Palm Beach odhalí juh Melbourne v pohári FFA Cup thriller

V minulom štvrťroku finále hráči Palm Beach Sharks prešli do posledných 16 z roku 2015 FFA pohára s penaltovým rozstrelom vyhrať nad južným Melbourne v Robine.

Zápas v Cbus Super Stadium skončil 1-1 na konci regulačného času a žiadne ďalšie ciele neboli pridané v ďalšej päťhodinovej dobe, kravu sa rozhodlo z trestného miesta.

Žraloky, ktorých vzrušujúce beh v konkurencii minulého roka skončil v posledných ôsmich tím A-Liga Side Coast Mariners, postupoval 8-7 v prestrelke.

Brankár Palm Beach, Shane Viitakangas, zachránil dva spoty, vrátane jedného z kapitána Južného Michaela Eagera, aby zachytil víťazstvo pre hostiteľa pri náhlej smrti.

Milos Lujic otvoril bodovanie pre bývalý klub NSL South Melbourne v priebehu 34 minút len ​​pre Florian Matk, aby vyrovnal veci až o štyri minúty neskôr od trestného bodu. Štatistiky guru pomáha udržať nažive históriu futbalu v Austrálii | Joe Gorman Prečítajte si viac Palm Beach vydržal nervózny koniec k extra-time po zostupu na 10 mužov s 12 minút zostáva, Eoghan Morgan dostal jeho pochodujúce objednávky na druhý rezervovateľný trestný čin, ale oni viseli na sankcie.

Pripojenie Sharks v posledných 16 boli Hume City, ktorý postupoval po 4-3 víťazstve nad Brisbane Strikers v inom zápase, ktorý bol usadený v extra-time. Nick Hegarty dostal hostiteľa na perfektný štart po troch minútach, kým Greig Henslee chytil vyrovnávač pre Brisbane 23 minút.

To je spôsob, akým zostal, kým nebol čas pridaný, keď sa Scot Coulson vrátil k tomu, aby Brisbane zrejme dal do ďalšieho kola.Ale Marcus Shroen vyskočil na druhom konci len o 60 sekúnd neskôr, aby šiel domov a poslal kravatu na extra-time. Coulson pridal ďalší v dodatočnom období len pre Strikerov, aby boli opäť načrtnuté Shroenom druhej noci a zápas sa zdalo, že smeruje do trestov, kým Henslee sa obrátil z hrdinu na darebáka, obrátil sa do svojej siete v 120. minúte poslať Hume City cez. V ostatných zápasov v noci , Heidelberg United utiahol okolo Broadmeadow Magic 3-1, zatiaľ čo MetroStars SC odštartoval Blacktown City 2-1.

United zdvihol rozptýlenie, že musel zostať nadol Griffin McMaster len hodinu pred kopaním po brankári bol postovaný – a neskôr zmazaný – tweet, ktorý volá po AFL hviezde Adam Goodes byť “deportovaný”. Národný klub Premier League bol tri góly na dobré pred polovičným píšťalkou vyhodil vďaka Jack Petrie (24) Kaine Sheppard (26) a Daniel Heffernan (40).Scott Pettit dal Broadmeadowovi nejakú slabú nádej s 16 minútami v zostávajúcej hodine, ale to sa ukázalo ako nič iné ako útechu. A vo futbalovom centre Lily v Seven Hills, NSW, Blacktown napriek tomu prekonal Patrick Antlemi je 35-minútový štrajk v otváracej dobe hostil doma.

MetroStars roloval späť v druhej polovici a ciele Jonathan Negus a Rocky Callisto bol dosť na zabezpečenie víťazstva a miesto v posledných 16 pre Južnej Austrálii.