unibet-startpage

José Mourinho podpísal novú štyriročnú zmluvu s šampiónmi Chelsea

Dohoda bola oznámená v piatok večer a priniesla klubu podporu v predvečer novej sezóny Premier League, ktorú začali v neskorom sobotu na domácej pozícii do Swansea City.José Mourinho je Chelsea zostávajúcim tímom na začiatku sezóny David Hytner Prečítajte si viac

Táto dohoda už dlhšie prebieha a odzrkadľuje zmysel pre pohodlie a pohodlie, s ktorými majiteľ Roman Abramovič a riaditelia prišli na to, aby považovali Mourinho.Pozorovali ho, aby vyhral titul na Premier League naposledy spolu s hlavným pohárom.

52-ročný muž, ktorý predtým strávil už tri roky v Stamford Bridge počas svojho prvého kúzla – akýkoľvek klub, ale ak bude trvať až do konca tejto poslednej zmluvy, urobí ďalších šesť rokov. “Mourinho povedal:” Ak je klub šťastný, som šťastný. Myslím, že je pre mňa normálne, aby som podpísal novú zmluvu. Je dôležité mať túto kontinuitu a dúfam, že v budúcnosti budeme mať väčší úspech – pre fanúšikov, hráčov a klub.

“Povedal som, keď som sa pred dvoma rokmi vrátil, špeciálny pocit pre tento klub a nič sa nezmenilo.Je to klub, ktorý je najbližšie môjmu srdcu a som veľmi rád, že budem dlho na pobyt. “Riaditeľka Marina Granovskaia dodala:” Sme veľmi radi, že José sa dopustil štyroch ďalších rokov do klubu. Od svojho príchodu pred dvoma rokmi starostlivo rozvíjal hokejový tím a priniesol trofeje na Stamford Bridge. Tešíme sa na ďalšie štyri roky a pokračujúci úspech tímu. “Mourinho získal počas svojho prvého kúzla v Chelsea v rokoch 2004 až 2007 dva ligové tituly, jeden FA Cup a dva Ligové poháre, než sa presťahoval do Internazionale a Real Madrid, kde sa teší ďalšiemu úspechu. Začal svoju kariéru v Benfica, União de Leiria a Porto.

Mourinho je nadšený začať novú sezónu a je presvedčený o úspešnej titulnej obrane.Je nespokojný s neúspechom Chelsea v každom z piatich predsezónnych priateľských tímov.

“Skutočný futbal začína zajtra,” povedal. “Žiadna z veľkých líg v Európe ešte nezačala. Nie Španielsko, Taliansko, Nemecko, Portugalsko. Všetci čakajú na zajtra, takže konečne ľudia majú dobrý futbal – niektorí ľudia sledujú na štadiónoch, niektorí doma v televízii. Pokúsme sa byť v tejto sezóne dobrým tímom a snažte sa byť tu v marci, apríli a hovoriť o tom, že niečo vyhráme. “