unibet-startpage

Štát pôvodu III: mŕtvy kaučuk alebo nie, dobré veci prichádzajú v trojiciach

A mŕtvy kaučuk alebo nie – a desať rokov dominancie v Queenslande alebo nie – kĺb sa bude zdvíhať. Pretože ragbyová liga štátu pôvodu je 36 rokov humbuk vo výrobe. Je to špičkový humbuk. Je to veľryba, Origin.Cameron Smith “to najlepšie, čo som kedy videl,” hovorí Paul Gallen Čítajte viac

Koľko dostane? Možno 65.000? Možno 80.000 najlepšie?

Takmer na tom nezáleží. Okrem vzhľadu a zvuku plnohodnotného televízneho vysielania – pulz, štadión, pulz – koľko ľudí skutočne navštevuje prípravok je spravodlivou cestou po zozname značiek Origin pre “úspech”. Hlavným a dobrým okrajom sú televízne čísla. Hodnotenie.A podľa toho, pôvod je leviathan austrálskeho športu. Podľa OzTAM – nezávislého televízneho diváka spoločnosť merania spoločne vo vlastníctve deväť, sedem a desať – tri z piatich najlepších programov v roku 2015 boli štátom Origin Rugby League zápasy (veľké finále NRL a AFL boli ostatné). Hra jedna z tohto roka bola najviac sledovaná pôvodná zápas všetkých čias. Pôvod porazí všetky správy, seriály na varenie, epizódu šesť zo série troch špičkových žalúdkov. Pôvod je peniaze. Ak ste vlastníkom vysielacích práv do štátu pôvodu, môžete účtovať bankovkám a výrobcom automobilov a spoločnostiam s domácimi spotrebičmi špičkovú mincu. Firemné bookmakety milujú rugbyovú ligu tak, ako si ich kúpili do redakcie. To nie je lacné.To je dôvod, prečo Nine, News Ltd a Telstra vyčlenila 1,8 miliardy dolárov na rugbyovú ligu a prečo očakávajú, že ich libra mäsa na oplátku. Preto sa požehnaná hra nezačne až do 20:18.

A je to tak silný argument, že trumfy všetky argumenty.

Napriek tomu pre šesť kôl ročne – ak spočítate tri zápasy, chýbajú pre-Origin a tri zápasy, o ktorých sa očakáva, že budú zálohovať – ​​Originál niesol NRL.

Účinne penalizuje tie kluby, ktoré produkujú najlepších hráčov. Ale na rozdiel od City-Country alebo dokonca testových zápasov, ktoré trénujú tak blithely odobrať svojich hráčov z, v prípade Origin, kluby zastrašovať. Aj keď výsledok, ako v tomto zápase, nemá vplyv na kto bude vyhrať sériu, kluby nebudú požiadať hráča, aby si prehodil repový zápas, aby vyriešil “niggle”.Klubom sa nemusí páčiť efekt, ktorý má super-séria na svojom mieste v súťaži, ktorá dodáva hráčov, ale nosia to. Poznajú čísla. Ak je hráč “Originálnym hráčom”, zvyšuje jeho trhovú hodnotu. (Okrem toho je zaplatený za $ 30k). Niektorí tvrdia, že v prípade mŕtvej gumy by hráči mali byť k dispozícii svojim klubom v kole pred troma zápasmi. Ale veľké parochne to nebudú. Ani pôvodcovia trénerov. Pretože by to bolo škodlivé pôvodu.

To by naznačovalo, že Origin, dokonca aj mŕtvy kaučuk, bude druhým hračkou pre NRL. Bolo by to blázon pri štáte pôvodu. A toto vnímanie nechcete.Nechcete sa kousnúť na zabijakovú veľrybu.

A takisto by Johnny Thurston, Matt Scott a spoločnosť North Queensland chcú hrať proti Raiders v Canberre 48 hodín pred zápasom tri, v pondelok v júli?

Kto by to chcel? Boli prerokované dobré podmienky pre hráčov. Ale v konečnom dôsledku by to znamenalo, že by sme sa držali pravdivého pôvodu. Koža je kráľ. Rôzne nápady boli vyvrcholené kvôli zastaveniu premiéra počas šesťtýždňového obdobia “Pôvod”. Bolo spomenuté, že Origin sa môže hrať každú druhú stredajšiu noc, s samostatnou súťažou medzi klubmi NRL a podobne ako PNG a Francúzsko. A bolo tu niekoľko zaujímavých vecí.

