unibet-startpage

Kúzla a podvody. Prečo Barcelona po koncerte nielen tlieskal

Napriek tomu, že spáchajú zločin, nájde ich skutočne držiac palce. Barcelona hráči sú celkom sedí. Tiež majú leštený tím, spolupracovník vedľa nárazníka. S úsmevom a ľahkosťou vyhrávajú zápasy a zástupy tlieskajú. Lenže taky nie je všetko kóšer.

Simulácia, filmovanie, prihraná pády, hovorte tomu, ako chcete. Opakované testovanie, ak rozhodca náhodou nenájde. Aj vďaka tomu Barcelona v stredu večer prepísala históriu, keď vymazala stratu 0: 4 z prvého zápasu a postúpila desiatykrát za sebou do štvrťfinále Ligy majstrov.

Bolo to nádherné, neopakovateľné, triumfálny. 6: 1 proti silne nabitému Paríži! Posledný a progresívny cieľ padol v piatej minúte setu.Tak prečo tí futbaloví kúzelníci nepočúvajú len chválospevy?

Keďže kopali dve penalty, z ktorých tá prvá bola sporná a druhá vymyslená.
Najprv sa na trávnik zrútil Neymar, jednoznačný hrdina zápasu, ktorý v posledných siedmich minútach dva strelené góly a posledný asistovaný. Niet sporu, že v 50. minúte mohol hravo preskočiť klopýtajícího Belgičana Meunier, ale budiž. Prefíkane využil svoje výhody a zakopol o obráncův krk.

Luis Suárez žiadne alibi nájsť nemôže. Nepopulárne útočník, ktorý sa preslávil góly aj desivými uhriznutiami, spadol v 90. minúte ako herecký amatér.Zľahka ucítil na ramene ruku stopéra Marquinhose, chytil sa za hlavu a mrsknul sebou na zem.
Teatrální a hlúpy, ale vyšiel.

Kým za prvý nafilmovaný pád dostal Suárez správne žltú kartu, druhý mu nemecký rozhodca Aytekin zbaštil. Alebo chcel robiť chyby, ako uviedli blogeri z článkov internetu. Arbiter totiž na druhej strane prehliadol faul na Di Mariu, po ktorom nielenže mal písknout penaltu, ale ešte vylúčiť stopéra Mascherano.

Barcelona nezriedka využíva toho, že má bohom nadané futbalistu, ktorí si perfektne rozumejú s loptou. Takže dokonale, ak ich chceš zastaviť, musíš falošne. Alebo aspoň naznačiť faul, čo pre Suáreza či Neymara býva zámienka pre pád. Nie vždy!Ale keď sa to stane, je to v poriadku. Rovnako ako v stredu v prípade vrchného zlodeja. Ale pozor, jeden jemný trik by nemal znížiť najväčší comeback v histórii futbalových pohárov. Barcelona ukázala hrdinský výkon. Odviedla svojho sebaistého súpera, keď ho museli zbúrať. Marco Verratti, parížsky stredopoliar, však pripustil: “Nehráli sme kvôli rozhodcovi. Hanbím sa za nás. Ospravedlňujem sa fanúšikom. ”

Nestačilo to pre fanúšikov. Asi tridsať z nich na letisku v Paríži čakalo na znepokojený tím a podvody, ktoré padli ráno. Auto, v ktorom sedel záložník Motta s manželkou, potom chuligáni obstúpili, načo Motta šliapol na plyn a jedného z mužov zranil.

Ešte v 87.Paríž zaznamenal pokrok vo vrecku a prehral len 1: 3, čo bolo dosť. Nakoniec však podľahla manévrom brazílskej Neymary. “Bol to najlepší zápas v mojej kariére. Zažijete tento druh života raz v živote, “povedal. Predaný Camp Nou, kde sa zúčastnilo takmer 100 000 fanúšikov, bol nadšený. Stopér Piqué mal červené oči od sĺz dojatia a tréner Enrique tak bláznovstva až si poranil koleno.

A čo bude s nerestí zvanou filmovanie? Medzitým zostane súčasťou taktiky. Futbal hráči to vyskúšajú, kým sa nakoniec konečne nezabudne na futbal. Alebo bude potrestaný záznamom, čo pravdepodobne nie je prípad Suareza. Mimochodom, herec pred druhým trestom, Paříž nezakázal.To je až do šiesteho cieľa, ktorý musel Barcelona prekonať.