Sen Ashleigha Bartyho austrálsky otvorený návrat končí stratou Mona Barthel

Miestna comebacková kráľovná Ashleigh Bartyho hviezdny austrálsky turnaj Open End skončil v piatok Mona Barthel, keď bol Queenslander porazený 6-4, 3-6, 6-3 za hodinu a 55 minút v rod Laver Arena.

Prvýkrát, keď sa Barty vrátila k profesionálnemu kriketu od profesionálnej krikety, sa tento týždeň stiahla z tenisového šrotu a dokonca aj pri porážke si nárokovala na zaplatenie 130 000 dolárov za deň, v druhej sekunde budovala ďalšiu paru prichádza.

Už v tretej hre – Bartyho druhá v podaní – Nemec otvoril tri zlomové body a náležite sa udrel, aby si nárokoval a nikdy sa nevzdal skorej dynamiky.Uzavrela ho 6-4 za 32 minút s typicky dôrazným servírovaním v strede, pretože miestna nádej sa 1xbet zaplavila.Nedostatok sily a vášne naznačuje možný pokles Novaka Djokoviča | Kevin Mitchell Čítaj viac

Rangy, tvrdohlavá Barthel mala predchádzajúce skúsenosti s vysielaním miestneho challengera tento týždeň, keď urobila svižnú prácu 16-ročnej senzácie Destanee Aiava v prvý deň turnaja. Jej hodnotenie 181 a štatút kvalifikácie tu v Melbourne boli trochu zavádzajúce; predtým sa umiestnila na 23. mieste v rebríčku a porazila svet No1 Angelique Kerber.

Po skorom neúspechu musel Barty urobiť odvážny ťah a urobil, agresívne a prerušil šiesty zápas druhého setu. po sérii frustrujúcich krátkodier na nemeckej stále ostrejšej službe.Barthel nastúpila na päť zlomových bodov v najbližšej servisnej hre Bartyho, ale miestny nejako našiel ďalšie zariadenie a držal sa, druhý krát nasadil 6-3 za 46 minút krátko 1xbet po tom, čo rozvinul svojho 26. víťaza.

bod nebesia sa otvorili, čo malo za následok 11-minútovú prestávku pred začiatkom tretieho setu, keď bola strecha Rod Laver Arena zatvorená. Prečo to bolo niekedy otvorené v takú biednej noci v Melbourne, je to hádanie, ale ak sa oneskorenie uprednostnilo, tak to bol Barthel. S istotou držala slúžiť, aby veci začali znova, ale problémy sa začali blížiť.

Tentoraz sa Barty zlomil v piatej hre, nemecká 34. nevynútená chyba odovzdala jej súperovi vedenie o 3: 2, ale miestny nevysvetliteľne sa rozpadol a Barthel sa zlomil rovno dozadu – potom znova -, aby poslal set a zápas preč v mihnutia oka.Za 39 minút to bolo preč a Austrálčan musel byť spokojný s najpôsobivejším týždňom späť v centre pozornosti.

Barthel sa teraz stretáva s tvrdým štvrtým kolom 1xbet stretnutia proti Venusovi Williamsovi, ktorý si užil 6-1, 6 -0 hanba proti čínskej Ying-Ying Duan, a neskôr povedala, že sa inšpirovala Margaret Court. Či niekto v žrebovaní premôže svoju sestru Serenu, je otázkou 3,7 milióna dolárov.