unibet-startpage

Nem meglepő elhagyjuk makacs kos letöltésre Martin újra a szarvak!

Besztercebánya – Besztercebánya jégkorong játékosok is sikerült a második hazai pályán, amikor a játékosok vasárnap legyőzte Martina 5: 1 elődöntőben play-off Tipsport Liga és a sorozatban játszott négy győzelem vezetett 2: 0. Baranov Ő küldte a vezetést az első időszakban Brock Higgs, a közepén duplájára növelte előnyét Pavol Skalický.

A vendégek skorigovali köszönhetően Philip Surovka, de mielőtt a második sziréna áttörte a hazai Adam Sedlák. Az utolsó felvonás, a biztosított diadal Bystrica Dávid Buc és a végén a mérkőzés Skalica. Sorozat folytatódik, szerdán 18.00 & nbsp; Martin. – viac zde: uni-hu.com

Vladimír Országh, edző B.Bystrica: „Megint nehéz játék, Martin nagyon jól játszott, főleg a kezdeti harmadik. Az állás 2: 0, mi neodskočili ellenfél, akkor is, ha volt elég lehetőséget, miután beváltása kapcsolati látni lehetett, hogy fordulópont volt a miénk a végén a második időszak . La Martina utazik a mozgástér két játék, van egy pszichológiai előny, de nem old meg semmit. ez körülbelül egy turbulens környezetben, és van néhány show igazi ereje az ellenfél. „

Pavel Paukovček , edző Martina

„I egész csapat köszönöm harci vízválasztó volt a második időszakban, amikor elismerte a harmadik cél. sajnálom a kár a mi kulcsszereplője, amely legyőzte a föld is játékos, aki játszott az egész mérkőzés .Remélem, hogy a sorozat itthon és fordítsa meg Besztercebánya fog jönni. Van egy csomó a játék nem változik, csak akkor kell figyelni, hogy a kis egyéni hibákat saját büntetést. „

Michal Handzuš támadó B. Bystrica: „Martin egy nagyon jó gyors előre, jól játszani a védelmi és még mindig veszélyes. Folyamatosan várja szünetek és még egy esélyt tudnak fejleszteni, meg kell állandóan ébernek esetleges cseréjét. A végén elég volt érzelem, láttuk, hogy más sorozatban, hogy tartozik a rájátszásba. A Martin minden bizonnyal telt ház, várunk kihívást játék, nem ad nekünk sok helyet.Harcolni fognak, jégen és a szív. ”

Pavol Skalický, a szerző két gólt B. Bystrica:

” Mert mi vagyunk a tiszta győzelem kielégítő, nincs a játék nem volt, mint néha mi képzeljük. Ebben meg kell javítani, adjuk hozzá a feladata fenntartani ellenfél kontrát. Rifle rám hárul, de ismételten hangsúlyozza a csapat győzelmet. Közel vagyunk a folyamat, de most megyünk Martin és hogy lesz a pokol ránk, meg kell kezelni.Csaták is a mérkőzés, ez elég feszült, jégkorong nehéz kapcsolat, az ilyen helyzetek elkerülhetetlenek. „

Peter Galamboš, kapitán Martina: „az első játék, mi történt az egyéni hibák ebben power play úgy döntöttünk, hogy az ellenfelek használni. Azt is érzelmekről, kár, hogy nem tudtuk kihasználni a biztonsági rést. A végén még nem, akkor nem adnak ingyen bőrt. Egy kis lép a lelkiismeret, lesz szó a részleteket, akkor nehéz lesz, remélem, a szurkolók segít Magyarországon és most az első hazai pályán.