unibet-startpage

Roy Hodgson sa postaral o prvý prístup k anglickej skupine Euro 2016

Anglicko je v najbližších dňoch ťažko vyčerpané zraneniami pre priateľské zápasy proti Španielsku a Francúzsku, medzi nimi sú aj Danny Welbeck, Daniel Sturridge a Jack Wilshere. Hodgson, ktorého strana vyhral každý zápas počas kvalifikácie, mohla využiť piatkový výlet do Alicante a nasledujúci utorok zápas proti Les Bleus vo Wembley ako príležitosť vyskúšať jeho okrajových hráčov. Anglický tréner verí Welbeck, ktorý mal operáciu kolena v auguste na zranenie, ktoré Arsenal prehral v apríli, a Sturridge, ktorý v tejto sezóne odohral len trikrát v Liverpoole, sa pred turnajom vráti do formy a kondície.Hodgson však varoval, že sa vyberú iba plne fit hráčov. “Budeme premýšľať o ich schopnosti hrať niekoľko zápasov v krátkom čase, pretože to je niečo, čo vždy robíme. Vieme, čo je futbalový turnaj, vieme, aké sú požiadavky futbalového turnaja a budeme o tom premýšľať.

“Musia byť absolútne zničené, aby boli v takej dobrej chvíli vo svojej kariére pred letom, napríklad v marci, keď sa Sturridge vrátil z dlhodobého zranenia a Welbeck sa dostal do Arsenalu a urobil tak dobre. Dúfame, že sa vrátia – Daniel pred Dannym.Vieme, že sa Danny vráti do nového roka. “Budeme mať na turnaja hráča, ktorý prakticky nehral žiadny futbal, ale preto, že je talentovaný hráč a mohol by sa jednoducho stať, v nejakom zázračnom spôsobom, schopný hrať futbal? Je to nepravdepodobné, ale ďalšia otázka spočíva v tom, čo myslíte tým niekoľkými zápasmi? “

Na otázku, či Sturridge, ktorý mal v máji operáciu na boku, mohol hrať niekoľko zápasov v kondenzovanej Hodgson povedal: “Myslím, že si niekoho posudzujete. Bolo by to kruté, aby som mohol posúdiť niekoho, ktorého výkony si zasluhujú jeho zaradenie. “” Dúfam, že by som to posúdil na základe zásluh. Samozrejme, so všetkými našimi hráčmi budeme mať veľmi podrobné rozhovory s klubmi, najmä so správcami, s lekárskymi štábmi.Dostaneme toľko informácií, koľko môžeme, pokiaľ ide o hráčov ako Daniel, s ktorými som pracoval už za posledné tri roky. “Hodgson má naďalej nádej, že zorganizuje stretnutie Anglicka, v novom roku, aby sa zabezpečila ďalšia príprava na majstrovstvá Európy.Pripustil však, že kluby Premier League budú nakoniec mať konečné slovo v tejto veci, pričom akékoľvek rozhodnutie bude pravdepodobne prijaté po remíze Euro 2016, čo je 12. december v Paríži.

“Ak premier Tímy ligy, ktoré vlastníte hráčov, ak chcete, a zaplatíte hráčov, sú pripravení obetovať jeden alebo dva večer, aby sme sa spojili s hráčmi a pripomenuli im, čo sa snažíme urobiť a dostať ich do hry po anglickej klobúke na popoludnie alebo večer, to by bolo skvelé, “povedal Hodgson.

” Ak to nie je možné, prijal som to už veľa, veľa rokov a neberiem žiadny nárok , Ak sa dá urobiť a kluby Premier League sú ochotné nás ubytovať, potom by sme boli radi, keby sme to urobili. Nie som pripravený urobiť nejaký rozruch. “