unibet-startpage

Sportingbet cieľ Carlos Bacca otvorený odchodu z Milána, hovorí agent

Carlos Bacca je otvorený opusteniu Milána po prvom ponuke West Hamu (20 miliónov eur) na 15 miliónov libier za kolumbijského útočníka bol odmietnutý začiatkom tohto týždňa, aj keď jeho agent varoval, že nejaký krok bude musieť počkať až po Sportingbet Brasil navrhovanom predaji talianskeho klubu na čínskych investorov. Bacca, ktorý sa minulý rok v lete presťahoval z Sevilly do Talianska v hodnote 30 miliónov eur napriek záujmom z Liverpoolu, povedal, že môže opustiť San Siro, ak sa klub zhoduje s týmto ocenením v tomto prevodovom okne, sa chystá vynechať európsku súťaž v budúcej sezóne po skončení siedmeho v Serii A.Napriek svojmu neuspokojivému obdobiu 29-ročný šampión strelil kampaň ako tretí najlepší strelec Talianska za Gonzalo Higuaínom z Neapolu a Paulom Dybalom z Juventusu. Manchester United chce, aby José Mourinho zostal mimo trojročnej zmluvy viac

To viedlo West Ham, aby minulý týždeň predložil ponuku pre Bacca, ktorý bol víkendom zamietnutý. Kolumbijský agent Sergio Barila však naznačil, že jeho klient by mal Sportingbet online záujem o presťahovanie sa do Európy, pričom ostatné anglické kluby by tiež mali mať záujem.

“Minulý týždeň bola ponuka z West Hamu zamietnutá, takže sme musí čakať, “povedal Barilovi, ktorý odmietol správy, že odletela do Londýna, aby uzavrela dohodu.” Carlos je v Miláne veľmi šťastný, pretože je to veľmi veľký klub a on si užil jeho doteraz.Ale v budúcej sezóne nebudú hrať v európskej súťaži, čo by mohlo byť problémom. V súčasnej dobe Carlos trénuje s národným tímom pre Copa América a je pravdepodobné, že budeme musieť počkať na nových investorov predtým, ako sa môže vyvinúť čokoľvek. “Bacca zaznamenala 34 gólov v 71 zápasoch pre Sevilla sa pripojil z belgickej strany klubu Brugge v roku 2013. Prišiel do Európy len vo veku 24 rokov, keď strávil Sportingbet svoje formačné roky v Barranquilla Atlético Junior, kde pracoval ako asistenta vodiča autobusu na doplnenie svojho príjmu.

p> West Ham nedokázal tajomstvo svojej túžby podpísať špičkové útočník v lete, s ponukou už urobil pre Marseille Michy Batshuayi, Alexandre Lacazette z Lyonu a Bournemouth Callum Wilson.Oni sa tiež pýtali na Taliansko medzinárodné Simone Zaza a Watforda Odion Ighalo, s tým druhým cieľom aj pre Everton a West Bromwich Albion.

more:

https://forums.createspace.com

https://www.diigo.com

https://pastebin.com

https://wanelo.co

https://www.ted.com

https://www.intensedebate.com