unibet-startpage

Penrith thrash Tigers a hraničia svoju cestu do finále NRL

Penrith získal miesto v tohtoročných seriáloch finále NRL a skončil na konci septembrového poplatku Wests Tigers s 40-10 trekom na štadióne Pepper Stadium. Proti Tigersovej strane chýbajúci hviezda James Tedesco, Panthers vyhrali tretí priamy výhru v piatok večer, klub je druhý najväčší víťazstvo nad Tigers a ich najvyššie skóre za rok. Pred 14.876 fanúšikov, ich druhým najlepším davom v sezóne, sedem rôznych Panthers sa dostal do zápisu, vrátane highlight-hodný celoplošné úsilie Waqa Blake v prvej polovici.Vychádzajúca hviezda Nathan Cleary tiež vytvorila dva pokusy a kopala šesť gólov zo siedmich pokusov, pričom spôsobila veľa problémov pre zálohovanie fullback Jordan Rankin s presnými bomby. Výhra sa cementuje na siedme miesto na rebríku a udržuje Penrith v rámci pozoruhodného vzdialeného hostiteľského finále eliminácie, zatiaľ čo Tigers bude ponechaný pomaly začať svoju kampaň v roku 2016. Ich porážka bola zhoršená možným zranením kolena Chrisom Lawrenceom, ktorý sa v polovici druhého polčasu zrazil s Joshom Mansourom a neúspešne sa vrátil. Broncos späť v NRL top-four hunt s víťazstvom nad buldogmi Čítať ďalej

Domáca strana pripustila prvé body, keď Mitchell Moses prešiel a našiel lietajúceho Josha Addo-Carra, ktorý si vyskúšal svoj piaty pokus len v siedmich vystúpeniach NRL.Panthers však rýchlo zasiahli Blakea a potom vylievali body cez Bryce Cartwrightovú (18. minútu), Isaah Yeo (24.), Reagan Campbell-Gillard (29.) a Peter Wallace (39.). > Blake skóroval po 60-metrovej prestávke Dallin Watene-Zelezniak, ktorý prešiel od Matta Moylana pred svojimi vlastnými stĺpmi a potom vypálil Tim Simonu, aby sa dostal dole. Do polčasu sa Tigers nedostal 30 bodov do Penrithových osem, vzdal 64 percent držby a bol na nesprávnom konci 28-4 deficit. Panthers ‘hybnosť sa nepodarilo zastaviť po Break, s Trentom Merrinom a Jamesom Fisherom-Harrisom, ktorí prekročili hodinu, aby získali výsledok za hranicami Tigrov. Mojžiš, ktorý bol pravdepodobne najlepším tigrom, zaznamenal v 63. minúte útechu.Tigers Tim Grant sa ocitol v ťažkostiach za vysoký výstrel na Watene-Zelezniak v prvom polčase napriek tomu, že nebol zverejnený.

Penrith tréner Anthony Griffin bol šťastnejší s obhajobou svojho tímu, než ich útok, najmä v druhej polovici, aby udržali Tigrov na 10 bodov. “Aj keď sme mali zápas v ruke, naše obranné úsilie bolo najbližšie k 80-minútovému, čo sme mali. Učíme sa, “povedal. “Pred niekoľkými týždňami sme mohli stratiť kontrolu nad tým dvadsiatimi minútami, aj keď to bolo trochu roztržené. Mali sme vyrovnanosť s loptou aj obranne. “

Tréner tigrov Jason Taylor povedal, že jeho hráči boli rozrušení. “Máme naozaj rozbitú skupinu hráčov v miestnostiach. Niektoré nezmazateľné, aby som bol úprimný. Takýto sklamaný výkon, “povedal.Taylor taktiež stratil vysvetlenie, prečo sa v prvom polčase vzdali tak veľa bodov.

“Samotný štart bol v poriadku, ale potom sme si urobili nejaké krátke prestávky. Jediná vec, ktorú môžem dať dole, bola len nedostatok energie, ktorú musel v prvom polčase odísť s Penrithom, “povedal. “Už to jednoducho nerobíme. Získali sme to z našej hry a bolo skvelé sledovať. Ale dnes večer sa vrátil. Bolo to naozaj sklamaním. “