unibet-startpage

Posledná šanca Marka Cavendisha nechať nohy robiť rozhovory v Rio omnium

Vo svojom výcvikovom tábore v Newportu, na juhu Walesu, Wiggins a Cavendish, ktorí sa zdržiavali spoločne, sa zdalo, že sa dostávajú skvelo, keď sa smiavali, žartovali a znižovali sa s ľahkým vzduchom dobrých kamarátov.Avšak v tom, čo by mohlo byť interpretované ako druh odvetného hádzania, ktorý sa zdá byť charakterizujúcim zábavným dvojzbrojeným manželským štikom páru, Wiggins potvrdil povesti, že Cavendish nebol zaradený do tímu, pretože nebol dosť dobrý v tréningu a nebol schopný udržať krok so zvyškom tímu. “” Dali sme Markovi príležitosť v Newportu vstúpiť do tímu a on nedodal, “povedal Wiggins v nadväznosti na vzrušujúce víťazstvo tímu GB. “Videli sme, aké to bolo blízko a nemohli sme si dovoliť, keď sme boli spolu 18 mesiacov – a nebolo to len ja, nezmrazil som ho ani niečo také a on to vie.Spýtajte sa ho na to po omnium a on vám povie úplne iný príbeh ako ten, ktorý povedal tejto žene Orly. “Aby bolo jasné: Wiggins sa usmievala na Chennaoui – aka” že žena Orla ” – ako ju žartoval. Tiež trval na tom, že Cavendish ho minulý večer objal a “povedal mi, že ma miluje.” Teraz Cavendishove nohy potrebujú hovoriť v omnium od dnešného večera. Sporný výber na úkor tímového pretekára Ed Clancy, ktorý vyhral bronz v Londýne, 31-ročný z Douglasa začína svoju snahu o olympijskú medailu, ktorá sa ho doteraz vyhýbala v disciplíne šiestich disciplín.Aj napriek tomu, že nie je medzi favoritmi v prípade, ktorý je v porovnaní s ostatnými trackovými udalosťami už niečo ako lotéria, jeho sláva a zneužitie na ceste znamená výrazný muž, rovnako ako jeho neúspešná ponuka na víťazstvo na ceste štyri pred rokom, kedy sa zvyšok pelotónu dostal do Veľkej Británie.

“Nebudem sa na to pozerať,” povedal o svojom zlyhaní v Londýne v tréningovom tábore v Newporte. “Znova som nedostala olympijskú medailu a tu sa znova snažím. Viem, že moja forma je dobrá, ide o prenos toho na trať. Jedná sa o to, aby každý pedal rev count.

“Ja to len nerobím, aby som sa rozmazal v Rio de Janeiro. Bol som na dvoch olympijských hrách. Nepotrebujem len ísť na olympijské hry.Chystám sa, pretože chcem vyhrať. “

Veľmi úspešný cyklista s dimenziou Dimension Data, pre ktorý vyhral štyri etapy Tour de France v tomto roku pred tým, ako sa odstráni z pretekov, aby sa sústredil na olympijské hry , Cavendish je v Rio s tímom GB a zjavne nezaujímavý o potenciálnych nebezpečenstvách pracovať ako otrok pre dvoch majstrov. “” S mnou boli v poriadku, “povedal pre svojich platobných zástupcov so sídlom v Južnej Afrike , “Dali mi voľnosť na majstrovstvá sveta [track] a potom sa vrátili pre klasiku potom bez optimálnej prípravy na povedzme Milan-San Remo. Podporujú celú vec.

Je pre nich veľkou vecou, ​​aby ma dovolili [Olympijské hry], ale je to len rok. Tím GB bol tiež zlý.Máme tvrdohlavého trénera z východného Nemecka a to je pravdepodobne najťažšia časť veci. Heiko môže byť veľmi tvrdohlavý a je to najťažší človek, ktorý by si mohol uveriť. “

Zdá sa, že sa jedná o jedinú očividnú reputáciu: Pán Pot, stretni Herr Kettle.