unibet-startpage

Tarek Elrich strelil na miesto Socceroos tým, že zdvihol Adelaide United do slávy

Medzitým Edinson Cavani, futbalista s najväčšou pravdepodobnosťou hviezda v ďalšom filme Piráti z Karibiku, vyzdvihol megaphone, vyliezol na Eiffelovu vežu a, ako sa vám páči, oznámil svoj úmysel presťahovať sa do United. Mlyn mohol trochu rozdeliť tento príbeh. Lepšia a presnejšia úvaha by bola, že francúzske mediálne orgány tvrdia, že čerstvé z dvojitých gólov proti Lille minulý víkend v neprítomnosti Zlatana Ibrahimoviča povedal Cavani Paris Saint-Germainovi, že ak nebude hrať na stredu Skôr ako na širokej úrovni pravidelne, bude sa snažiť o krok v lete.Ktorý je miesto, kde by United mohol prísť. Ako Eden Hazard valil s údermi, aby sa stal Chelsea veľký hitter | Barney Ronay Prečítajte si viac

Potom by Liverpool mohol prísť aj tam, najmä preto, že majú osobitnú lásku pre uruguajských hráčov, a to vďaka Sebastianovi Coatesovi. Ale Brendan Rodgers, ktorý pred niekoľkými týždňami len senzačne prišiel ako realista, akceptuje, že Cavani pravdepodobne nevyberie Anfieldu nad miestom Ligy majstrov, a preto sa zameria na Christian Benteke a Danny Ings a naladí Alex Song Pomôcť dodať tento pár.

Arsène Wenger nakoniec našiel posledný kúsok skladačky Arsenal: životne dôležitá zložka, ktorej jeho postava chýbala počas všetkých týchto rokov, je…štiplavý široký muž. Takže Wenger sa tento rok v lete opäť objaví na Camp Nou a vráti sa s Pedrom.A možno sa zastaví v Croydone na ceste späť, aby vyzdvihol aj Yannicka Bolasieho. Potom, ak Liverpool stále chce Thea Walcotta, môžu ho mať.

Nie je to len široký muž, ktorý Wenger chce, samozrejme. Tiež túži po svetovej triede, ktorá nás privedie späť k miestu, kde sme prišli. Alebo nie. Pretože skôr ako Cavaniho, Wenger má svoje srdce, aby lákal Alexandra Lacazette z Lyonu, ktorý vyplienil 26 gólov * v 30 zápasoch Ligy 1 v sezóne. Mlyn uviazol hviezdou, aby pripomenul, že siedmich z týchto 26 gólov pochádza zo sankcií a mali by sa skutočne počítať oddelene, rovnako ako keby sa niekto opýtal, koľko áut vlastníte, a preto by ste mali jasne uviesť, Obsahuje niekoľko, ktoré prišli do vajíčok Kinder.

To neznamená, že Lacazette je plod. On je v skutočnosti veľmi dobrý.To je dôvod, prečo Manchester City, Bayern Mníchov a za to, čo stojí za to, Liverpool sú tiež na jeho ceste. A mesto je tiež odhodlané urobiť Wenger premýšľať dvakrát o tom, že drží Jack Wilshere, pre ktorého Mesto hovorí, že pripravuje ponuku vo výške približne 30 miliónov libier. Najlepšou možnou odpoveďou na takúto ponuku by boli Wenger, Ivan Gazidis, Stan Kroenke, Sir Chips Keswick a Lord Harris of Peckham, aby sa vytvorili v hiphopovom kombo nazvanom Grandmaster Arsène Ass a Furious Five a potom zvolali: “Ahhh, Vyššie dieťa! Ach, choď vyššie dieťa! Ach, choď vyššie dieťa! A nikdy nespadnú! “Ak to neurobíte, mali by si vziať peniaze a vydať si Geoffrey Kondogbia.

Pobyt vo Francúzsku…nie je niečo, čo by Claudio Beauvue pravdepodobne urobil.27-ročný útočník z Guingampu sa okrem iného ocitá v meste West Bromwich Albion a Hull City. Vecou je, že WBA nemôže robiť žiadne ponuky, kým sa klub nepredá v lete. Jeremy Peace sa rozpráva s niekoľkými zainteresovanými stranami z Austrálie, USA a Číny.

Zatiaľ brazílska senzácia Nathan sa blíži k dokončeniu presunu do Chelsea, po absolvovaní lekárskej práce v klube. Ale on tiež sledoval Chelsea hrať v Arsenale v nedeľu, a Porto dúfam, že bude dať ho preč a presvedčiť ho, aby podpísal za nich miesto. Nakoniec, Claudio Ranieri vyjadril svoj záujem o prevzatie v Marseille Udalosť celého klubu trpezlivosti s Marcelo Bielsou, ktorého neúnavne zvláštne metódy sa začínajú odtekať teraz, keď forma tímu klesla.