Tony Mowbray radil pokoj, zatiaľ čo Coventry thrash Gillingham sa dostať na vrchol

Nie sú to jediné. Coventry žil neisto po šarvátkach, ktoré nasledovali po ich grandióznom prechode z Highfield Road v roku 2005. Tony Mowbray je ich ôsmym manažérom v tom čase, znižujúc päť interiérov. Žiadny z nich nemal dve plné obdobia. Majitelia, ktorí ich viedli cez dve zrážky z 10 bodov, odstupovanie z majstrovstiev a pre sezónu v Northamptone môžu byť lepšie v hedžových fondoch ako futbalové kluby, ale City, v nových rukách a Bet365 uvítací bonus pre nových hráčov zotavuje sa z topiary, je späť na Ricoh, aj keď sú ako nájomníci Wasps a snažia sa cítiť sa dobre.

Nespokojní fanúšikovia sa vracajú a sobotňajších 14 747 v celkovom počte 15 604 je oveľa viac ako čokoľvek od ich prvej hry z Northamptonu (27 306) rok, kedy boli Gillingham aj návštevníci.Vyhrali pomoc a Coventry túto sezónu nestratili v tíme. Spôsob tejto demolácie bol presvedčivý, štýl scintillating a slovo sa šíri.

Nie všetci návštevníci budú tak vyhovujúci. Mohlo by sa tvrdiť, že Coventryho zmätok v priebehu posledného desaťročia odráža centrum mesta, kde sú všetky výkopy, odklonenia a kužele, a Gillingham, aj keď to pravdepodobne nikdy nevideli, by si mohli odbočiť z kužeľov. Boli neustále zachytené na loptu, pretože Coventry ich pretiahol ako záplavovú vodu.Formácia Strictly City bola pravdepodobne 4-2-3-1, ale takáto intenzita, tak ako predbiehala, tak aj pokrytie, bolo ťažké vidieť, ako Gillingham, ktorý v roku 2013 vstúpil do League One pod Martinom Allenom, dosiahol svoju pozíciu .

Justin Edinburgh, ktorý neustále zdvíha svoj profil cez Newport County, bol menovaný vo februári, mesiac pred Mowbraym a uložil stabilitu, ale bol tu Unibet bonus k prvému vkladu pustený a zablokoval odpoveď Bradleyho Dacka v druhej polovici. Mowbray urobil dve plné obdobia, a to na West Brom a Middlesbrough, a mohol by tu byť dlhšie. On je dobre dôveryhodný s loanees. Okrem Turnera, stredného chrbta, ktorý sa vracal z Cardiffu ako útočníka, a rýchly Murphy, vo veku 20 rokov od Norwich, má Adam Armstrong, 18 z Newcastlu a Ryan Kent, 19 z Liverpoolu.Armstrong, kapitán Anglicka pod 19 rokov, má 12 gólov z 15 zápasov z podvodnej rýchlosti z dlhého tela a krátkych noh. Kentov prvý dotyk pravidelne vyhodil jeho marker, ak tam bol jeden. Spolu s Johnom Fleckom, Jimom O’Brienom a Romainom Vincelom, nákupom v lete z Leyton Orientu, boli na konci jasného týždňa vyzerať neodolateľne pre mladých anglických talentov. Joe Cole sa dostal do krídla. Sam Ricketts je stará ruka na poli.

Mowbray bojoval, aby nebol nadšený. “Je to vždy ťažké, keď ste v polčase štyri,” povedal. “Musel som ich utišiť, keď všetci odskočili a stále sme mali 45 minút na hranie. Celkovo to bol špičkový výkon a musíme ho použiť ako náš benchmark. Jacob je šokujúci chlapec. On a ostatní mladí chlapci sú mimo svojich mamy a rodiny.Musíme sa o ne starať. Idem domov k mojej rodine a my všetci budeme mať zajtra rád moje narodeniny. Na záver víťazstva je vždy ľahšie. V opačnom prípade by som mohol byť nešťastný. Ale nenechajte sa uniesť. Bol som na vrchole stola dvakrát na Boro v New Year’s Day a my sme vynechali play-off. ”

V utorok Coventry, vrchol stola, sú preč v Bradforde, neporazený od septembra. Mowbray pozná nebezpečenstvo.

You may also like...