Socceroos očakávajú ohnivý príjem v kvalifikácii Saudskej Arábie Svetového pohára

Rozvíjajúci sa dav, zaparené podmienky a odhodlaný súper čakajú na Socceroos v Saudskej Arábii, ale tréner Ange Postecoglou je si istý, že jeho metódy prinesú ďalší pozitívny výsledok.

Teploty sa budú pohybovať v nízkych 30-tych rokoch, ale ani počasie, ani zneužitie z tribúny nikoho v tíme neodradí.Len minulý mesiac, Socceroos predstavoval Spojené arabské emiráty pred veľkým davom a v podobne utláčajúcom Dubai teplo, a tým, že neohrozil Postecoglou je vysoko intenzívne útočiace hry, oni zaregistrovali jeden z najlepších nedávnych výhier Austrálie.

< p> Tréner Holanďanom Bertom van Marwijkom, Saudská Arábia je jedným z troch zostávajúcich neporazených ázijských tímov v kvalifikácii Svetového pohára, ale ich výsledky nehovoria celý príbeh.

Napriek víťazstvu nad Irakom a Thajskom v skupine B, jediné góly, ktoré strelili, prišli z pokutového územia a výkony boli nejednotné.Ale bez ohľadu na opozíciu alebo podmienky, v týchto dňoch, Socceroos nič nemení nič pre nikoho.

„Rast tímu bol taký, že sme sa teraz zaoberali celou výzvou snažiť sa hrať náš futbal v ťažkých podmienkach, najmä mimo domova, “povedal Postecoglou. “Chalani veria v to teraz – nie že by nikdy nemali, ale vykonávajú sa oveľa lepšie. A-League sezóna náhľad časť II: Brisbane, Perth, Adelaide a Sydney Prečítajte si viac

” My ” stále mám oblasti na zlepšenie, ale hranie ďaleko od domova pred nepriateľským davom v náročných klimatických podmienkach neznamená, že musíme prispôsobiť našu hru a to je najväčší pokrok, ktorý sme urobili. “

Postecoglou hovorí, že sa ešte len usadí na stavbe, ale má k dispozícii množstvo možností.Socceroos hrali dve rôzne formácie v Iraku a víťazstvách v SAE – útočiaci 4-3-3 s krídlami a centrom vpred a alternatívny systém dvoch útočníkov, ktorý tiež umožnil zdieľať hviezdne trio Aaron Mooy, Tom Rogic a Massimo Luongo. Parkujte spolu.

Postecoglou sa rozhodol, že bude robiť všade tam, kde nasadí všestranný Mark Milligan, ktorý pozná opozíciu Blízkeho východu lepšie ako ktokoľvek iný v tíme, rovnako ako Tim Cahill, ktorý prišiel z lavičky. Víťaz v Dubaji, ale tlačí sa na začiatok.

Tam je tiež budúci týždeň stretnutie s veľkými súpermi Japonsko v Melbourne, aby zvážila.Nové tváre Jimmy Jeggo a Craig Goodwin, ktorých si vybrali pre svoju silnú klubovú formu v Európe, sú v rozpore s náhradnými úlohami po bezchybnom umiestnení v Camp Socceroo. „Každý má šancu – preto sú tu,“ povedal Postecoglou.

You may also like...