unibet-startpage

Turf vojna eskaluje ako New York City FC robí doma debut v druhom týždni

Okolo 18. minúty domáceho debutu FC New York v nedeľu na štadióne Yankee, Twitterový účet Red Bulls v New Yorku uverejnil odkaz s otázkou “Kto je najlepším 20 hráčmi za 20 rokov futbalu metra?”

Ako pokus pripomenúť Newyorčanom, že existoval ďalší tím s dvoma desaťročiami histórie, skôr ako dvoma zápasmi, bolo to rozumné jibe, ale ako sa ukázalo, skôr neúspešné.O minútu neskôr sa David Villa dostal do boxu, aby získal prvý gól NYCFC na štadióne Yankee, a to skvelým spôsobom, predtým, ako začal chodiť na miesto, kde bol Yankees domáci tanec pokrytý obrovským hrebeňom NYCFC, aby si oslávil svojich spoluhráčov. Ako kultový obrázok fanúšikov NYCFC, ktorý si možno potenciálne pamätá za posledných 20 rokov, je to skôr v porovnaní s definujúcim momentom z úvodnej domácej hry bývalého inkarnácie MetroStars Red Bullov “pred 20 rokmi: vlastný cieľ Nicola Caricola, ktorá sa v nasledujúcich dvoch desaťročiach hrubého nedostatočného úspechu stala známa ako “Curse of Caricola” (až do štítu fanúšikov Mikea Petka v roku 2013). Nejaký hlavný štart a bolo to jedno z najzaujímavejších tropov minulého roka, ktoré sa pozerali na to, že Red Bulls oneskorene potvrdzujú svoju históriu ako originály MLS, a začali sa zaoberať jedinečným predajným miestom na boj proti hrozbe nových detí. P>

Uvedené nové deti boli v b V nedeľu.Zhruba 43507 nabitý štadión Yankee – aj keď to chvíľu trvá, kým prevádzkovatelia bránia bránu, aby sa dostali na štadión – svedčia o histórii, hoci klub nebude mať žiadne ilúzie o úlohe, ktorú pred nimi stojí, aby si udržal dokonca polovicu toho istého týždňa , Týždeň, keď sa ich história odohráva v menej efektívnom spôsobe. Teraz Red Bulls mohli pripomenúť svojim novým rivalom neplodnosť davov otvorených dňom – ​​skutočne dav NYCFC bol o viac ako 3000 menej ako 46,826, ktorí videli prvú hru MetroStars v New Yorku / New Jersey na štadióne Giants – hra Caricola od roku 1996. A neskôr, keď NYCFC tweeted tento panoramatický záber svojho dočasného domu na ďalšie tri roky, Bolo ťažké vynechať menej ako jemný podtext reklamy Red Bulls na ich otvárač doma budúci týždeň. Sniping je skôr zábava – a dúfajme, že bude len bohatší, pretože Villa a co chrastí v cieľoch, Alebo pripustiť oneskorené ekvalizéry alebo dokončiť celú hru S proti 10 mužom, alebo len nahromadiť históriu a prítomnosť každý deň naraz.

“Som tu,” spustil refrénu v montáži videa, ktorý predstavil nový tím z miest okolo piatich štvrtí. “Je tu už niekto,” hovorí Jersey.GPToronto FC nemôže obviňovať všetko na zozname proti posádke. Existuje zvyk medzi niektorými odborníkmi, aby sa prepadli jeden na druhého v preteku, aby oslobodili rozhodcu od zlého rozhodnutia, pretože sa týka konečného výsledku Futbalového zápasu. “Áno, rozhodca by nemal dávať kartu / pokutu / faulu, ale to nie je dôvod, prečo tím stratil.” Na túto istotu trochu dodáva: “Dôvod, prečo tím stratil, je, pretože neboli Nie je dosť dobrý. “

V praxi sa však tieto veci nemôžu tak ľahko rozvinúť. Futbal je úžasný neporiadok, zručnosť, nespravodlivosť, domáca výhoda, skóringové efekty atď. – príčina a dôsledky nie sú vždy jasné.Keď rozhodca David Gantar rozptýlil Justin Morrow, ktorý sa zdal byť právnym pokusom vyhrať loptu na okraji 18-yard boxu v 45. minúte hry v Columbus Crew 2-0 víťazstvo nad Toronto FC v sobotu večer , Rozhodne zohral úlohu vo výsledku zápasu. TFC prehral muža a hlavný tréner Toronta Greg Vanney sa rozhodol pridať dvoch obhajcov ako stíhačku proti vysokej rýchlosti a rýchlosti, ktorú Columbus vyriešil. Jury stále zostáva na nákladnom zhromaždení Toronto FC po strate Columbus Crew Prečítajte si viac

