Premier League 2015-16 náhľad č.20: West Ham United

Reakcia bude ako túžba z vašej mamičky, keď veselo ignorujete jej želanie nosiť skokan predtým, než sa odvážite von do chladu a vrátite sa domov s boľavým krkom a celkom náročnou túžbou po sympatiu.

Ak sa v zimných mesiacoch zistí, že West Ham sa triasol, nebudú môcť povedať, že ich nikto neposlúchol o dôsledkoch odchodu Sam Allardycea.Oni boli opakovane povedané a orávali bez ohľadu na to, že dbali na to, aby sa rozlúčil s Allardycom, aby sa rozlúčil so žiadosťou o relegation.West Ham United Jeden záblesk v tejto teórii je, že Newcastle United bol odsunutý nie pretože vyradili Allardyce, ale preto, že Mike Ashley predsedal šarvátkam, bol Bolton Wanderers po piatich rokoch a troch manažéroch po tom, ako sa rozhodol odísť a Blackburn Rovers, no Venkyho boli príliš zaneprázdnení tým, že sa sústredili na podpísanie Ronaldinha a Davida Beckhama, [Je pravda, že West Ham hrá nebezpečnú hru tým, že verí, že Slaven Bilic predstavuje upgrade na Allardyce rok pred ich prechodom na olympijský štadión a štvrtková porážka v Astra Giurgiu znamená, že tím vstúpil do sezóny Premier League už ale nie je zaručené, že budú zápasiť na domácom trhu. West Ham potreboval nový štart po štyroch rokoch drzosti o Allardyce. Jeho vzťah s predstavenstvom a fanúšikmi dosiahol koniec minulej sezóny.Aj keď vyhral v prvej sezóne propagáciu a založil West Ham v Premier League tým, že podnietil tvrdšiu mentalitu v klube, ktorého hráči mali pozornosť Homer Simpson konfrontovanú s pesom s nafúknutým chvostom v minulosti, vždy bola nespokojnosť nad štýlom futbalu, ktorý bol vnímaný ako negatívny a nudný. Allardyce mohol kýchať na dotykovú čiaru a dav by to považoval za znamenie, že za loptou drží 10 mužov. Realita éry Allardyce ležala niekde medzi stereotypom neustáleho nudy a jeho Allardici seba-hype.Jeho futbal by mohol byť niekedy povzbudzujúci, ak by o tom mal otvorenú myseľ, hlavne keď ho absencia Andyho Carrolla v prvej polovici minulého roka nútila, aby premýšľal mimo šablónu “hromadu” v boxe a on narazil na diamantovú formáciu ktorý priniesol to najlepšie z Stewarta Downinga. Ovšem spôsob, akým západná švihák padá z prvých štyroch po vianociach zapečatený Allardyceov osud a strašný výsledok, presvedčil majiteľov David Sullivan a David Gold, aby mu neposkytli novú zmluvu.Zranenia nepomohli Allardycovu príčinu, ale tí, ktorí trvali na tom, že vyčerpal nápady, poukázal na to, že dohliadal na zostupnú formu: v roku 2015 zvíťazila iba liga West Hamu proti Burnley, Hull City a Sunderland.

prichádza Bilic, charizmatický bývalý obranca West Hamu, ktorý sa teraz teší z podpory davu, hoci každý, kto spomína na ranokorčan, ktorý nasledoval po kontroverznom prechode Chorvátska do Evertonu v roku 1997 vie, že pokusy o vymenovanie jeho menovania za emocionálny návrat domov sú trochu široké značka.

Bilic je stále populárny vo východnom Londýne a je pravdepodobné, že by bol manažérom West Hamu jeden deň od chvíle, keď jeho chorvátska strana urobila dojem na ľudí v tejto krajine kvalifikáciou Euro 2008 na náklady Anglicka.Vždy sa chcel podariť v Anglicku a na rozdiel od Allardyce sa bude usilovať o stúpencov tým, že povie správne veci. V Turecku bol počas jeho pobytu v Besiktách vnímaný ako niečo ako politik a jeho šarm, jeho uznanie vedomosti, čo ľudia chcú počuť, by mu mali kúpiť viac času, ak West Ham nezaútočí na zem.

