Mobilné stávky

unibet-mobile Nebaví vás sedieť pri počítači vo dne v noci, prípadne nemáte možnosť u neho stále sedieť? Cez to všetko by ste ale chceli vsádzať na športové výsledky a vyhrávať? Unibet pre vás má riešenie v podobe mobilného stávkovania, ktoré sa osvedčilo u niekoľkých miliónov ľudí pred vami!

Niektoré stávkové kancelárie vám ponúkajú mobilné stávky na športové výsledky. Unibet nie, táto stávková kancelária ponúka pre mobilné telefóny tiež online kasíno a poker aplikáciu, vďaka ktorej si môžete zahrať rôznorodé varianty tejto skvelej kartovej hry.

Neviete, ktoré telefóny Unibet aplikácie podporujú? Podporuje je najrozšírenejší operačný systém Android, ďalej potom Windows, pozadu nezostáva ani iPad a iPhone. Len majitelia zariadení s BlackBerry si tieto výhody Unibet bohužiaľ neužijú.

Ako vidíte, Unibet, ako Bet365,  sa snaží všetkým zákazníkom vyjsť čo možno najviac v ústrety, ak už máte založený herný účet, stačí vám len stiahnuť požadovanej aplikácie a môžete začať vyhrávať aj prostredníctvom vášho mobilného telefónu.