unibet-startpage

Sportingbet vedie Diamonds masterclass proti strieborným paprade

Austrálska superstar Caitlin Bassett sa dnes v popoludňajších hodinách umiestnila na streleckej majstrovskej triede v Sydney, aby viedla jej netball Diamonds k víťazstvu nad Silver Ferns v prvom teste seriálu Constellation Cup.

Bassett zrazil 47 gólov z 47 pokusov v troch štvrťrokoch, keď Austrália vyhrala 68-56 víťazov.Bez kapustín Maria Tutaia boli jasne preškolení a nemohli zodpovedať fyzickosti a presnosti diamantov.

Na ihrisku, ktorý hostil minuloročný Netball World Cup triumf nad svojim trans-Tasmanovým rivalom, diamanty dosiahli “škaredé” vystúpenie proti Kiwis v poslednom Sportingbet mesiaci Quad Series a ukázali, že budú ťažké , ak nie nemožné, poraziť v štvordanovej 12-dňovej sérii, ktorá sa presunie do Launcestonu v stredu pred zápasmi v Aucklande a Invercargillu.Pokračujte v negatívnosti, nová austrálska netballová liga by mohla prejsť pub testom | Erin Delahunty Prečítajte si viac

Diamanty boli divoké, fyzické a zodpovedné od konca ku koncu.Dvanásťčlenné víťazstvo v Qudos Bank Arena v olympijskom parku, pred 15 161 fanúšikmi, ukázalo, že Austrálčania zatvorili expanzívnu a útočnú hru, ktorá pomohla Ferns v pretekárskych zápasoch Svetového pohára senzačne poraziť diamanty – t replikovať v zápase so zlatou medailou.

Diamantový tréner Lisa Alexander šiel s novým look-end útokom, Sportingbet spárovaním 193 cm západnej austrálskej Bassett s kód-hopper Gretel Tippett – len v siedmom teste.

Bassett bol najskúsenejší Aussie na súde, s 62 čiapkami.Austrálsky stredný areál bol jedným z najlepších klubov Collingwood, ktorý sa bude chváliť v novej národnej lige v budúcom roku. s Kim Ravaillion v stredu a Madi Robinson pri útoku na krídla, ktorý mal veľkú námahu s kiwi legendou Laura Langmanová, ktorá začala na obranu krídla, ale v polovici času sa otočila do stredu, než sa v poslednej chvíli vrátila k Robinsonovi.

Robinson, ktorý ešte stále zasiahla svoju najlepšiu formu od rekonštrukcie kolena, začala hrať do zápasu po tichom štarte podľa jej štandardov.Z prvej píšťalky, rovnako ako jej Sportingbet cesta, Swift-otočil-Pie Sharni Layton nebral krok späť proti kiwi strelec Bailey Mes. Ferocious obhajca jasne vychutnával vedel Diamonds ‘brankára bib je skoro jej s Laurou Geitzom z hry aspoň jeden rok; očakávala svoje prvé dieťa v marci.

Layton dominoval prvý, s dvoma čistými zachyteniami a štyrmi deformáciami; dav vybuchol hlasnejšie pokaždé, keď šla kamkoľvek blízko lopty. Spárovala sa so svojou kapitánkou Clare McMenimanovou v obrane, ktorú podporila Queensland Firebird Gabi Simpsonová – jedna z mála diamantov, ktorá nedávno nedosiahla domáce kluby v frenetickom obchodnom období – na obranu krídel.

z najmladších diamantov na 23 rokov, mala plné ruky s Fern Grace Rasmussen útočiť na súťaž v jej obvyklom neúprosnom štýle.Na druhej strane Bassett mal čas svojho života, strelil 14 zo 14 na čistý list v prvom. Tippett, ktorý sa pozerá na chvíľky ako jej brat Kurt AFL, ktorý sa Sportingbet vznáša na značku na SCG, preukázal svoj vzdušný atleticizmus a zastrelil dve za dve štvrťroky. Uistila sa tiež, že jej priamy súper, kapitán Kiwi Katrina Grantová, nemal čas ani sklon k lovu lopty.

S Aussies hore cez súd, prvý skončil 16-11. Ferns vyšiel streľbou v druhom, bodovanie prvých troch, aby sa vrátil na 16-14, kým Diamonds odpovedal s troma vlastnými, všetci starostlivosť o Bassett, aby to 19-14.

Kiwi brankár Jane Watson prišiel do hry v druhom, vychádzajúci z kruhu a čo najviac využíval niekoľko zriedkavých chýb pri manipulácii s loptou z midcourtu diamantov.Aussieho presnosť v posty pokračovala v druhom, s Bassettom streľbou 15/15 – zostať na 100% – a Tippett len ​​jeden za štvrťrok.

Bolo to na polceste 32-22 Austrálie. Alexander upravil svoju zostavu na hlavnú prestávku a dal April Brandley obranu gólu len pre siedmeho medzinárodného tímu a priniesol stálych Nat Medhurst do gólového útoku, ktorý nahradil Tippetta.

Queenslander skončil s iba tromi gólmi zo štyroch pokusov, ale neuveriteľných 14 kanálov, len dva za jej najlepší kamarát Ravaillion, ktorí mali 16 na polovicu. Mala tiež sedem gólových asistencií.

Silver Ferns tréner Janine Southby zmenil jej zostave príliš, čím Te Paea Selby-Rickit do bránkovej útoku, nahrádzať Ameliaranne Ekenasio, ktorý skončil s 12 z 14.Ona tiež Langman dohnala do centra a priniesla Anna Harrison do obrany krídel.

Selby-Rickit mal okamžitý vplyv, otvárajúc kiwis útočiaci koniec, ale Bassett strieľa 18/18 v treťom, udržiavať vadu bez medzipristátia a Medhurst sa štiepil so štyrmi zo šiestich, bolo málo, čo mohli Ferns urobiť, aby zastavili krvácanie.

V priebehu troch štvrťrokov to bolo 54-38. Caitlin Thwaites začal posledný na strelec pre Diamonds a Vixen Liz Watson prevzal z Ravaillion v centre.Phoenix Karaka prišiel na myseľ Thwaites a Langman sa vrátil k obranu krídla, aby sa pokúsil čeliť Robinsonovu rastúci vplyv. Ferns sa podarilo vytlačiť Diamonds v poslednej, 18-14, ale s Thwaites chýba len jeden za štvrťrok, až do konca 13 zo 14, Ferns práve prechádzali.

Séria sa presunie do Launcestonu na druhý test v stredu večer.