Výpovede manažéra by nemali byť také dôležité, avšak v čase nepriaznivého vývoja sú dôležité. Aj keď bol Allardyce abrazívny a nikdy sa nestretol s porozumením West Hamu, jeho obrovské sebavedomie mu dalo hustú kožu napriek kritike, ktorá mu prežila väčšinu jeho funkcií a zabezpečila, že jeho hráči ho rešpektujú. Facebook Twitter Pinterest Stewart Downing zaujal minulú sezónu, ale odišiel do Middlesbrough.Fotografia: Tony O’Brien / Action Images

Nie je to tak, že Bilic bude šťastne klapavá roztlieskavačka, neustále sa baví o spôsobe West Ham a nespornou skutočnosťou, že vyhrali Svetový pohár v roku 1966, ale skorý dojem je, že prinesie dotyk viac lesk a vzrušenie ako Allardyce. Je to druh človeka, ktorý inštinktívne vyzýva prívržencov a ďalším populistickým krokom bolo pridanie Julian Dicks, legendy z West Hamu, do personálu Bilic. Dicks spravovali West Ham Ladies v minulom roku, ale nemá veľa tréningových skúseností. Zdá sa, že tieto zmeny na ihrisku budú dosť nejasné a nie je zrejmé, že Bilic je lepší manažér ako Allardyce, ktorý za všetky svoje chyby chápe požiadavky anglického futbalu.Bilic mal s Chorvátskom pozitívny vplyv a bolo nešťastné, že stratili dramatický štvrťfinále na pokutách do Turecka na Euro 2008. Jeho čas v Lokomotive Moskva bol sklamaním a nezískal tureckú ligu s Besiktasom.

Rovnako však Besiktas nebol schopný využiť svoj štadión kvôli stavebným prácam počas Bilicových dvoch rokov a ich titulná výzva minulú sezónu bola zadržaná ich kampaňou v rámci Ligy Európy. Stlačili Arsenal tvrdo napriek tomu, že prehrali v súbojoch liga majstrov vlani vlani v auguste, zobrali štyri body z Tottenham Hotspur vo svojej skupine Europa League a porazili Liverpool na pokutách v 32. kole. že Bilic nebol vymenovaný bezprostredne po odchode Allardyce.Bolo všeobecne prijímané, že Allardyce šiel v čase, keď odišiel v posledný deň sezóny, ale Bilic nebol nainštalovaný až do 9. júna. West Ham bol frustrovaný v diskusiách s ostatnými manažérmi. David Moyes sa rozhodol predĺžiť svoj pobyt v Real Sociedad, Unai Emery sa nemohol pokúsiť od Sevilly, keď sa kvalifikovali do Ligy majstrov a Rafael Benítez sa prekvapivo rozhodol prijať ponuku od Realu Madrid. Marceilovu Marcelo Bielsu sa taktiež zúčastnila myslenia klubu. Nakoniec sa pre Bilicu hodili.

Prípravy na novú sezónu neboli ideálne, s neočakávaným vstupom West Hamu do Európy prostredníctvom Ligy Fair Play, ktorá ich donútila začať sezónu kvalifikáciou proti Andorrskému na čiastočný úväzok FC Lusitans dňa 2. júla.Miešali pre-sezónne priateľské zápasy s konkurenčnými, zmysluplnými zápasmi a to nebolo jasné, keď niektorí hráči chýbali, iní sa dostali rýchlo a prevod podnikania sa stále vedie.

Prečítanie príliš veľa v predsezónnych hrách je strata času, ale pár nepresvedčivých vystúpení spôsobilo, že nálada je opatrnejšia. Strana, ktorá bola naplnená rezervami, potrebovala tresty, aby porazila Maltu FC Birkirkara o tresty v druhom kvalifikačnom kole a ako veľmi West Ham, že by sa mali kvalifikovať do Európy kvôli ich vynikajúcemu disciplinárnemu záznamu a potom vyzdvihnúť tri hlúpe červené karty v ich prvých piatich zápalky.Diafra Sakho a James Tomkins reagovali na provokáciu proti Lusitans a Birkirkara a West Ham prepadol 2: 0 proti FC Astra Giurgi po Jamese Collins bol vyslaný pre dve rýchle rezervácie v prvej nohe minulý týždeň.

