unibet-startpage

Penny-slot strojov a veľký starý deň von

PROMOTION? ČERNÉ VO VRCHE

Pokiaľ ste za posledných 24 hodín spali pod skálou, možno ste si všimli, že Bournemouth – v piatok v Charltetonu zabránil v sobotu olympijskú výhru v štáte Olympique l’Emyrne – boli povýšené Do prvej ligy prvýkrát. Áno, plucky Malý Bournemouth z Boscombeho móla bude trčať ramená s najlepšou budúcou sezónou The Bank of Scudamore. Fiver nemôže čakať. Aká cesta bude preč. Prechádzka pozdĺž zlatých pieskov, niektoré cínu v zimných záhradách predtým, ako sa budete pozerať na tie červené a čierne šaty na mieru a valí sa ich do srdca národa na hojnom deanskom dvore. Pred šiestimi rokmi Bolo to poňatie, ktoré sa zdalo byť tak pravdepodobné, ako sa Nigel Farage zúčastní turné s rumunskou ľudovou skupinou.Vidíte, čerešne prišli tak blízko k ústupu z futbalovej ligy. Dostali 17 bodov, ale stále sa im podarilo vyhnúť tomu, čo vyzeralo ako istá vražda. Ako? Howe, takto. Eddie Howe. Najhorúcejšia horúca mladá vec odkedy, ktokoľvek, kto v tomto momente v službe Social Facespace vezme na diváka diváka Fivera. A uvedením svojho kapitána na rozdiel od klobúka, Fiver by tvrdila, že to bola pravdepodobne väčšia úloha, ako včera v noci účinne preniesli Bournemouth do Veľkého času. Nie že by sa Bournemouthov predseda súhlasil. “Neuveriteľný, milujem týchto chlapcov,” zakričal Jeff Mostyn, poháňal bohatými sklenicami náladového zosilňovača, zatiaľ čo vyskočil okolo šatne ako rozrušený hostiteľ hry.Ale vzhľadom na to, že Mostyn veľmi dobre zapamätá tie staré dni, nie je divu, že bol taký chuffed. “Dosiahli sme to nemožné,” prehnal sa. “Myslím, že prežijeme. Spôsob, akým hráme futbal, budeme posilňovať Premier League a myslím na každý tím, ktorý bol v posledných rokoch povýšený, máme rovnakú šancu, ako sa všetci zdržiavať, “pokračoval, keď členovia tímu poklopali a smiešli sa zasmiali Vedľa giddy starý chlap, ktorý pomáha udržať ich v minci.

Má pravdepodobne pravdu, že sú vhodné na to, aby uspeli v hornom letu, kde sa nepodarilo ďalšie nepatrné pády. Sú pripravené na Premier League. A čo so svojim tajomným miliardárom ruským majiteľom Maximom Deminom a s predchádzajúcimi, keď príde na to, aby sa stlačili čo najviac dosh z nadšených fanúšikov. Scudamore ich privíta s otvorenou náručou.A zatiaľ čo Fiver nechce obrátiť rozprávku, ktorá sa v niektorých médiách prepadá do hrôzy, je to moderný futbal. Petrochemické spoločnosti Demin pomohli do istej miery udržiavať Howeho tímovú motoriku. Nie, že mladý manažér nie je ani krvavým šoférom. Ale teraz si dúfajme, že sa jej bude páčiť, lebo v Big League to bude nepríjemné. Howe mohol tiež s Deminom držať karty tesne pri hrudi a vyhnúť sa prístupu Vincent Tan k vlastníctvu Premier League. Pokiaľ ide o The Fiver, tak budeme radi, ak pôjdeme na hrací automaty a veľký starý deň.LIVE ON BIG WEBSITE

