unibet-startpage

Joe Root sa presťahuje do Anglicka po čarodejníckej ofenzíve Alastair Cook

Trevor Bayliss najskôr prevzal myšlienku, že sa Joe Root presťahoval na No3 na konci víťazstva série testov v Južnej Afrike minulú zimu a teraz šesť mesiacov po skončení poslednej série Nick Comptona sa ukázalo ako príliš ďaleko a veľa diskusie v zákulisí, tlačidlo bolo nakoniec zatlačené. Pre prvý test s Pákistánom vo štvrtok vo večerných hodinách Pánov, ktorý vedie k ústnemu stretnutiu za zdánlivým návratom Mohameda Amíra, bude to 25-ročný, kto Bet365 bonus ustúpi do stredu na jeseň prvého Anglicko wicket, ktorý bol pomaly presvedčený jeho trénerom Baylissom a jeho kapitánom Alastairom Cookom, že ako najlepší hráč na strane rolu je jeho osud. Pakistan sa zjednotil za Mohamedom Amirom po bodovej fixácii, hovorí Wahab Riaz Čítajte viac

O tomto stave v tíme nie je pochýb o tom.Root získal dva roky brániaceho v bielom svojej krajiny, keď zaznamenal 2 538 beží v 27 testoch v priemere 63,45 a vychutnával si trojcestnú hru s hudobnými stoličkami na vrchole batole s Austinom a novým Zélanom Kane Williamson.Táto jazda prišla na štyri a päť, pričom hráč pochopiteľne vyjadril Bet365 prednosť, že zostane v strednom poradí pred príchodom Srí Lanky na začiatku tohto leta. Nasledujúca linelining Comptonovej podoby počas že komfortné víťazstvo série 2-0 kričalo za zmenu a zatiaľ čo Durham Scott Borthwick bol pôvodne vyčlenený na túto úlohu, Bayliss a Cook rozhodli pred posledným štvrtkovým výberovým stretnutím, že teraz je ten správny čas na to, aby sa Root ozval nad možnosťou zmeniť ich myšlienku sa mu od začiatku roka kŕmili kvapľami do reality. “Počas posledných šiestich mesiacov sa hovorilo o Bet365 niekoľkých rozhovoroch o dlhodobejšom hľadaní, nie o jednej sérii, ale o tom, niečo, čo by sa mohlo stať dole, “uviedol v utorok Root. “To bolo v ich myšlienkach a dalo mi príležitosť premýšľať o tom.Bol som potom požiadaný, aby viedli k výberu, že to môže byť možná. Povedal som: “Áno, myslím, že to môže byť tá správna vec, ktorú mám robiť.” “Myslím si, že som mal dlhý čas na to, aby som o tom premýšľal a rozprával sa s voličmi , Trevor a Cooky to trochu uľahčili, než aby sa dostali do úlohy. Spôsob, akým sa s nimi zaoberali, bol naozaj dobrý. Dalo mi čas na to, aby som sa dostala okolo seba. Bolo to naozaj pekné z nich povedať, že [najlepší batsman by mal byť v No3] a mám pocit, že som získal dôveru po celú dobu so skúsenosťou som sa stále hrať stále viac Testov.Teším sa, že sa tam Bet365 dostanem a získam niekoľko veľkých bodov pod mojim opaskom. ”

Nie je to úplne nové územie pre Roota, ktorý hral tri testy tam v priebehu roka 2013-14 Ashes série whitewash po Jonathane Trottovi – jedinom úspešnom príbehu o úspechu v Anglicku č. 3 od prelomu storočia – letel domov s chorobou súvisiacou so stresom a zvyšok tímu zostal grilovaný požiarom dýchajúcim Mitchellom Johnsonom a jeho Bet365 neúprosným novým -balbalový partner Ryan Harris. Od “mučenia” rozhodcu na bodovanie, Anglicko v Pakistane: ťažké súperenie | Andy Bull Čítajte viac

Root, ktorý debutoval v roku 2012 v Nagpure na č. 6 pred piatimi testmi domáceho popola ako Cookovho otvárajúceho sa partnera, dosiahol v priemere 27 v No3, kým nebol prepustený za poslednú zálohu v Sydney.Trvá však na tom, že táto skúsenosť v tejto pozícii by nemala byť poučná, pokiaľ ide o šance, že urobí nový domov šťastným.

“V Austrálii som bol hodený za zvláštnych okolností, séria, keď sme neboli v našich silách, “povedal. “Odvtedy som vyspel ako hráč a moja hra sa rozvinula. Ako dieťa som sa vždy otvorila, takže som zvyknutá na loptičku proti novej lopte. Mám skúsenosti s otváraním, pálkou na No3 a teším sa na to, že sa s tým pokúsim. “Ak potenciálne narušíte Rootovu zlatú jazdu, vyzerá to riziko, potom výber Garyho Balancea, ktorý strelil štyri storočia od No3 v jeho predchádzajúcej inkarnácii, je poradie konzervatívnejšou voľbou.Bayliss bol pokúšaný hrať Ben Stokes ako špecialista batsman a počas tréningu všade-rounder bol videný bowling na plný náklon po operácii kolena spolu s podobne prehliadnutý Jimmy Anderson.

Zasadnutie, ktoré sa konalo v interiéri, kvôli lijaku, mali dve nové tváre, keď rugbyho Eddie Jonesová stála po boku svojho pomocného trénera. Stručne povedané a vzhľadom na nedávnu diskusiu o podpore spoločnosti Root sa zaujímalo, či bola pozvánka jednoducho vyslaná do nesprávneho S Borthwicku.