Titanove finále dúfajú, že visia pri niťách, šťastní rytieri sú piť

Severná Queensland uzavrela štvrtú strelu v NRL s ťažkým bojom o 32-16 víťazstvo nad Gold Coast v Townsville. Cowboys skončí štvrtý na rebríku a má dvojitú šancu v ich quest pre back-to-back premierships.Rabbitohs dokončiť sezónu NRL vo veľkom štýle s veľkou výhrou nad Bulldogs Prečítajte si viac Gold Coast, však sa potia na nedeľu zápas medzi Wests Tigers a Canberra vedieť, či oni sa dostanú do finále prvýkrát od roku 2010.

Víťazstvo pre Tigers v Leichhardt by im umožnilo prekonať Titans na ôsme miesto. Rovnako ako minulý víkend proti Penrith, Titans urobil život ťažké pre seba s pomalým štartom do zápasu. Cowboys otvoril bodovanie cez Justin O’Neill v piatej minúte, keď vyčlenil Josh Hoffman nárokovať Lachlan Coote kop.

Jarryd Hayne hrával svoj druhý zápas v plnom oblúku pre Titanov a potom prišiel s rozhodujúcou chybou, aby umožnil Cowboysovi rozšíriť svoje vedenie.

p> Dvojnásobný medailista Dally M sa zdal byť zneškodnený útokom Cowboys, ale vylial vyčistenie a Antonio Winterstein posunul, aby otvoril vedenie 12-0 v polovici polovice. Bola to nákladná chyba Hayne, ktorý prežil toriu noci v drese No1. Hoci ich superstar recruit nebol streľba, titáni odolali vlne tlaku Cowboys a podarilo sa dostať späť do súťaže o polčas.

David Mead, ktorý sedel väčšinu prvej polovice, prešiel vyhodnotením zranenia hlavy po skorom zrážke s Kane Linnettom, zachytil Nathan Friend cross-field kick, aby dal návštevníkov na palubu v 32. minúte a zabezpečiť, aby marža bola len šesť bodov v polčase. Cowboys vyšiel strieľať v druhej polovici a rozšíril ich vedenie na 20-6 prostredníctvom pokusu o Gavin Cooper a Johnathan Thurston pokutový gól.

Ryan James “11. pokus sezóny v 57. minúte dal Titansom nádej na zabezpečenie víťazstva, ktoré by zaistilo ich f iná lôžko. Cowboys propad James Tamou skúsil vyčleniť hostia mimo dva premieňané pokusy znova, ale Titans len odmietol ľahnúť, Konrad Hurrell beží 88 metrov s zachytiť v 71. minúte dať návštevníkom nádej . Neskoro zranenie vystrašil kapitánovi Cowboysovi Thurstonovi hrozilo, že zničil noc premiéry, ale Queensland a austrálska hviezda sa zotavili a založili Coopera pre posledné pokusy o zápas.Facebook Twitter Pinterest Dostaví sa draci kapitán Ben Creagh.Fotografia: Dan Himbrechts / AAP

Newcastle je strata pruh bola rozšírená na 18, zdvorilosť kontroverzné 28-26 porážku St George Illawarra. Pochybné trest proti odchodu do dôchodku Knights back- Jeremy Smith v gólovom ihrisku dal Garethovi Widdopovi šancu kopnúť 80-minútový gól na Kogarah Oval v poslednom kole pravidelnej sezóny. Smith bol penalizovaný rozhodcom Henry Perenara za koleno Kurt Mann v zápase, ale to sa zdalo ťažké. Widdop kopol 39m trestný gól, aby dal Dragons víťazný koniec do sklamania sezóny v tom, čo by mohlo byť Benji Marshall je posledná prvotriedna hra.

/ p>

Po šokujúcom roku 2016 sa Newcastle začne v budúcej sezóne snažiť o ukončenie najhoršieho strata v NRL.

Je to prvýkrát od roku Gold Coast v roku 1993, jedna hra v sezóne.

Bolo to zábavný zápas v Kogarahu, ktorý bol prerušený hlúposťami z oboch strán.

Marshall viedol cestu pre Dragons a Trent Hodkinson riadil Newcastle dobre okolo parku.Keď však Knights mal šancu na pole-gólu neskoro pred penaltiou Widdop, loptička sa neúspešne dostala k Jarrodovi Mullenovi.

Newcastle začal hru silne viesť 10: 0 po 10 minútach na zadnej strane pokusov Nathanovi Rossovi a Jacobovi Saifitiovi. Ale Dragons prišiel zotrvávajúc za štyri pokusy za 15 minút, aby chytil veľkorysý náskok. Joel Thompson bagged sa pokúsi v 25. a 30. minúte. Jason Nightingale pomohol svojmu prvému v 17. minúte a Jake Marketo strelil preč v 32. dávať domácej strane 22-10 polčas vedenia. Newcastle začal druhú polovicu ako oni urobili prvý.Dane Gagai prešiel širokou 2 minúty po obnovení a Peter Mata’utia urobil podobne o päť minút neskôr, aby zachytil medzeru na dva body. Nightingale prešiel na druhú v 58. minúte pred pokusom Mitchell Barnett a Trent Hodinkinsova premena v 73. minúte priviazala skóre na 26-26 pred 8 766 fanúšikmi. Žiadny z tímov nevyužil kapitánov výzvu, ktorú priniesli pre túto hru ako pokus, pričom oba tímy boli z top-8 zápasov .

You may also like...