Napriek tomu by Morgan pravdepodobne nebol na ihrisku, pretože Morrow nebol vyslaný. Nie že problémy s hĺbkou TFC v obrane sú Gantarova chyba a Columbusov vysokovýkonný pult pod Greggom Berhalterom spôsobí, že strany budú lepšie ako TFC rovnaké bolesti hlavy na Crew Stadium. Napriek tomu ani jeden nemôže povedať s dôverou Gantarovo rozhodnutie nemalo žiaden vplyv na výsledok.S vedomím, že rozhodovanie nebude nikdy bezchybnou profesiou, je normálne očakávať to najlepšie od rozhodcov v lige s predstieraním jedného dňa k globálnej elícii. RWOld mužské outliers skóre veľa MLS

Vlani v októbri napísal zaujímavý príspevok pre Bloomberg Sports známý ekonóm a futbalový štatistik Dan Altman, ktorý navrhoval prostriedky na hodnotenie relatívnej kvality rôznych futbalových líg s použitím priemerného veku , Dôvod, Altman vysvetľuje, je, že futbalisti “…typicky vrchol niekde v ich mid-20s”. A naozaj, percento celkových minút, ktoré sa odohralo na základe veku v MLS krivkách smerom nadol v 45-stupňovom uhle začína tesne po 25-ročnej známke. Samozrejme bude vždy niekoľko pozoruhodných odchýlok.V minulom roku sa Landon Donovan zdal byť takisto fit a zručný v jeho 32-ročnom veku odchodu do dôchodku pre LA Galaxy, ako to urobil vo svojej prvenstve v MLS. A zatiaľ čo súčasná sezóna je stále veľmi mladá, Blas Perez, ktorý má už tri body v dvoch zápasoch v tejto sezóne, nie je nič iné ako (samozrejme vo futbale) na úrovni 34. Rage proti zomretiu svetla, on Oslávil svoje narodeniny v sobotu tým, že skóroval dvakrát proti stále nie je to skvelé Sporting Kansas City v víťazstve 3-1. Špeciálna dlhopis podopiera rýchle vystúpenie Fabiana Castilla s FC Dallasom. Prečítajte si viac

Zatiaľ čo víťaz v Tento zápas bol kontroverzný – polovica Dallasu začínajúca 11 sa zdala byť v offside pozícii, keď Michel poslal kríž do neoznačeného Perezu v 52. minúte – otvárač bol vznešený.V priebehu sedemnástich minút proti SKC Fabian Castillo poslal perfektný loptu do trénera Tesho Akindele, ktorý sa rýchlo otočil na okraj oblasti a poslal loptu do širokej škály do tímu Perez, ktorý ho zaseknul bez toho, aby sa rozbehol. Bolo to aj na pult, v tempe.

Perez nebol jediný oldster, ktorý si tento víkend vyhrať rovnováhu.32-ročný San Jose zemetrasenie pred Chris Wondolowski terorizoval Seattle Sounders v ich vlastnej trávnik v 3-2 víťazstvo, dokonale hrudníka a dokončenie kríž Marvell Wynne v 17. to zrušiť Dempsey otvárač a potom odlupovanie loptu Vystrašený Brad Evans zaútočil na strelu siete tri minúty po polčase.

Perez zjavne povedal svojmu trénerovi Oscarovi Parejovi: “Mám pocit, že som mladší a mladší.” Či už to bude tak cítiť V auguste je na diskusiu, ale teraz je radosť sledovať. RWThe highlight navijak dáva…

Pamätajte si na Tyler Deric z Houston Dynamo.Stále veľmi skoro vo svojom stint ako No1 brankár v Houstone Dynamo, po odchode dlhoročného bývalého a bývalého All-Star Tally Hall, Deric mal možnosť zapôsobiť na svojho nového trénera Owena Coyleho a sledovať televízne publikum v piatok v noci proti Orlandu ( Ironicky dost, klub Hall opustil Houston za). A ak by sa hra skončila v polčasu, Deric by dokázal poukázať na highlight-valcový-hodný save než nie menej ako hráč Kaka, ako dôkaz toho, že nová éra dynamického brankára je na silnej pozícii.

