú schopní urobiť hluk. Stále sa často označujú ako 12. muž. Ale častejšie sa môžu cítiť ako tretie koleso.Keď fanúšikovia Newcastle vidia Moussu Sissoko, zapnite ju pre televízne kamery alebo fanúšikovia Chelsea sledujú, že Eden Hazard sa vynorí z dlhoročného spánku v poslednej možnej príležitosti, aby sa zaradil do konca sezóny Leicester City’s Miracle, akú hodnotu vytvára atmosféra, ktorú vytvorili. A áno Leicester je slávna výnimka z tohto a áno, možno by ste si mysleli, že dokazuje pravidlo. Guardian pohľad na zmeny v Manchester United: futbal zmenil priority | Redakcia Čítať viac

Zatiaľ čo tiché pozemky sú ľahko odstránené v editovacom balíku, prázdne terasy nie sú. Zmenšujúca sa návštevnosť poskytne zlú optiku, ako sa hovorí v PR biz, a zasiahla Unibet značku oboch klubov a ligy.Fyzickí fanúšikovia by mohli hlasovať svojimi nohami a prestať sa otáčať v očakávaní, že kluby znížia ceny, aby ich dostali späť. Mohli by však znížiť ceny vstupeniek na slobodu a nezmenili by sa smerom hry (aj keď som Mám rád vidieť dav). Keď to fyzický fanúšik uvedomí, existuje šanca na oslobodenie. Už nie je veľká potreba zaplatiť ceny astronomických cien. Už nie je požiadavka strácať svoje víkendy a týždňové noci cestujú v nepohodlných časoch, aby vyhovovali televíznym programom. Nemusíte sa popierať polovica a pol šála, pretože viete, že máte pocit, že necháte klub nadol. Nemusíte sa držať na zemi, zatiaľ čo sledujete 90 minút konzervatívneho futbalu, ktorý sa strašne stráca na všetkých. Už nie je potrebné piť slabý ležák.Touto slobodou by mohol prísť vnútorný pokoj. Alebo aspoň dostatok peňazí, aby ste sa dostali na Sky. Hra je stále pre fanúšikov, je to len iný typ fanúšika.

You may also like...