Sportingbet chce, aby José Mourinho zostal nad rámec trojročného kontraktu

Mourinho má tiež v úmysle riadiť United v dlhodobom horizonte a naznačil to Ed Woodwardovi, výkonnému podpredsedovi klubu, počas minulého týždňového rokovania, keď dokončil dohodu v Londýne.José Mourinho viac ohrozuje Manchester United ako pred tromi rokmi Paul Wilson Prečítajte si viac

Zatiaľ čo Sir Alex Ferguson spravoval United od Sportingbet bonus novembra 1986 do mája 2013, David Moyes bol vylúčený po 34 zápasoch. Toto bolo napriek tomu, že Škot dostal šesťročný kontrakt v nádeji, že by mohol pokračovať v stabilite a predĺženom úspechu, ktorý zaviedol Ferguson. Napriek tomu tieto zlyhania neodradili výkonného riaditeľa od plánu na dlhodobý, ako aj Mourinho. ”

United je siedmou prácou 53-ročnej 16-ročnej kariéry manažmentu.Najdlhšie zostal v Chelsea počas svojej prvej držby. Tam absolvoval tri celé termíny predtým, než ich prvýkrát prepustil v septembri 2007.

V Porto, v rokoch 2002-04 a Internazionale, 2008-10, Mourinho odišiel po dvoch sezónach, Európsky pohár zakaždým v druhom volebnom období. V sezóne 2010-13 sa v Realu Madrid uskutočnili tri celé sezóny a v Chelsea od roku 2013 do decembra minulého roku boli dva a pol termíny, zatiaľ čo v kampani v rokoch 2001-02 v União de Leiria a deväť zápasov v Benfica v roku 2000, v kratšej prvej pozícii Mourinho kariéry. Teraz je odhodlaný zostať v United, Sportingbet Brasil rovnako ako predtým v Chelsea za svoje druhé kúzlo.V lete 2013 sa Mourinho označil za “šťastného” a nasledujúci december sa rozprával o dvanásťročnej funkcii v klube. “Rád by som zostal 12 rokov, povedal potom. “Najlepším spôsobom ako [spravovať klub] je robiť to so stabilitou. Pre hráčov, ak chcete pomôcť im vyrastať, robíte to oveľa lepšie so stabilitou: v ideách, filozofii, modeli hry, štýle vedenia. To všetko vychádza zo stability na najvyššej úrovni: s majiteľmi a správou, a potom s manažérom, druhou líniou hierarchie. Táto stabilita je veľmi dôležitá. Pozrite sa napríklad na Manchestru United a každý si myslí, že David [Moyes] bude mať čas na to, aby robil svoju prácu pokojným spôsobom.Myslím si, že je to fantastické. “Okrem toho komentáre, ktoré Mourinho uviedol vo svojom prvom rozhovore o tom, že bol vymenovaný za manažéra na internom kanáli klubu MUTV, naznačili jeho túžbu viesť United do novej éry z dlhodobého úspechu. Hovoril o “empatii”, ktorú už má pre United a o tom, ako je odhodlanie dať všetko pre svoj nový klub. Spôsob jeho prepustenia Chelsea v decembri, Sportingbet ktorý prišiel po tom, ako sa ukázalo, že titulná obrana bude zvláštnym zlyhaním, spôsobila, že portugalčan je stále viac odhodlaný ukázať, že môže byť úspešný v jednotnej práci, ktorú dlho túži . Mourinho dúfal, že bude vymenovaný, keď Ferguson oznámil, že pred tromi rokmi odstúpil, ale prešiel pre Moyesa.Sir Bobby Charlton predtým povedal Guardianovi, že si nebol istý, či bol Mourinho správnym manažérom pre United a že Ferguson ho nemiloval “príliš veľa”. Ak United a Mourinho majú mať dlho- aby sa udržal vzťah srdečný s Fergusonom a Charltonom, ktorí zostanú v predstavenstve ako riaditelia.

Mourinho bude po prvýkrát na začiatku júla Sportingbet live prevzatý do tímu. Klub môže čakať až do svojho oficiálneho odhalenia.

more info:

https://www.aeriagames.com

https://tinychat.com

https://www.empowher.com

https://www.ideafit.com

http://forum.geonames.org

https://itsmyurls.com

You may also like...