Deric, sľubný mladý majster, ktorý prišiel do domáceho systému, nemal veľa práce na to, Dosť zlá zápas z oboch tímov – z ktorých každý urobil zmeny z ich úvodných predstavení, ale ani jeden z nich nevyzeral, že by vytvoril veľa v spôsobe útoku na alchýmu. Ale keďže hra začala peterovať A s Dericom sa možno už teší na to, že si vyskúšal svoju prvú polovicu s výnimkou YouT Ube – ak nie SportsCenter – nedosiahnuteľný náskok brankára viedol k zúfalému zásahu smerom k jeho vlastnej línii, keď ho chytil náhradník Pedro Ribeiro z Orlanda.Keď lopta vyrazila brankou z Ribeirou z terénu, brankára klesla cez svojho súpera a snažila sa získať loptu, ale len sa mu podarilo dierať loptu do siete, tesne nasledovať sám a jeho zviazaný súper.

Bolo to nepríjemné, nemotorné a v skutočnosti skôr pripravený pamätník pre túto hru ako Kakaov voľný kop a Dericova akrobatická paréria.

Oba tímy stále pracujú na tom, čo chcú byť.Orlando vyzerajú čoraz viac vymedzené, ak niečo, s rýchlym protiútokom a stlačením viditeľného v ich lepších chvíľach, zatiaľ čo Houston zlikvidoval Will Bruin v prospech Leonela Mirandy široko vpravo, keďže Coyle sa rozhodol použiť širokú 4-4-2 Keď je Orlando s obmedzeným úspechom. Je to možno malé požehnanie, že príchod Orlanda a NYCFC posunul Houston a Sporting KC do Západnej konferencie, takže toto stretnutie medzi týmito dvoma rokmi bude jediné. Pre ligu nebola žiadna reklama. Nie, že nemal svoje nezabudnuteľné momenty – bohužiaľ pre Deric.GPAN Alan Gordon môže byť aj naďalej konečným party-crasher

Je neuveriteľné, niekedy, ako jeden cieľ môže mať rôzne významy pre dva tímy spôsobom, ktorý ďaleko za tabuľkou liga.

Portland Timbers ‘Fanendo Adi strelil svoj druhý gól v noci, keď v 90. minúte prehral domáci tím 2: 1 pred gólom v LA Galaxy. Providence Park vybuchol v tom, čo znelo trochu ako úľavu. Po sezóne 2014, ktorá videl, že tím Caleb Porter vytiahol sedem z prvých 11 zápasov, tím vo svojom druhom zápase v roku 2015 získal ťažké víťazstvo proti šampiónom MLS Cupu, a to najmä v druhej polovici, počas ktorej Bruce Arena Galaxy Expertne lemoval v Portlande a vyzeral túžbou po zabití.Aj keď sezóna bola mladá, budúcnosť sa asi 60 sekúnd zdala byť jasná. Potom minútu po cieli, rutinný roh našiel hlavu 6-ft3in Alan Gordon, jeho nohy Sotva zo zeme. Spletilo sa v sieti Adama Kwaraseyho, všetko pred Timber Joey mohol dokonca vidieť Adiho dosku z dreva. Gordon, bývalý Timber, keď hral v USL, môže byť najviac (v) slávny za to, že vo Will Johnsonovej v roku 2013 vyslovil proti gayovu krivu. Tu umlčal dav 21 000 plus spomienok na tmavé dni jari 2014 , Teraz s dvoma remízami v dvoch hrách. Pre trénera Galaxy Bruce Arena však bolo ďalším dôkazom, že jeho rozhodnutie pridať bývalého cieľového muža San Jose zemetrasenia bolo na peniaze.Napriek precíznemu prechodu Robbieho Keanea a tempu Gyasiho Zardesa vpredu môže Gordon ešte prísť neskoro na to, aby šiel na trať jedna a skĺzol ho v mixéri, alebo aspoň vyťažiť zo sadzieb ako rohy. Galaxia samozrejme zaslúžila výsledok, ale niekedy všetko to, že huffing a puky a pracovať loptičku pred bránou nemôže nahradiť mať správne vysoký pytliak v krabici v správny čas. RW