Unibet ísť z ázijskej ligy majstrov so stratou pre Jeonbuk

Brazílsky prokurátor Leonardo vybojoval ďalšiu kúsok ázijských šampiónov pre Melbourne Victory a dal Jeonbuk Motors do posledných osem Ázie. Klub A-Ligy sa v utorok v Južnej Južnej Kórei prepadol z Ázie a prehral 2: 1 v noci a 3-2 na agregáte K-ligy.Sydney FC kľúčový gól preč v ázijských šampionátoch Liga majstrov so Šandongom Prečítajte si viac

Nebolo to pre Victoryho odchádzajúce trio Archie Thompson, Kosta Barbarouses a Matthieu Delpierre, ktorí teraz opustia klub. Víťazstvo bolo natiahnuté a nakoniec prekonané Jeonbukom, ktorý sa môže pochváliť ohromným rekordom v elitnej kontinentálnej súťaži. Rovnako ako v Melbourne, Leonardo sa ukázal ako smrteľný a dvakrát sa rozhodol pre rozhodovanie o kravatách.Besart Berisha je neskoro volej z náhradného Jai Ingham kríž dal Victory sedem minút nájsť sekundy, ktorý by dal Victory dopredu na góly, ale hostitelia držal na. Ako Kevin Muscat strane musí nenávidieť Jeonju. Strata nastala v tom istom meste, kde sa ich ázijská kampaň v roku 2014 skončila v skupinových fázach.

V tejto kravici sa Leonardova trieda podieľala. Po vyrovnaní minulého týždňa s nezabudnuteľným voľným kopom, brazílsky dal Jeonbuk pred ďalším kusom.Po faulu súpera Jason Geria poľahky poľahky preukázal v 29. minúte šancu na útočnosť Leonardo zo štipľavej obrane a nestral sa za následok, že brankár Lawrence Thomas nemohol preniknúť do brány.

Cieľ dal Victory na zadnú nohu, ale Jeonbuk vyzeral viac pravdepodobne k tomu, aby pridal k svojmu zápasu a tak sa ukázal aj po 71 minútach. Náhradník Ricardo Lopes priniesol pokutu pre svojho krajana, najvyššieho plateného hráča v Kórei, aby sa dostal do domáceho hromu.

Muscat pridal dychtivosť mládeže a priniesol Ingham, Jesse Makarounas a Connor Pain, keď honil súťaže.Ingham sa dostal na správne miesto pre Berišu, ktorý priniesol víťazstvo do hry, ale nebol žiadny vyrovnávací príklad, keďže strana A-League znova spozorovala, že ich nádeje prepadli v rukách Jeonbuka.

bol “horko sklamaný”, aby sa zhromaždil, zhoršoval predčasné šance, že nebol Thompson.

“Mali sme naše príležitosti skoro…dve dobré šance na 0-0, čo by spôsobilo, ” povedal. “Ak chceme ísť za ďalším voľným kopom, bolo pre nás život ťažké. V Melbourne by sme mali túto hru vyhrať a túto hru sme veľmi ťažko urobili, ale som nesmierne hrdá na to, aby sa skupina dostala tak ďaleko ako máme. “

You may also like...