unibet-startpage

Royal Coast Mariners ‘Roy O’Donovan dostane osem hier zákaz pre headbutt

Útočník Centrálneho pobrežia Roy O’Donovan je príjemcom druhého najväčšieho zákazu ligy A-ligy všetkých čias po tom, ako bol odovzdaný prerušenie osem zápasov pre jeho novoročnú hlavu na Wellingtonovom obrancovi Manny Muscatovi.

p> Írsko sa stretlo s nezávislým disciplinárnym výborom futbalovej federácie Austrálie v stredu, pričom sa obvinilo z poľahčujúcich okolností voči obvineniu z násilného správania mimo ihriska počas víťazstva 3-1 v námorníctve v Gosforde.

Výbor akceptoval O’Donovan mal okamžitú upustenie od rozsudku v odvaze Muscat elbowing ho v očiach skôr, a tiež vzal do úvahy jeho predchádzajúci dobrý záznam. Ale tiež uviedol vážnu povahu jeho konania v jeho rozhodnutie vydať najzávažnejší zákaz odporučený disciplinárnou radou FFA, ktorý navrhol šesť až osem týždňov. Navrhol tiež, že aj keď je iná povaha, bola hodná rovnakej miery trestu ako Kevin Muscat je brutálny hra v roku 2011, ktorá tiež získala osem týždňov ban.A-Ligy rozprávať body: Januárovým oknom prevodu prináša novú nádej. Prečítajte si viac

Disciplinárny zástupca rady Anais D’Arville tvrdil O’Donovan je prípad bol vážnejší než je teraz tréner Melbourne Victory v tom zmysle, že to bolo úmyselné a nevyskytlo sa v priebehu hry. Bolo to menej vážne, tvrdil, v tom, že Manny Muscat nebol zranený, zatiaľ čo Zahra trvala vážne zranenie kolena.

Mariners generálny riaditeľ Shaun Mielekamp povedal, že klub bude vyzerať, aby odvolali pekelné pozastavenie, ktoré povedal, že bol nad vrcholom. “Sme veľmi sklamaní na rozhodnutie, “povedal Mielekamp. “Rozdiely v sankciách vydaných pre tento zápas poukazujú na nedostatky v systéme.” Cirkus médií okolo incidentu mal na výsledok veľký vplyv a budeme sa pozerať na naše rôzne možnosti odvolania. ”

Zatiaľ čo Muscat dostal zákaz dvoch zápasov za svoju časť incidentu, O’Donovan nebude môcť hrať až do 22. kola v masívnom údere pre už umiestnených Mariners.Keby som to mohol vziať späť,…bol to najstresnejší týždeň vo svojej futbalovej kariére.

Iba Danny Vukovič získal väčšie pozastavenie v A-League, bývalý marinerský správca kopírujúci deväťmesačný zákaz na zarážanie rozhodcu v roku 2008.

právnik na dvojhodinové vypočutie a bol zastúpený len O’Donovanom, Mielekampom a trénerom Tonym Walmsleyom, ktorý hovoril v obrane svojho útočníka. O’Donovan sa ospravedlnil, citoval “chvilkové prepadnutie duševného fakulty “a povedal, že mal byť vyslaný.

Ten a námorníci tvrdili, že násilný náhubok bol inštinktívnou, takmer nedobrovoľnou reakciou, zatiaľ čo v omráčenom stave od úderu pred pár sekundami, O’Donovan povedal, že cítil a počul Muscat, že sa k nemu priblížil a zase sa naklonil. “Melbourne Victory Break” Hunter Stadium A-League Hoodoo v Jets win Prečítajte si viac

Výbor nesúhlasil s názorom, ktorý O’Donovan urobil pre Muscat tesne predtým, Act.

“Bude to stigma pre zvyšok mojej kariéry, nemám pochybnosti o tom,” povedal O’Donovan.

“Ak by som to mohol vziať späť , Ja by som…to bol najstresnejší týždeň v mojej futbalovej kariére. “O’Donovan tiež tvrdil, že následné mediálne pokrytie incidentu” rozbila vodu “a urobilo ho za” nejaké zviera “. A-LEAGUE’S BIGGEST BANS: