Greg Chalmers porazil Adama Scott v play-off a získal austrálsky PGA

Greg Chalmers zo západnej Austrálie zvíťazil na austrálskom PGA šampionáte po dramatickom sedem jamkovom play-off proti svetu č. 3 Adamovi Scottovi.

Scott mal štyri príležitosti vyhrať pohár Joe Kirkwood Cup s putami birdie počas turnaja play-off, ale nepodarilo sa mu to.

Keď potom pri siedmej jamke s play-off vynechal štvornočný putt na par, dovolil Chalmersovi uzavrieť výhru takmer priložením.

„Iba fenomenálny, som vyčerpaný,“ povedal 41-ročný ľavák pre sieť Seven.

„Bol som všade…naozaj nadšený a nadšený. “

play-off, najdlhší v histórii prvého turnaja v Austrálii, sa začal ako trojcestný play potom, čo Scott, Chalmers a South Australia Wade Ormsby dokončili úroveň 11. – na konci štvrtého nedeľného kola v nedeľu.

“Dnes som to dosť nezasiahla do jamky,” povedal Scott.

“Nebolo to tak, že by mi chýbalo 10 -footers dnes celý deň.

“Keď to trafíš mimo 25 stôp, je takmer rovnaká šanca, že pôjdete na tri putty ako dva putty na turné.”Musíte to zasiahnuť bližšie. “

Chalmers vyhral svoje prvé austrálske PGA majstrovstvá v roku 2011, tiež po trojcestnom play-off. putt na 18. jamku na dokončenie jednoročného kola do 71.

34-ročný hráč z južnej Austrálie mal šancu umiestniť titul v druhej play-off, ale zmeškal pokus o 1,5 metra doľava. Viac zde: futbalreport.sk

Na tretej play-off diere Ormsbyho odvážna ponuka na druhé profesionálne víťazstvo vybledla, keď šiel doširoka pri svojom priblížení a jeho súperi urobili birdie.

“Bolo to rád sa tam dostanem do play-off, “povedal Ormsby.

” Nemyslel som si, že sa tam dostanem a dostal som sa do toho, ale áno, trochu sklamaný. “</p >

Chalmersov koniec sa ukázal ako rozdiel potom, čo počas štvrtého kola pribral osem vtákov, aby umiestnil turnaj s nízkym počtom osem do 64 rokov, aby sa dostal na vrchol rebríčka.

Scott , medzitým by pravdepodobne mal vyhrať udalosť com našťastie, ale pravidelne sa nepodarilo potopiť vtáčie plesne a bol nútený zaplatiť za svoju povinnosť.

You may also like...