Po vypadnutí agenta a Levyho zostáva Tottenham v tme nad Eriksenom

Tottenham je v temnote nad úmyslami Christiana Eriksena ohľadom ďalšieho postupu v jeho kariére z dôvodu prerušenia vzťahu medzi Danielom Levym a agentom záložníka.

Od istej doby sa nehovorilo Levy, predseda Tottenhamu, a Martin Schoots, ktorý zastupuje Eriksen, prispel k zvýšeniu neistoty a zraniteľnosti, ktorú klub cíti pri jednom z ich hviezdnych hráčov – a že Mauricio Pochettino sa zmienil pri viacerých príležitostiach. Tottenhamu chýba jednota a túžbu, pripúšťa Mauricio Pochettino Prečítajte si viac

Eriksen vstúpil do posledného roka na základe svojej zmluvy, nepreukázal nijakú vôľu podpísať nový a Spurs verí, že má srdce nastavené na prechod do Realu Barcelona.Či ho niektorý z Sportingbet bonus klubov ponúkne do pondelkového termínu na prestup v Španielsku, sa ešte len uvidí.

Je pravdepodobnejšie, že by radšej počkali do budúceho leta, keď Eriksen nebude k dispozícii nič iné, len vzhľadom na to, že Spurs nemajú jasnú predstavu o tom, čo pracuje pre Eriksen, sľubuje to pre nich asi úzkostlivý týždeň.

Pochettino, ktorý v tejto sezóne nastúpil s Eriksenom iba v jednom z troch zápasov Spurs , po nedeľňajšej domácej porážke proti Newcastlu uviedol, že nepoznal znepokojivejší začiatok kampane v klube – a situácia Eriksena bola hlavným faktorom, ktorý k tomu prispel.

Spurs minuli na hráčov 59,9 milióna libier v lete, ale dúfajú, že sa im vráti 10 miliónov libier predajom záložníka Victora Wanyamu klubu Club Brugge.Sú tiež otvorené pre ponuky pre pravého obrancu Sergea Auriera, ktorému hrozí, že sa stane zabudnutým mužom klubu. The Fiver: zaregistrujte sa a dostanete náš denný futbalový e-mail.

Aurier, podpísaný z Paris Saint – Zisk za 23 miliónov GBP v roku 2017, od februára odohral iba jeden zápas a je nepravdepodobné, že by bol braný do úvahy pre nedeľňajšie derby v Arsenale, napriek tomu, že možnosti Pochettina v pravom beku sú obmedzené.

vynechal zranenie podkolennej šľachy, ktoré ho prinútilo vyraziť proti Newcastlu a Juan Foyth nie je k dispozícii s problémom členku. Očakáva sa, že Pochettino sa obráti na provizórneho pravého obrancu – buď Moussa Sissoko, ktorý pozíciu obsadil v posledných fázach zápasu Newcastle, alebo Eric Dier.

You may also like...