FC Barcelona: Neuveriteľná transformácia Luisa Suáreza za posledných 60 dní

Ak práve teraz musíme vybrať hráča v podobe Barcelony, Luis Suárez by mal dostatok hlasov, aby získal cenu. Uruguajský dopredu bol na chvíľu okolo svojej najlepšej verzie a získal takú schopnosť rozhodnúť o hrách, ktoré v prvej časti sezóny nezískal. Minulá noc bola určujúca pre FC Barcelona návrat do Anoeta, ukončiť prekliatie v tomto štadióne Barca už trvala desať rokov.

uruguajský útočník je na vzostupe. Sleduje šesť po sebe nasledujúcich dní a začína mať zaznamenávať záznamy hodné futbalistu, ktorý bojuje za sezónu Golden Boot. S 13 gólmi v lige, Suarez nie je len druhým najlepším strelcom v Barcelone, ale aj šampionátom.Iba Lionel Messi a jeho 17 gólov sa nachádzajú nad bývalými strechami Liverpoolu a Ajaxu. S toľkými gólami záznamy klesajú podľa vlastnej váhy. Jeden, ktorý Suarez má bližšie a bližšie, má mať skóre vo všetkých poliach prvej divízie. Svojím dvojitým včlenením pridala Južná Amerika do svojho učebného plánu nový scenár. Anoeta bola jedným z troch štadiónov Primera, v ktorých ešte nevidel cieľ. Včera skončil s jeho konkrétnym kúzlom a okrem toho tiež pomohol jeho tímu ukončiť prekliatie v Donostie.Potom, čo dvakrát zmáčanie včera na, 9 ‘Barca a len Balaidos a La Rosaleda zostáva dokončiť jeho služobné záznamy v elite.

Snap na prvý guľaté

Po zápase, sám Luis Suarez uznal, že došlo k určitému úzkosť v šatni k víťazstvu v tejto oblasti a oslavoval jeho ciele pomohli dosiahnuť. “Vedeli sme, že vyhrať tu by bolo ťažké, a to je najlepší spôsob, ako skončiť v prvom kole, sústruženie zložitý výsledok,” povedal

V zápase proti Leganes., 18.listopadu , V posledných jedenástich hrách zaznamenal Suárez jedenásť gólov. Neuveriteľná transformácia za dva mesiace, berúc do úvahy, že predtým, než dosiahla takmer tri toľko.

You may also like...