unibet-startpage

Sportingbet a Jonathon Webb tvrdia, že najbližšie je Bathurst 1000

Katastrofa znova zasiahla Jamieho Whincupa, keď Holden’s Will Davison vyhlásil svoju druhú Bathurst 1000 na Mount Panorama. Štyrikrát šampión Whincup prvýkrát prekonal trať, ale už bol zasiahnutý 15- Zápas za spornú udalosť s 11 kôlmi vľavo, odstupuje ho na 11. na Sportingbet časovom rozvrhu. Vytvoril posledný boj o veľké preteky medzi víťazom Davison 2009 a Kiwi Shane van Gisbergen.Jamie Whincup vedie Bathurst 1000 ako Craig Lowndes trpí prekážkou Prečítajte si viac

A nezklamal.

Pokúšajúc sa šetriť palivo, Davison nejako vydržal rýchlo dokončujúci van Gisbergen o 0,14 sekundy – čo je najbližšia konkurencia v 56-ročnej histórii pretekov.

Holden Nick Parker bol tretí.

“Utiekol som z paliva, keď som prekročil cieľovú čiaru,” povedal Davison. p>

“Nemôžem uveriť tomu, ako to vyzeralo.”

Ani nemohol Whincup.

Scott McLaughlin vo finále 150. Pokúsil sa predbehnúť vo Sportingbet vnútri McLaughlinu v The Chase a nútiť vodiča Volvo z dráhy. McLaughlin sa vrátil späť na trať, veľkolepým spôsobom zrážka s Holdenovým Garthom Tanderom vyvolávajúcim ďalšie bezpečnostné vozidlo. “Whincup to všetko začal,” povedal Tander, ktorého Holden bol odhodený incidentom. “Jamie bol zúfalý , to nie je. ”

Šesťkrát víťaz Whintup Bathurst bol omluvný.

” Neviem, čo mám povedať.Ospravedlňujem sa to, “povedal.” Ospravedlňujem sa, ale cítil som, že tento krok je. “Whincup po dvoch posledných katastrofách hľadal zvrat šťastia Baturst.

V minulom roku senzačne ignoroval tímové objednávky na jamu pred tým, ako odišiel bezpečnostným vozidlom a odviedol ho z druhého na 18. A v roku 2014 Holden zbraň tiež vzdorovala tímovej smernici a vyčerpali paliva na 161. a poslednom kole, zatiaľ čo viedli. Ako obvykle Sportingbet nedošlo k nedostatku príbehov o nešťastí. Nakoniec osem z 27 vozidiel zlyhalo aby sa skončilo, čo vyvolalo šesť bezpečnostných áut.

Najväčším menom na skalpe bol Mark Winterbottom, ktorého obranu titulu Supercars sa objavil v tatters po tom, čo jeho brzdy zlyhali v kole 135.

pre sentimentálnu obľúbenú a obrannú šampióna Craig Lowndes.

Holdenský veterán dúfal, že si nárokuje siedmeho Bathurst na počesť Petra Brocka pri príležitosti 10. výročia smrti jeho mentora. po h je kampaň bola sabotovaná predčasným problémom zariadenia.

Žena vodič Simona de Silvestre – ktorý bude súťažiť v Supercars na plný Sportingbet úväzok v budúcom roku – skončil 14..

Brock výročie prilákal štyri dni účasť na 204,512 – druhom najväčšom dave Bathurst 1000. Batlári v Bathurst v poslednom desaťročí ocenili Brock v pre-závodnej prehliadke vedúcej niektoré z najznámejších najznámejších pretekárskych automobilov.

Dave tiež stál ováciu v piatom kole, keď udelil Brockovi slávne 05 číslo pretekov.