Ale žiaden z nich sa nepodarilo získať peniaze.A nič nebolo vážne preskúmané.

Oni by vôbec nepoškodili nič z toho v krajine, ktorá práve vynašla šport za peniaze. V Spojených štátoch nerozumejú väzbám a oveľa menej hrajú zápas, ktorý nemá vplyv na najlepší výsledok série.

Existuje potenciálne sedem hier vo finále Svetovej série baseballu a NBA. Ale akonáhle tím vyhrá štyri, tak to je. Všetko, čo nasleduje, bude výstavou. Zbytočné. Nemajú mŕtve gumy.

A myšlienka vytrhnúť najlepších hráčov z súťaže uprostred tejto súťaže, kluby a ligy by to nikdy nepodporili. V baseballe, basketbale, americkom futbale, národnej hokejovej lize sú ich konkurencia peniaze. Majú zápasy “Všetky hviezdy”, ktoré sú vtipom.Nikto sa ani nepokúša.

Ale tu v Austrálii požehnal nám a všetkým, ktorí sa v nás plavia, historickými, geografickými a kultúrnymi faktormi, profesionálna rugbyová liga dosiahla bod, v ktorom prestížna súťaž ragby ligy hrá druhú hviezdu šelma vo svojom bruchu. Zabudni Farah, Laurie Daley sa pozerá do budúcnosti pre nového kapitána Blues. Prečítajte si viac

A tu sme. Coping it sladké.

Napriek tomu je stále dosť sladké. Pre všetko, čo povedal, dnes večerný zápas ponúka veľa chutných športových kúskov. Je to posledná hra Paula Gallena.Vojak vpred – kriticky kritizovaný za to, že je jedným zo spoločných menovateľov v desiatom prehreškovom seriáli NSW – bude hrať svoju poslednú hru bash-n-barge super-pľúcnej power-forward action s príležitostnými výpadmi do piatich ôsmych.

Skupina fanúšikov “Blatchy’s Blues” – ako “fanatici”, ale menej organizovaná a oveľa menej nepríjemná – bude vyzvaná, aby sa ukáže vo veľkom počte a “Urob to pre Gal”. K dispozícii je propagácia, v ktorej modrými bewigged Blatchy chlapci môžu priniesť mate pre 30 dolárov.

Napriek tomu si nie som istý, že Gallen inšpiruje takýto druh adorácie. Rešpektujte, iste. Ale láska? Mohli by to robiť hráči pre Gal? Veľa fanúšikov Blues – a nie je to, aké som urobil prieskum – bude rovnako dobre zastrelené. Mohlo by to byť zlé.Nemyslite si, že som.

Zatiaľ zostávajúca časť Blues bola vybraná bez vstupu iného človeka považovaného za spoločnú tému v bluesovom desaťročí porážky – Bob Fulton.

“Bozo” bol pod ohňom – ​​pravdepodobne z internetu, kde by sa dalo predpokladať, že Bozo netrpí veľa času – poradenstvo pri výbere tímov, ktoré nemohli poraziť najväčšie Bol.

Existuje vnímanie, že Fulton uprednostňuje hráčov Manly, ako Jamie Buhrer a Dylan Walker. A ak vy, internetová osoba, dokážete to ako fakt, fórum je otvorené nižšie. Vyskočte von. Ale nie je nič iné, čo by Fulton dokázal urobiť. Tak či onak, Laurie Daley bude klúť na čistej strane bez toho, aby bola reinkarnáciou tých ’82 klokanov známych ako “The Invincibles”.Zaujímavé je, ako sa Matt Moylan pohybuje na polovicu a ako dôverujúca Sharks pivot Jack Bird vystupuje z lavičky. Wade Graham vybral Comp pre žralokov, ale bude medzi žralokmi tu. A James Tedesco, ten z najrýchlejších šliapacích nôh v krajine, ako sa bude jeho vysokonapäťová hra opierať o tento tvrdohlavý maroonový stroj smrti? Pre týchto Queensland Maroons má stranu, ktorá súperí a pravdepodobne zlepšuje to najlepšie, čo kedy bolo. Think ’82 a ’86 klokanov, Queensland pôvodná strana ’89, Canberra Raiders ’88 až ’94, Broncos ’92 a ’93. Lepšie ako všetky.

Lepšie ako ’74 -’75 Kohútikov, lepšie ako Draci z tohto legendárneho 11-ročného svrbenia. Tento tím z Queenslandu je to, čo dynastie vyzerá. To vyzerá tím bez platu.A nemajú ani mŕtve gumy.