unibet-startpage

Ľudový hokej Litoměřice prišiel do života: Nakoniec sme čierna práca

“Teraz sme mužstvo omladil, chlapci majú väčší priestor a hráme svoj hokej,” pochvaľuje si jeden z trénerov Miloš Říha mladšie.

Z posledných štyroch kolies Litoměřice vyťažili tri výhry, ale od 7. do 11 Miesto je stlačený sardínsky stôl. Chýba osem zápasov a jedenásty pôjde z kola von: 7. Prostějov 62 bodov, 8. Litoměřice 60, 9. Přerov 60, 10. Benátky 60, 11. Frýdek 59.

“Sme na hrane desiatky, pritom máme vyvážené skóre, “povedal. “Nehráli sme zlý hokej ani v stratených zápasoch. Len sme sa obávali, že rozdiel hráčov neposkytol ciele, takže sme sa s nimi rozlúčili.Strieľať bránky, s našou hrou by sme boli určite minimálne v prvej šestke tabuľky. ”

kališníci dali zbohom čtyřgólovým Paločko s Rubeš, naposledy šestigólovému Mazákovi a top letnej posile Václavovi pletky; ani fanúšik 253 extralig brány nesplnil očakávania.

“A Frühauf Hradec sa presťahoval do Plzne, ale to nebolo z dôvodov výkonu,” povedal. Litoměřice sú farmou extraligového Hradca Králové.

Do konca prestupového termínu ešte bude vedenie zháňať koncového útočníka, aj tak sa však kališníci rozbehli. “Rozhodli sme sa urobiť tento krok,” povedal Říha, ponechajúc tri zanedbateľné, “a aby sme to videli v našej hre.Mužstvo drie, chce hrať, robí čiernu prácu, chlapci sú nepríjemní tým, že veľa korčúľ. ”

Mladosť je plusom, ale niekedy aj limitom. “Pre niektorých je to prvá sezóna pre niektorých, takže je jasné, že hry nebudú okamžite rozhodnuté,” hovorí tréner Litoměřice. “Aj preto sme veľa stretnutí prehrali o gól, predsa len mladí hráči potrebujú nabrať skúsenosti.”

V pondelok sa silnou Slaviou však kališníci doma uspeli 2: 1 po nájazdoch a Říha hovoril o heroickom výkone, pretože oproti výhre v Ústí boli štyria hráči, dvaja iní v zápase a 15 z druhého. “Oni nechali všetko!” Preto Litoměřické play-off bolo dobré. “Pre show show, áno.Navyše, hranie hier s veľkým náskokom by bolo demotivujúce. “