Roberto Martínez pokračuje v útoku, aby poprel, že Unibet je “mentálne krehký”

Everton vytiahol alebo stratil toľko zápasov z víťazných pozícií, ich fanúšikovia zostávajú nervózni, aj keď tím je vpredu a napriek tomu pripustil tri góly za 12 minút proti West Hamu, ktorý skončil s ďalšou porážkou o 3-2 bola prekvapujúca nová nízka , Romelu Lukaku bol uložený trest 2-0.

“Nebolo by to tak, keby sme nezmeškali pokutu,” povedal Martínez. “A pre väčšinu hier sme hrávali s desiatimi mužmi. Keby sme vyhrali hru, mali by sme Unibet neuveriteľný náskok, keďže sme tak dlho mužom, bolo by to skvelý úspech, ale trest postihol celé prostredie. West Ham omráč 10-man Everton ako Dimitri Payet pečene bojovať win Prečítajte si viac

“Nie je normálne, že tím, ktorý v šiestich zápasoch priznal dva góly, dá tri za 12 minút.Na priznávanie cieľov nereagujeme zle. V tejto sezóne sme prehrali pár dvoch gólov, ale z toho sme sa naučili. Za bežných okolností môžeme zvládnuť súpera, ktoré ťahali gól späť, ale proti West Ham to nebolo normálne okolnosti. Bol to úplne iný. “Martínez a jeho hráči čelia štvrťfinále FA Cupu proti strane Chelsea, ktorá bola vylúčená z Ligy majstrov a pohár je jedinou cestou k trofej. Guus Hiddink porazil Evertona v poslednom zápase v Chelsea v roku 2009 a bude dúfať, že sa aspoň vráti do Wembley predtým, než uvoľní cestu pre Antona Conteho. Martínez tiež potrebuje Unibet zdvihnúť od pohára až do konca sezóny na vysokej úrovni.Je to tri roky, kým si založil svoju povesť, určite na Merseyside, demolovaním Evertonu v tejto fáze na ceste k víťazstvu FA Cupu s Wiganom. Teraz hovorí, možno diplomaticky, nemá spomienku na túto hru.

“Je to taká dlhá doba, na ktorú sa ani nepamätám,” povedal. “Všetko, čo si spomínam, je, že sme vedeli, že to bola veľká hra a boli sme si vedomí toho, že pri príchode do Goodisonu sme prišli na špeciálne miesto na hranie futbalu. Táto štvrťfinále prinesie Unibet dohromady dva tímy, ktoré sa navzájom dobre poznajú a malo by to byť ďalšia dobrá hra.

“Nebudeme niesť žiadnu kocovinu z výsledkov ligy do nej a nemám myslíte, že Chelsea bude príliš postihnutá aj ich európskym výstupom.Je to iná situácia a súťaž pre nás oboch a hráme doma. “Skutočnosť, že sme stratili osem zápasov v lize, samozrejme nie sú dosť dobré, ale je to šanca dať niektoré z toto právo. Vytvorili sme negatívnu hybnú silu pre seba doma, kde sa veci stali proti nám spôsobom, ktorý sa nestal v našich pretekoch. Musíme to zastaviť. Je to jednorazová hra a mohla by byť dôležitá. “

You may also like...