Nakoniec vyraziť do Astra vo štvrtok v noci by mohlo byť pohanským požehnaním. West Ham skončil 12. minulú sezónu, čo len ťažko naznačuje, že sú vybavené na riešenie požiadaviek ligy Európy. Lepšie strany ako West Ham sa snažili o zotavenie po ich námahe vo štvrtok večer a ich družstvo nemá dostatok hĺbky.Prioritou je zostať; predstavte si trápenie, ak konečná sezóna West Ham v Upton Parku skončí s tým, ako sa zostupujú a začne éra olympijského štadióna v majstrovstvách.

To je najhorší scenár, hoci s niekoľkými ďalšími dodatkami v kľúčových oblastiach , West Ham by mal byť dost silný na to, aby skončil v strede stola. Hrali dobre jednu hodinu proti Astra. Bilic využil formáciu 4-3-1-2, v ktorej mal Dimitri Payet slobodnú úlohu a po príchode z Marseille sa dá očakávať, že francúzske krídlo bude oslniť. Lákavá záloha pre West Ham je známkou ambícií, za predpokladu, že sa usadí v Anglicku a že sa neukáže ako Rémy Cabella ako David Ginola. Payet vytvoril v Marseille veľké množstvo gólov v minulej sezóne. Avšak 2-2 s Astra bol zničený zranením Ennera Valencie.Krátko po tom, čo Valencia dala West Hamu vedenie silnou hlavičkou z Payetovho kríža, dostal sa na nosítko. Dobrou správou je, že nepotrebuje chirurgickú operáciu na kolenách a členku a mal by byť vydaný zhruba 10 týždňov, než šesť mesiacov, ktoré boli pôvodne obávané. Zlá správa je, že Valencia neprítomnosť znamená, že sa Andy Carroll neočakáva, že sa vráti zo svojho zranenia do kolena až do októbra, West Ham je jeden zranenie Sakho od toho, aby musel spoliehať na Modibo Maïga a Mauro Zárate vpredu.

West Ham musí podpísať útočníka, pretože Maïga je mimo jeho hĺbky a Zárate je luxusný hráč, ktorý dlho visí na lopte. Snažia sa získať pracovné povolenie pre mexického predchodcu Atlétika Madrid Raúl Jiméneza a sú tiež zamerané na Charlieho Austina z Queens Parku Rangers.Jiménez nebol plodný pre Atlético; QPR bude musieť znížiť ocenenie spoločnosti Austin o 15 miliónov libier.

Čo bude Bilic plánovať pre Carrol, keď sa vráti? Carroll bol Allardyce najväčším podpisom na Liverpoole 15 miliónov libier pred dvoma rokmi, ale bol zničený zraneniami v Upton Parku, každý sľubný beh formu vyčerpaný ďalším zdĺhavým kúzlom. Ako sympatický ako veľký útočník je nebezpečne blízko k tomu, že je odpísaný ako blázon. Napriek tomu, že nemusí byť automatickým štartérom pod Bilicom, môže byť aj naďalej mimoriadne efektívnou voľbou, aj keď je spárovaný s ďalším útočníkom.Jeho nedostatok tempa spôsobuje, že West Ham je predvídateľný, ľahko sa bráni a príliš rýchlo začne loptičku, keď Carroll hrá sám na čele. Sakho a Valencia začali spolu. Sakho by určite dosiahol viac ako 12 gólov po vstupe za Metz vo výške 3,5 milióna libier, ak by jeho sezóna nebola predčasne ukončená poranením stehna v apríli a dvojica bola rozhodujúca v víťazstvách West Hamu cez Liverpool a Manchester City počas jesene. Facebook Twitter Pinterest Čo urobí Slaven Bilic s Andyom Carrollom, keď je útočník fit? Fotografia: Jamie McDonald / Getty Images

