unibet-startpage

Preston Jordan Hugill pečuje o víťazstvo nad 10-členom Blackburn

Simon Grayson bol potešený pre Prestonovu víťazku Jordana Hugilla, keď sa štvrtý gól sezóny pomohol jeho strane prísť zozadu, aby porazil 10-mužského Blackburna. Domáci prešiel cez Elliott Ward prvý gól pre klub, ale priebeh zápasu sa zmenil v polovici prvej polovice, keď Shane Duffy bol vyslaný pre hádzanú na trati a Joe Garner trest jeho bývalý klub premenou trestu. Preston dokončil obrat dva minúty pred polovičným časom vďaka Hugillovej tlmiacej volejke. Napriek tomu, že Preston stratil niekoľko šancí na druhú polovicu, si zaslúžil svoje šieste víťazstvo v 10 zápasoch.Bolo to ich prvý triumf Ewood Park od roku 1979 a manažér Grayson cíti, že 23-ročný Hugill získal svoju úlohu v tíme. “” Urobil to dobre, “povedal Grayson. “Je to málo. Vie, čo potrebuje. Rozhodnutie výberu tímu nebolo jednoduché, pretože som mal niekoľko reálnych možností. Jordan získal toto právo a bol to skvelý cieľ.

“Som na ňom potešený. Je to skvelý loptu od Gally [Paul Gallagher]. Môže im dať gule s vysokou kvalitou. On vie, kde to povedať a oblasti, do ktorých sa ľudia dostanú.Nebol to jednoduchý úder, ale bol veľmi potešený a všetci sme boli radi, že to dopadne na zadnú časť siete. “Rozhodnutie Duffy bolo hlavným bodom hry, ale Grayson bol nepochybne správne rozhodnutie bolo urobené, keďže jeho strana sa natiahla svojim impozantným behom na tri porážky v 15 výletoch majstrovstiev Sky Bet v roku 2016. “Myslím, že to bolo správne rozhodnutie.Začali sme hra lepšie ako my, som sklamaný, že sme dali gól, ktorý sme dali, ale je to hádzaná na línii a rozhodca urobil správne rozhodnutie, “povedal.”

“Podarilo sa nám vrátiť sa do hry a myslím, že v nasledujúcom období až do polčasu sme riadili hru. “Začali sme druhú polovicu naozaj dobre a mohli sme sa posunúť oveľa skôr, ale ako hra pokračujú, hodia na teba veci. “Porážka znamená, že Rovers stratili tri z posledných štyroch zápasov a vynechali šancu vyliezť sa do hornej polovice stola. Paul Lambert však bol “zmätený” rozhodcom, keď sa Danny Graham zdal byť zneškodnený pri zostavovaní do Prestonovho ekvalizéra. Povedal: “Som sklamaný, že som stratil. Nemôžem viniť chlapcov kvôli úsiliu.Bolo to absolútne fantastické úsilie s 10 mužmi. Myslel som, že sme hru začali skvelo, boli dobre na vrchole, dostali gól.

“Penalita mení priebeh hry, ale nikdy to nebolo trest. Danny Graham bol chytený na okraji boxu, takže lopta nemala byť nikdy na konci ihriska, pretože Danny ho musel vyliečiť. Dannyho reakciu môžete vidieť, že je určite znehodnotený. “Dnes som si myslel, že dostal viac volaní zle, ako sa mu darilo. Ak je tu prítomný delegát, alebo niekto, kto ho pozoruje, možno by ráno mohol dostať telefonát. “

Šéf Rovers tiež odmietol obviňovať svojho obrancu Duffyho po tom, čo jeho hádzaná otočila hru na hlavu. “Ak sa na to pozrieš, jeho zadná noha skutočne odišla od neho, čo ho prinútilo ísť na zem.V spätnom pohľade by ste mali lepšie skákať a nechať si to a nedostanete červenú kartu, ale počúvaj, Shane Duffy bola pre mňa vynikajúca. “”