unibet-startpage

Sunderlandské obavy z oslabenia rastú po patovej situácii West Bromwich Albion

Ak sa zdá byť celkom pravdepodobné, že Sunderland skončí na majstrovstvách budúci mesiac, Sam Allardyce môže chcieť vymeniť malú časť viny na Ben Fostera.

Brankár West Broma prekonal pretrvávajúce zázraky, aby získal Tony Pulis neambiciózny tím bod a čistý list v deň, keď Foster pozrel každý centimeter medzinárodného Anglicka, kedy bol a možno ešte by mal byť. strely na cieľ a zdalo sa mierne uvoľnené, keď Dame N’Doye je posledný-lapať, závislý úsilie bolo zakázané pre offside. “Zlomili sme dobre-organizovanej obrana West Brom z času na čas a znova, ale bohužiaľ tam bol vynikajúci chlap v ich cieli, ktorý nám odmietol aspoň dva alebo tri ciele, “povedal Allardyce. “Môžem len povedať hráčom, že ak budú pokračovať v takejto hre, vyhrajú dosť hier, aby zostali.Skôr alebo neskôr sa to stane v prospech nás. “

Jeho strana zostáva na treťom dno, ale Sunderland má zápas v ruke na 17. umiestnenom Norwich, ktorý navštívi v sobotu. Prvýkrát však Leicester cestuje do Wearside ďalšiu nedeľu a na základe tohto dôkazu nemajú Claudio Ranieri obľúbené titulky žiadny dôvod na spokojnosť. Prinajmenšom je nepravdepodobné, že prídu s obhájcom, ktorý má štyri stredové polovice – obľúbený Pulis a štyri stredné strelci ďalej. Výsledné zúženie bolo vykonané pre pomerne preťažené, často nekoherentné popoludnie, keď sa jedna vec rýchlo stala krištáľovo jasnou – Wahbi Khazri bol zďaleka najohrozenejším tvorcom z pohľadu. Striedajúc sa medzi pravým a ľavým bokom, Sunderland je Tunisko Krídlo bolo vždy v srdci hry viac pozdvihujúce momenty.Bola tu odporná raná figurína, ktorú predal Jamesovi Chesterovi pred prechodom pre Jermaina Defoe, ktorého hravý spätný pohyb bol ľahko udržiavaný Fosterom. Neskôr Khazri skvelo prekonal len skokom, že Defoe nejakým spôsobom netypicky premeškal loptu a potom mu bola zamietnutá sankcia po jeho zrážke so spoločnosťou Sandro.

Ak by toto rozhodnutie predstavovalo dobré rozhodcovské konanie, malo by Khazriho následné prechod na Lee Cattermole viesť k cieľu.Bohužiaľ pre Allardyce, odvolaný záložník – kapitán Sunderland v neprítomnosti lachanistického Johna O’Shea – sa ukázal ako nerovnaký pre túto úlohu, Foster veľmi ľahko potlačil jeho pokus o čip s nataženou rukavicou.

Jasne obsah aby sa usadili na mieste, bezkrídloví návštevníci ustúpili stále hlbšie v jednostrannej druhej polovici s Pulisovou rubovou línii, ktorú opakovane zachraňoval Foster. Keď Jan Kirchhoff urobil zriedkavý pokrok z hlboko zasadacej úlohy strediska a predtým strelil jeho strelu cez niekoľko problémov pred streľbou, hosťujúci brankár odvážne odvrátil nebezpečenstvo tým, že zobral plnú silu lopty do tváre.Krátko nato sa Foster roztiahol každú šľachu, aby bojoval proti Boriniho 20-yardovým výstrelom do bezpečia. Život v Sunderlande, kde je hra zastaraná, klub je zhnitý a odstup je nevyhnutný. Prečítajte si viac

po tom, ako lopta zasiahla stredného ramena, bola možná trochu ctižiadostivá, Borini bol sklamaný k hviezdnemu hrebeňu DeAndrea Yedlina. Pri rozpoznaní niečoho potrebného na zmenu, Pulis nahradil jedného starého chlapca v Sunderlande s iným Craigom Gardnerom. cesta k Jamesovi McCleanovi s tým, že pozdravil, že sa ozvalo z toho, že sa bavil z jeho menej než uctievať bývalú verejnosť.V ďalšom zápase, ktorý mal byť zahnutý, bol Saido Berahino dôkladne rozvrátený, keď manažér West Bromu poslal 16-ročného debutanta Jonathana Leka na útočníka. Bolo to pre Leko veľkú chvíľu, ale Foster odmietol byť zatlačil a urobil zvlášť dobre, aby udržal ďalšie Borini karier pred šetrí elegantne od Defoe s nohou potom, čo Yann M’Vila prešiel bišou Pulis zadnej stráže. Toto oddelenie sa vrátilo opäť ako N’Doye stručne veril, že mal rozbili mŕtvy bod, ale boli zachránení vlajkovou vlajkou. “Sme radi,” povedal manažér West Bromu s výrazným podhodnotením. “Sunderland nás len tlačil späť, ale Ben je najlepší brankár.”