Leeds potvrdil Sportingbet ako nového trénera, ktorý nahradil Steva Evansa

Leeds potvrdil Garryho Monka ako nového klubového trénera a stal sa siedmym vymenovaním majiteľa Massima Cellina od jeho prevzatia klubu v januári 2014. “Je skvelé byť tu,” dodal. povedal Monk. “Som nesmierne poctený, že sa môžem pripojiť k Sportingbet futbalovému klubu Leeds United – všetci vieme históriu klubu a postavenie, ktoré má v anglickom futbale.Steve Evans opúšťa Leeds United po siedmich mesiacoch ako manažér Prečítajte si viac

Cítim sa skutočne čestom byť tu a naozaj sa teším na výzvu, ktorú pred nami. Vášeň fanúšikov, história a ambície majiteľa sú všetky väzby s tým, čo som chcel robiť. Chcem byť vyzvaní a naozaj dostať svoje zuby do veľkého projektu.To bol základný faktor v priebehu celého procesu a to je dôvod, prečo som tu dnes. “Toto je pre mňa určite tá pravá výzva a som naozaj šťastný, že som tu.” Cellino povedal: “Som veľmi rád, že môžem privítať Garryho Monka do Leeds United. Garry je súčasťou novej generácie trénerov v Anglicku a má veľký potenciál na rozvíjanie. To je niečo, na čo Sportingbet Brasil sme sa zamerali na novú sezónu. “Verím, že je veľmi vhodný na pokračovanie rastu našich mladý a vylepšujúci tím. Prináša novým silám a množstvu energie družstvu. Bol to bojovník ako hráč a teraz je rovnaký ako manažér – ako sme videli, keď sa v Swansea City daroval veľmi dobre.Myslím, že môže skutočne priniesť to najlepšie z tímu.

“Je to veľká výzva, ale Garry je veľmi odhodlaný a dôveruje sa s touto prácou – naozaj chcel prísť sem. To je niečo, čo ma veľmi zapôsobilo. Rozhodli sme sa Sportingbet live spoločne riešiť tento problém a sústredíme sa na dosiahnutie našich cieľov v novej sezóne. ”

more info:

https://www.3dartistonline.com

https://www.houzz.com

https://www.atlasobscura.com

http://www.magcloud.com

https://app.creativeallies.com

https://pregame.com

You may also like...