Melbourne Victory sa chystá bez víťazstva A-League proti 10-man Mariners

Urobil si termín s 10-členným centrálnym pobrežím, ale Melbourne Victory konečne vybojovali svoj päť zápas A-league winless streak na vybudovanie bezpečnosti okolo svojej jemnej finálnej pozície. Jai Ingham vrub dva cenné pomáha Victorii s víťazstvom 2-0 na štadióne Centrálneho pobrežia v nedeľu, jeho prvú pomôcť Besartovi Berishovi na svojom 15. góle season.Fornaroli je A-League hat-trik dostane Melbourne City za Sydney FC Prečítajte si viac

Kevin Muškátovci sa snažili využiť výhodu jedného človeka po tom, čo mu Mickey Neill dostal svoje pochodové pokyny tri minúty do druhej polovice, kým Fahid Ben Khalfallah skóroval v 90. minúte. Víťazstvo bolo niekedy oddelené, pretože prešiel z ich stredného týždňa ázijských šampionátov Ligy majstrov v Japonsku, ale ich posledné umiestnené protivníci použili príliš malý tlak, aby správne otestovali únavu svojich návštevníkov. To umožnilo Kevinovi Muscatovi, aby prevzal vedenie v 12. minúta.Na platforme stanovenej Rashid Mahazi je vynikajúci obrane, Matthieu Delpierre stočený dlhý balón do Ingham, ktorý doručil bodovú inswinging kríž pre Berisha ísť domov.

Už na zadnej nohe, a to aj Mariners ‘najviac silný útok sezóny nemohol spôsobiť návrat.Írsky frontman Roy O’Donovan sa vrátil zo svojho osemhundového headbuttingového podvozku, lemovaného obrovskými krídlami Fabio Ferreira a Mitch Austin a podporovaný Luisom Garciaom. Nezapínajte až do pol hodiny, keď Austin dopadol doľava a hral do krabice pre dobre umiestnenú, ale pre offside stranu Ferreira. To bol Austin jediný príspevok, bolesť chrbta ho znepokojovala. by bol nahradený Bradom McDonaldom čoskoro.

Šťastie domácej obrany sa zhoršilo, keď Neill získal sedemú červenú kartu sezóny klubu po tom, čo v 48. minúte preukázal svoju druhú žltú Ingham. Len v priebehu niekoľkých sekúnd, Ingham preletela po pravom boku predtým, ako našiel Ben Khalfallah, ktorý vyhadzoval domov z bodového rozmedzia.

Víťazstvo zdvíha piate umiestnené víťazstvo dva body plachý z crossfs rivalov Melbourne City a dáva im rozhodujúci dychový priestor pred Sydney F C a vzplanutie Perth Glory, pričom posledné z nich ešte stále hrajú v pondelok večer.

You may also like...