Futbalová reprezentácia v Ústí? Štadión bol vypredaný-nevyprodaný

Organizátori totiž už vopred hlásili, že lístky z predpredaja zmizli. Lenže zatiaľ čo nová hlavná tribúna bola plná, v oblúkoch a na malé tribúne prokukovala prázdne miesta.

Na vine sú nevyužité lístky, ktoré futbalová asociácia rozdala partnerom, organizáciám alebo školám. “Čo je škoda, pretože inak bol záujem obrovský. Využitie lístkov pre protokol si budeme vyhodnocovať, “uviedol Pavel Pillar, hovorca reprezentácie. “A tiež niektorí ľudia z protiľahlých miest sa stiahli na hlavnú tribúnu, aby na ne nepršalo. Celkovo sme však nadšenie tým, ako ľudia v Ústí národné mužstvo prijali. “

Fanúšikovia, ktorí prišli, neľutovali. Bolo ich oficiálne 3 959, kapacita štadióna je štvortisícové. “Užívam si to, ľudí fandí pekne.Reprezentácia tu predsa len nehrá každý deň. Ústí sa zviditeľní, to je veľké plus, “pochvaľoval si priaznivec David Prekop, sám futbalista neďalekého Slovana Chabařovice.

Publikum dostalo tleskadla, rozprúdili ho šance, strely a potom aj góly. Na konci tím vytleskalo. Štadión sa obliekol do reprezentačného, ​​staré buňkoviště, kde sa ešte nedávno prezliekal druholigový celok, prekryla reklamné plachta s trénerom Jarolímom a hráči. Na svetelných reklamných paneloch behali odkazy od fanúšikov. A českú hymnu pred výkopom zaspieval idol žien Vojtěch Dyk. “Sme radi, že ľudí prišli a povzbudzovali nás, odvďačili sme sa im bránkami.V Ústí sme našli perfektné zázemie, takže spokojnosť, “páčilo sa striedajúcemu Ondřejovi Čelůstka.

Pred zápasom sa fanúšikovia pobavili na parkovisku pri susedného zimného štadióna, vo Fan Parku sa súťažilo na rôznych atrakciách.

< p> “Aj keď bolo škaredo, v mojich očiach tahle FanZone patrila k najlepším za poslednú dobu,” pochvaľoval si moderátor akcie Petr Švancara, bývalý futbalista Slavie či Brna. “Odhadoval by som, že prišlo na päť stoviek ľudí, vytvorili skvelú atmosféru. Všetci boli dobrosrdeční, cítil som, ako sú hrdí, že reprezentácia je prvýkrát v Ústí.Bavili sa. “

Český tím zostáva v Ústí do piatku, ubytovaná je na Větruši, dnes ráno prídu vybraní hráči besedovať do ZŠ Rabasova.

You may also like...