“Bin človek, ktorý dnes ráno nebude brať môj binár, pretože to bolo na nesprávnom mieste, ste práca v hodnote [sic] a dúfam, že máte $ hit deň” QPR Charlie Austin nie je postavení za žiadny z vašich odpadkov. Facebook Twitter Pinterest Fotografia: Martin GodwinFírové písmená Re: Dieru v tvare Daniel Sturridge v posteli fyziky v Liverpoole (včerajšie Bity a Bobs). Po prvé, musím zdôrazniť, že to nie je posteľ, ale gauč alebo možno niečo iné, ale rozhodne nie posteľ. Po druhé, skutočnosť, že Daniel Sturridge je zviazaný, sa skutočne nepočíta ako novinky. Dokonca aj v Bits a Bobs “- Adrian Zambardino.” Craig Hills (včera Fiver písmená) spôsobil nejaký výskum a potom ma inšpiroval k prepracovaniu.Je pravda, nemôžete “bagsy” brokovnicu, pretože by ste vlastne “nazývali brokovnicu” v dlhej podobe, alebo jednoducho kričať “brokovnicu!”, Aby ste dostali sedadlo predného spolujazdca. Počiatok, samozrejme, pochádza z chlapíka, ktorý “jazdil brokovnicou” vedľa vodiča jazdeckého výcviku. Ale “brokovnica” je obmedzená na uloženie nároku na sedadlo predného spolujazdca, zatiaľ čo “bagsy” môže byť čokoľvek.Mohol by som sa tiež pripojiť k 1 577 ďalším pedantom a poukázať na to, že súčasné používanie nezdá sa, že by rešpektovalo veľkú ole americkú tradíciu “svadobnej brokovnice”, že svadba súhlasila (po ženíchovi), keď videla brokovnicu nevesty otec “Dave Morgan (a nikto iný).” Pojem “tenterhooks” (včerajšie písmená) pochádza zo storočia starého dreveného rámu (tenter), ktorý mal ohnuté nehty zahalené Okraj, na ktorom bola ošetrená vlnená handrová látka zavesená, aby ju zastavila pri zmrštení pri sušení. Allister McCool sa zdalo prekvapený, že Fiver bol správny a informatívny o pravopisnom (a pravdepodobne významnom) slove tenterhooks.Možno mal hádať, že Fiver bude v takýchto veciach známym autorom, zvyknutý byť pripútaný, potom zavesený a vynechaný, aby vysušil. “- Chris Kilford.” Bagsy, nič viac Písmená o jazdnej brokovnici v Fiveri. Na tenterhooks až do ďalšieho vydania “- Stephen Hernández. Je pravdepodobné, že ak čítate tento čajový futbalový e-mail, takmer určite je to jediné. Ale nebojte sa – ak by ste chceli nájsť sprievod alebo lásku, prihláste sa sem, aby ste si prezreli profily takého erudovaného, ​​spoločenského a priateľského ľudu, ktorý by zvyčajne nesníval o tom, že by s vami ísť von.A nezabudnite, nie je to odmietnutie, ktoré vás zabíja, je to nádej. BITS AND BOBS Lokeren obránca Gregory Mertens zostane v nemocnici po utrpení srdcového zatykača počas jeho bočné rezervy zápas proti Genk v pondelok večer , “Jeho stav je veľmi kritický,” povedal hovorca klubu Herman Van de Putte. “Gregor je v lekársky vyvolanej kóme, jeho srdcová funkcia bola prevzatá strojom. Osud Gregora je v rukách nemocnice. Dúfame k zázraku. “

Na vás čaká nadšený striker Guingamp Claudio Beauvue, áno, kluby Premier League. Beauvue Rendez-vous, peut-être?Peut-être? “Dohoda, ktorú som mala s prezidentom klubu, bola, že by som odišiel v prípade krásnej sezóny,” pokrútil si. “Táto sezóna bola veľmi krásna, takže je isté, že budem hrať môj futbal inde v budúcej sezóne.Je pravda, že som veľmi lákavá k Premier League. “Dánska FA nechce mať nič spoločné s Barcelonou založením akadémie v krajine. “Plány sú v rozpore s dánskymi predpismi o ochrane detí,” upútala organizáciu. “Musíme zabezpečiť rozvoj talentu v dánskom futbale.” 15% Christian Benteke sa snaží získať svoju kukuricu po tom, čo vyhlásilo, že žiadne kluby neprejavili záujem o útočníka Aston Villa ešte. “Myslím si, že Villa v súčasnosti hrá najlepšie futbal v Anglicku,” vyhlásil Eris Kismet. CSKA Sofia vymenovala Luboslava Peneva za trénera do konca sezóny. “Penev je prominentná postava s nespochybniteľnou prestížou a profesionálnymi vlastnosťami,” kričal klub. A Luton Town pozastavil krídla Shaun Whalley a útočníka Rickyho Millera po tom, ako bol pár zatknutý kvôli údajnému útoku na klubové ceny noc. “Interné vyšetrovanie na Kenilworth Road pokračuje a Luton Town môže opäť zaznamenať, že každý hráč, ktorý sa dopustil nesprávneho správania, bude vhodne disciplinovaný,” prečítajú si vyhlásenie klubu. STILL WANT MORE? Lazy Premier League skauti, Krok takým spôsobom.

Brick by the brick football?Čo je to okolo boxov Streets of Rage (ish)? A ak je to tvoja vec…môžeš sledovať Big Website na Big Social FaceSpace. Vlastná kópia nášho bezplatného e-mailu s čajovým včasom odoslaného priamo do priečinka doručenej pošty? Zastavila sa vaša pravidelná kópia? Kliknite sem a zaregistrujte sa.