Nočná lotéria NBA bola anti-vyvrcholením, ale prinajmenšom 76 hráči niečo vyhrali

Mutombo rýchlo odstránil tweet, ale ako sa ukázalo, mal psychické schopnosti (alebo dôverné informácie). Keď liga odhalila výsledky tohtoročného návrhu loterie krátko pred začiatkom hry 1 finále z východnej konferencie, ukázalo sa, že 76-roci by naozaj získali prvý výber. “

dlho sa blíži k Philadelphii. Napriek tomu, že bol v posledných rokoch jedným z najhorších tímov v basketbale, celkový vrcholový skok pokračoval v obchode s 76-členmi. V skutočnosti naposledy Philadelphia mala No1 výber bol 1996, keď vybrali Allen Iverson. Zatiaľ čo v tohtoročnej návrhovej triede nevyzerá ako ďalšia odpoveď, prinajmenšom 76-členi konečne vyhrali niečo.Derek Bodner (@DerekBodnerNBA) Šťastný fanúšikovia #sixers. Prešiel veľa.Zaslúžil si tento okamih radosti. pic.twitter.com/PJJJ2KBOMeMay 18, 2016 Samozrejme, osoba, ktorá je najväčšmi zodpovedná za to, že tím je schopný získať najlepší výber, už nebol na slávnosti. Sam Hinkie, ktorý zaviedol neslávne známy proces Philadelphie, ktorý väčšinou zahŕňal zbavenie zoznamu hodnôt a dúfajú, že bude mať šťastie v návrhu, pred viac ako mesiacom odstúpil ako GM. Je to trochu ako smrť Mojžiša pred dosiahnutím zasľúbenej krajiny, s výnimkou prípadov, keď Mojžiš bol zodpovedný za to, aby sa všetci stratili v divočine na prvom mieste. Zatiaľ čo Los Angeles Lakers, ktorý si vyberie druhý, môže byť nešťastný pri vybojovaní zo strany 76-tych hráčov by sa malo uvoľniť, že majú vôbec prvé kolo.Keby vypadli z top-troch, Lakers by stratili svoj prvý okruh do 76-tych rokov, čím by sa zabezpečilo, že jedna z najpoužívanejších sezón v histórii franchisingu bude navždy pripomínaná ako nepoškodená katastrofa. Prinajmenšom teraz fanúšikovia Lakers dostali nejaký druh kompenzácie za prežitie rokov Byron Scott. Boston Celtics, ktorý získal prvé kolo brooklynských sietí v obchode Kevin Garnett / Paul Pierce, skončil s výberom č.3. Bolo to pre nich sklamanie, ale ak sa niektorý tím zvykne stavať na lotériu, je to Celtics. Je možné, že Boston sa bude usilovať o to, aby balil tento výber v obchode, než aby ho sám použil. Brian Robb (@CelticsHub) Streak pokračuje: Od roku 1986 sa Celtics na svojom mieste predbežnej loterie nezlepšili.Desať priamych vystúpení.Máj 18, 2016

Zber tretej nie je pre Celticov ideálne, pretože tento návrh môže mať iba dvoch hráčov, ktorí sú potenciálnymi superstarami. Počas nasledujúcich niekoľkých týždňov buďte pripravení na prebiehajúcu diskusiu o tom, či by 76eri mali vybrať LSU Ben Simmons alebo Duke Brandon Ingram.

Celkovo to nebolo jedno z pamätnejších lotérií NBA Draft, pretože neboli žiadne prekvapenia. Zvyčajne vidíme, že tím urobil neočakávaný skok do poriadku, Cavaliers boli v tomto ohľade notoricky šťastní, ale tentokrát to zostalo v poriadku rovnako ako predtým.Najväčším víťazom v noci je zotrvačnosť.

(Úplný návrh NBA nájdete tu.) Video týždňa Facebook Twitter Pinterest

Nikdy neuveríte toto, ale Oklahoma City Thunder profitoval z nevydané volanie v posledných 30 sekúnd playoff víťazstvo. V pondelok úradníci vynechali dosť zrejmé cestovanie na Russella Westbrooka, čo NBA potvrdil na druhý deň. The Thunder skončil s porážkou Golden State Warriors 108-102, s vedením 1-0 na finále Západnej konferencie a účinne negoval výhody Warriors ‘domáci dvor.

Toto je, samozrejme, ďaleko od prvýkrát v tomto postseason, že Oklahoma City využil nehovor.Možno, že naozaj existuje sprisahanie. Po celý týždeň, Tory môže mať pravdu, keď si myslí, že raptori nedostávajú svoju náležitú pozornosť, ale v tomto prípade pôsobil nehanebne. Ukazuje sa, že Raptors boli zaradení ako “iní” v ankete, pretože vyšiel pred Game 7 medzi Raptors a Miami Heat. Pravdepodobne by mohol urobiť trochu viac výskumu pred vypustením tejto reakcie a on by určite mal čakať až do hry v utorok večer pred tým, než predpovedá majstrovstvá Raptors. Ako LeBron nesie Cavaliers tento týždeň? LeBron James zaznamenal 24 bodov len za tri štvrtiny práce, zatiaľ čo jeho tím vybojoval 115-84 na torontských raptoroch v hre 1 finálov východnej konferencie.Začal hru tým, že urobil prvých deväť záberov vrátane tohto obludného tomahawk dunk: Facebook Twitter Pinterest Power hodnotenie

Je nemožné nechať sa ohromiť šokujúcim víťazstvom hry Thunder 1 nad bojovníkmi. The Thunder vstúpil do play-off, ktorý sa snažil odstrániť svoju úplne nezaplatenú reputáciu ako umelci štvrtého štvrťroka. Teraz vyhrali štyri priame zápasy proti dvom najlepším tímom v lige a dokonca aj keď vyčíslili výzvy, ktoré im vyhovovali, vyhrali víťazstvo zakaždým. Je to vysoký poriadok, ale Oklahoma City by mohol dať dohromady jeden z najviac nečakaných a pôsobivých finále beží v histórii NBA. Cavaliers robil Raptors to, čo skoro všetci očakávali v minulú noc Game 1, demolácie svojich súperov celkovo 31 bodov.Cavaliers ešte nemusia prehrať jednu partiu v play-off, čo je čiastočne komentár k tomu, ako slabá bola východná konferenčná oblasť, ale hlavne to, ako dobre hrajú.

Čo sa stalo v pondelok nebolo ‘t prvú stratu Warriors z postseason, ale to bolo prvé, kedy to vyzeralo, že ich súper mal legitímny záber na skutočné sérii. Najhoršia vec pre bojovníkov, okrem toho, že už je na finále Západnej konferencie, je, že Thunder teraz úplne vedia, že ich môžu poraziť na vlastnom poschodí. Alebo vzhľadom na to, čo vieme o týchto bojovníkoch , je možné, že len narušili spiaceho obra. Tak či onak, zvyšok finále Západnej konferencie by mal byť výbuchom.

Finále na Východnej konferencii na druhej strane?Toto by už mohlo skončiť. Raptori sú druhým najlepším tímom na východnej konferencii po celú sezónu. Bohužiaľ, to by mohlo znamenať, že ich absolútnym najlepším scenárom by bolo stratiť Cavaliers v piatich alebo šiestich zápasoch. Aj to sa zdá byť optimistické vzhľadom na úpadok utorka.

You may also like...