Unibet bonusy

logo2 Radi stávkujete, a zároveň sa radi obzeráte po nejakom bonusu, ktorý vám môže stávková kancelária ponúknuť? Potom sa pozrite na ponuku bonusov od Unibet, ktorá vás určite poteší! A poteší nielen vás, ale aj vaše kamarátmi, teda ak je pozvete do stávkovej kancelárie Unibet.

Prvým veľmi zaujímavým bonusom je bonus pri stávkovanie na mobile. Pri prvej mobilnej stávke vám Unibet bonus  ( ako Bet365 ) vyplatí späť prehraté peniaze, ak by ste ich prehrali, a to až do výšky 280 EUR! Neznie to lákavo na vyskúšanie prvý mobilný stávky, najmä keď stávkujete prakticky bez rizika?

Podobný princíp platí pri prvej stávke na akúkoľvek americkú sériu, treba na NHL. Ak vám váš tip nevyjde, nemusíte v žiadnom prípade zúfať, pretože Unibet bonus vám oplatí späť až 7€, a to už sa skutočne oplatí, a to aj vďaka množstvu zápasov, ktoré sa v NHL každý týždeň hrajú.

Ak máte veľa kamarátov, ktorí by radi začali s online stávkami, potom neváhajte a pozvite ich cez systém Unibet a získajte bonus až 10 € za každého pozvaného kamaráta ( ako Bet 365 alebo Bet-at-home ). A to rozhodne nie je všetko, pretože bonus dostane aj váš kamarát. Rovnako ako vy, tak aj on dostane od Unibet 250 Eur na live stávky alebo do Unibet kasína.

Pokiaľ naviac založíte u Unibet svoj účet teraz, získate prvej stávky úplne bez rizika. Unibet garantuje vrátenie až 50% z vašej nevydarenej stávky. Je to tak, ak sa vaša stávka na prvýkrát nepodarí, nemusíte zúfať, Unibet vám vráti až 60 € naspäť a vy tak môžete svoje šťastie skúsiť znova!

Ak ste milovníkmi hry BINGO, potom vás určite poteší bonus, ktorý spoločnosť Unibet má, a trvá po celý február. Celý tento mesiac totiž môžete súťažiť až o jeden milión libier, ktoré môžete v tejto hre vyhrať.
Unibet, ako u Bet365,  ponúka skutočne veľa bonusov, preto neváhajte a vyskúšajte aspoň jeden z nich. Veríme, že určite nebudete svojho rozhodnutia ľutovať.