To bolo, keď West Ham hrával s diamantom na políčku.Downing bol v tomto systéme skvelý a sledovanie toho, ako sa spája s Payetom, bolo potešením – napriek tomu mu bolo dovolené nasledovať jeho srdce a vrátiť sa späť do Middlesbroughu. Payet mal doplniť Downing, skôr než byť jeho náhradou, a jeho odchod opustil West Ham hľadanie ďalšieho kreatívneho hráča. Matt Jarvis nemá žiadny konečný produkt a ešte menej dôveru, Morgan Amalfitano je príliš nekonzistentný, aby začal pravidelne , Martin Samuelsen má iba 18 rokov a West Ham si vybral 22-ročného argentínskeho prokurátora Manuela Lanziniho, ktorý sa zapísal do úveru z klubu Al Jazira v Katare. Za to, čo stojí za to, prezývka Lanziniho je The Jewel a dúfajme, že sa ukáže ako užitočnejšia ako posledný hráč Južnej Ameriky, ktorý bol priniesol z Kataru, Nene.Payet bude potrebovať viac asistencie, než len Lanzini a West Ham sa zameriavajú na mladého chorvátskeho chorvátčana Alena Haliloviča. Ďalší hráč Barcelony, ktorý sa mohol pripojiť, je Alex Song, ktorý bol minulý rok zapožičaný v West Ham. Dostal ich pred Vianocami a hoci jeho forma vyprchala, jeho trvalé podpisovanie by nepochybne znamenalo prevrat. Dohoda sa zdvihla po tom, čo Song zranila členku. Ak prekoná, prenikne do stredového poľa, na ktoré má už pevný pohľad.Všestranný Cheikhou Kouyaté mal vynikajúcu debutovú sezónu v Anglicku a Mark Noble je spoľahlivý, zatiaľ čo Pedro Obiang bol vysoko hodnotený na Sampdoria. Diego Poyet, čistý a uprataný, bude dúfať, že bude viac zapojený a Reece Oxford, ktorý je iba 16 rokov, bol v predsezóne zaistený ako obranný záložník, no za ním sú najlepšie dni Kevina Nolana. Kapitán je príliš pomalý, hoci môže byť užitočným spojencom pre Bilic v šatni, ak je pripravený prijať zníženú rolu.

Vedenie by však nemalo byť problémom. Obrana West Ham bude ťažké preniknúť, ak Bilic organizuje tím dobre.V cieli sa Adrián stal kultovým hrdinkom, ktorý ušetril viac ako jeho spravodlivý podiel na pokutách a bude podporený Darrenom Randolphom, voľným prevodom z Birminghamu. Pravidlom bude Carl Jenkinson, ktorý sa opäť pripojil k Arsenalu, a starostlivý Aaron Cresswell bude pokračovať vľavo. Joey O’Brien bude poskytovať pokrytie pre Jenkinsona, Stephena Hendrieho pre Cresswella po jeho príchode z Hamilton Academicals.

Bilicove možnosti v strede chrbta sú závideniahodné. Partneri Winston Reidovej budú pravdepodobne Angelo Ogbonna po tom, čo Talianska medzinárodná ľavica Juventus a Tomkins a Collins sú schopní poslanci. Kanada medzinárodná, Doneil Henry, sa bude snažiť o uznanie, zatiaľ čo Reece Burke zapôsobil na niekoľko camee.Allardyce bol spokojný len s troma strednými chrbtami, hazardom, ktorý niekoľkokrát vybojoval, ale West Ham má súťaže o miesta.

Existujú otvory, ktoré je potrebné naplniť inde, ale mnohé z nich kusy sú tu pre Bilíka, ktorý ich musí rýchlo zostaviť v správnom poradí. West Ham má jedinečnú pozíciu, tlak na ne zostáva extrémnejší, než kedy bol. Zrážka v tejto sezóne by bola katastrofa z hľadiska finančnej a PR. Opustenie Upton Parku bude mať dostatok emocionálneho kľúča, kým ľudia nebudú čakať, aby im povedali, ako by sa mali zblázniť, aby sa zbavili Allardyce, keď skončia sezóny.

You may also like...