Sydney FC stun Guangzhou Evergrande ako Melbourne Victory v Japonsku

Sydney FC obsadil Guangzhou Evergrande, ktorý vyčlenil vyčlenené čínske ťažké váhy 2-1, aby ich kampaň z Ligy ázijských majstrov späť na trati. Huang Bowen zrušil otváračku prvého šampéra Roberta Stambolzieva v spoločnosti Allianz Štadión v stredu v noci, pred náhradou Miloš Dimitrijevič udrel dramatický víťaz 88. minút.Melbourne Victory omráčí Šanghaj, ale Sydney FC padá na Red Diamonds v ACL Prečítajte si viac

Otázka bola vždy, či Sydney mohol stack proti Evergrande, šampiónia ACL a jedna z najlacenejších foriem Ázie.

Luiz Felipe Scolari bol na prvý pohľad nenápadný, ale predviedol čínsku super ligovú sezónu. > Kardinálsky muž 65 miliónov dolárov Jackson Martinez číhal a vzal pár stoniek, ale nemohol dať gól proti jeho menej-opulentné, ale drzý austrálskej náprotivky. Keď varoval, že nebudú zastrašovaní, Sydney dal rovnako dobre, ako sa dostali, David Carney a Milos Ninkovic, ktorý sa darí vo vesmíre, sa zvyčajne neposkytuje v A-Ligy. Možno to bol kľúč, pretože to bola jedna z najlepších výkonov Sky Blues v tejto sezóne a tá, ktorá priniesla úvodný gól .

Z rohu a vynikajúcej hry sa Carney zapchal na loptu a nasmeroval sa na Shane Smeltz.Útočník odhodil svoju hlavu späť do Stambolzjeva, ktorého ľavá obuv poslala prvý krát rýchlo za Guangzhou gloveman Zeng Cheng. Sydney netrvalo ani minúty na oslavu predtým, než sa stalo nemysliteľné. Seb Ryall zatiahol Martineza na trávniku jeho košeli, zarábať žltú kartu a pripúšťa trest.

Brankár Vedran Janjetovic neuveriteľne uložené štrajk Ricardo Goulart sa z miesta, ale ekvalizér prišiel o tri minúty neskôr.

Nick Ansell pod tlakom rohového kopu dal Victory vedenie cez vlastný gól za tri minúty. Ale japonská legenda Yasuhito Endo našla ekvalizér krátko pred hodinou, s Victory glovemanom Dannym Vukovicom, ktorý vytvoril reťaz šetriac, aby zachoval remízu.

You may also like...