ONLINE pred derby: Fanúšikovia Sparty išli cez Prahu, už sa blíži k Edene

Veľký futbalový sviatok je tu. Tiež fanúšikovia sa pripravujú na ligový šláger Slavia – Sparta (od 17:30). Dianie pred derby v pražských uliciach au štadióne v Edene sledujeme ONLINE.

15:30 Fanúšikovia Slavie sa schádzajú pred štadiónom.

15:25 Fanúšikovia Sparty práve dorazili k Edenu. Očakávané derby so Slaviou začína za dve hodiny.

15:10 Fanúšikovia Sparty už dorazili na stanicu metra Želivského. Teraz idú pešo smerom k Edenu. Pochod sa dal do pohybu, doprava je zastavená, na ulici vybuchlo niekoľko dymovníc.

14:45 Fanúšikovia Sparty zaobchádzajú do metra. Zo stanice Múzeum mieri na Želivského.Odtiaľ budú pokračovať pešo až ku štadiónu.

14:35 Stovky fanúšikov Sparty už dorazili na Václavské námestie. Z davu sa ozýva skandovanie Jude Slavie. Sparťanov sprevádza konvoj policajtov. Celú situáciu monitoruje zo vzduchu vrtuľník, hlási spravodajca iSport.cz.

14:30 Na derby dorazil podporiť Slavii aj jej čínsky fanúšik , ktorý sa prišiel pozrieť na januárové sústredenie tímu na ostrove Hainan.

14:10 Kadiaľ povedie pochod fanúšikov Sparty? Cez Klárov a Staromestské námestie smeruje do hornej časti Václavského námestia, odkiaľ fanúšikovia pocestujú metrom na stanicu Želivského.Z nej by mali pokračovať pešo na štadión v Edene.

13:55 Atmosféra na Letnej, kde sa zhromaždili fanúšikovia Sparty. Zapaľovali zábavnú pyrotechniku ​​a polícia kvôli tomu podľa spravodajcu ČTK aspoň jedného z nich zadržala.

13:40 Fanúšikovia Sparty sa zišli pri štadióne na Letnej a vyrážajú na pochod smer Eden.

You may also like...