Lewis Hamilton: Nie je tu žiadna rýchla oprava pre štart Mercedes problém

Lewis Hamilton bude hovoriť so svojim tímom Mercedesu v utorok v snahe porozumieť tomu, čo sa stalo s jeho štartom na talianskej Grand Prix.

Chudák zaútočil na Hamiltona skôr v sezóne – konkrétne v Melbourne, Bahrajne a Kanade – a pomohol svojmu kolegovi Nico Rosbergovi získať prvé štyri preteky, aby získal 43-bodový náskok. Hamilton sa kvalifikoval na pole v Monze, ale okolo neho prešli päť automobilov vrátane Rosberga, ktorý pokračoval v víťazstve a štiepil vodcu britského vodcu na vrchole šampionátu na dva body.Britský šofér a Mercedes sa snažili navzájom obviňovať, ale nedeľný preteky predstavovali koniec európskej kampane a zostávajú len sedem ras, ostrý koniec sezóny sa blíži. Lewis Hamilton odmieta rozdeliť vinu za počiatočné náklady Taliansky GP Prečítajte si viac

“Môžem vás uistiť, že o tom budeme hovoriť v továrni,” povedal Hamilton. “Pokúsime sa získať čo najviac informácií a učiť sa čo najviac, aby sme sa pokúsili uistiť sa, že v zostávajúcich siedmich pretekoch sa nebudeme snažiť dostať sa z línie z polných pozícií.Budú veľmi tvrdo pracovať – ​​nie je to rýchla oprava, takže nie je to niečo, čo by sme mohli zmeniť v ďalšom preteku. “F1 sa pripravuje na konfrontáciu s výzvami, ktoré prináša moskytom prenášaný vírus Zika ďalšie dva preteky v Singapure (18. september) a Malajzii (2. októbra). Existujú aj obavy z iných miest – Texas, Mexiko a Brazília.Ostatné zostávajúce preteky kalendára 2016 sú v Japonsku a Abu Dhabi.

Eric Boullier, riaditeľ pretekov McLaren, povedal Reuters: “Dodávame výrobky proti komárom a oblečenie s dlhými rukávmi a máme poslal krátky komentár každému o tom, ako sa starať a prečo, čo a čo s tým. “Dave Ryan povedal, že jeho manorský tím prijímal bežné opatrenia. “Oboznámili sme všetkých chlapov, ponúkame im možnosť nosiť odevy s dlhými rukávmi a samozrejme im dodávať správnu ochranu…a len ich čo najviac informovať. A je to v poriadku. Sme spokojní s tým. “Podľa správ až do 1. septembra 151 ľudí uzavrelo vírus Zika v Singapure.Veľká cena v ulici Marina Bay sa koná vo večerných hodinách v extrémnych teplotách.

“Potom budem musieť držať kombinézy,” povedal vodič Williams Valtteri Bottas. “Stále idem, to je isté.”

You may also like...