unibet-startpage

Osasuna: Osasuna neuplatňuje TAD a vo štvrtok dostane Nàstic

Prostredníctvom vyhlásenia, CA Osasuna oznámila, že nebude odvolanie k Medzinárodný športový súd nároku všetky tri body v predvolenom nastavení Nastic de Tarragona.

rojilla subjekt nezdieľa rozhodnutie Výboru konkurencie a konštatoval, že raz schválil ekonomicky s 601 eur Katalánsky vedľajších, ale dal víťazstvo Osasuna ako sa tvrdilo. Avšak, Navarre rozhodla, že nebude navštevovať TAD nepokračuje poškodzuje ich športových záujmov. Osasuna- Nastic bude konať, teda vo štvrtok o siedmej hodine večer

Súbor Diego Martinez dúfa vytiahnuť sám seba na tretie miesto v priebežnom poradí.; niečo dosiahnuť, ak medzi svojou štvrtou rovno víťazstvo v lige.On dokončil 2017 porazil Lorca a začal 2018 s víťazstvami proti Valladolid a Sevilla Atlético. Ten posledný ho umiestnil ako najlepší návštevník druhej divízie. Je však doma, kde nedokončí hry. Aj keď oni utrpeli iba jednu porážku, Osasuna zviazal päť domácich hier a vyhral v štyroch.

S Merida a Lasso

Diego Martinez zotavuje Fran Merida, akonáhle Katalánsky slúžil jeho zákaz jeden zápas a bude mať Borja laso. Druhé zimné podpisovanie Osasuny sa nezúčastnilo proti Sevillovi Atlético, pretože ich pristúpenie nadobudlo účinnosť aj dnes.

Podobný prípad sa stane David Garcia, ktorý bude pôžičku súper Cultural y Deportiva Leonesa navštívi El Sadar v nedeľu.Avšak, Navarrese nebude čeliť červeným.

Taktiež od tohto popoludnia môžu fanúšikovia, ktorí sa nemôžu zúčastniť hry, vrátiť lístok a získať príslušnú sumu v kanceláriách klubu, ktorý sa nachádza na štadióne rojillo. Tiež, ak sa stanete svedkom havárie, je potrebné ísť do El Sadar, aby ste pokračovali so zmenou lístkov, pretože nestojí za to cenu za pôvodnú hru. Tento postup sa môže vykonať až do okamihu spustenia Osasuny-Nástic.