unibet-startpage

Internazionale zasiahla štyri proti Frosinone, aby ukončila Serie A ciele sucha

Vincenzo Montella prehrával ako tréner Sampdoria, ktorý šiel vlastný 1-0 v Udinese, a Davide Ballardini, ktorý začal druhý stint zodpovedný za Palermo, videl Sicílci držali 1-1 v Lazio.

Do Janov sa stalo úžasné zakončenie, keď Francesco Acerbi strelil 94. minútu pre návštevníkov Sassuolo, aby bol 1-1, len pre Leonardo Pavoletti, ktorý obnovil vedenie a vyhral ho takmer okamžite.Oba tímy mali v prvom polčase vyslaný hráč. Inter má 30 bodov zo 13 zápasov, dva pred Fiorentinou a Napolom, ktorí vyhrali 2-0 v Verone s druhou polovicou gólu. Lorenzo Insigne a Gonzalo Higuaín.

Jonathan Biabiany sa v 29. minúte vrátil k intervalu a Mauro Icardi zdvojnásobil svoje vedenie skoro v druhej polovici povolenia Adem Ljajic. Inter, ktorý zaznamenal iba 12 gólov v prvých 12 zápasoch a získal osemnásobne jedno góly, pridal neskoré góly cez obrancu Jeisona Murilla a náhradníka Marcela Brozoviča. Sousa Fiorentina pripustila, že vybral zlé Tím po sledovaní Marko Livaja a Marcel Buechel dať Empoli 2-0 polčasu.

“Pred zápasom som bol presvedčený, že to bola najlepšia zostava.Ale pri revízii prvého polčasu by som sa znova neobrátil, samozrejme nie, “povedal portugalský tréner.

Návštevníci mohli ľahko ísť troch pred tým, ako Riccardo Saponara vystrelil a potom mal silné sankcie Výzva sa zmenila dramaticky v druhej polovici po tom, čo Fiorentina priniesla Chorvátsku dopredu Kalinic, ktorý znížil nedoplatky s hlavičkou v 56. minúte a obrátil Khouma Babacar na priechod na úroveň hned po hodine .

V dramatickom finále sa Kalinic dostal do baru a zistil ďalšie úsilie, ktoré zablokoval Lukasz Skorupski, ktorý tiež urobil vynikajúci záchvat v čase zastavenia, aby odvrátil záchranu Matias Vecina. > V prvom polčase Emmanuel Badu pre Udinese zabezpečil pre Montellu začiatok prehru, ktorého predchodca v Sampdoriji Walter Zenga vystrelil po 14 zápasoch.Návštevníci mali aj Ervin Zukanovič, ktorý dostal rovnú červenú kartu. Ballardini urobil svoj debut v Palerme proti Laziu, kde v rokoch 2009-10 strávil nešťastné šesť mesiacov a videl obrancu Edoarda Goldanigu, ktorý dal Sicílčanom prvý -Half vedenie pred Antonio Candreva vyrovnal s druhou polovicou pokutu pre Lazio. Tempers sa rozhádzali tesne pred polčasom v Janovi, keď Sassuolo je temperamentný útočník Domenico Berardi bol vyslaný pre divoký kop na Cristian Anseldi a Diego Perotti bol prepustený pre hostí po tom, čo sa tiež podieľal. Venezuelský záložník Tomas Rincon dal Janovi dopredu krúživým úsilím skoro v druhej polovici pred úžasným finálem.