unibet-startpage

Expekt

Írska spoločnosť Expekt je geymblingovuyu celú štruktúru, skladá sa z pokeru, kasína, lotérie, bingo, ale prioritou spoločnosti vsádza aktivity.

Expekt je vedúca írska bookmakera a zaujíma jednu z vedúcich pozícií medzi všetkými britskými spoločnosťami. Existuje od roku 1988 a má viac ako 200 bodov akceptácie v Írsku a viac ako sto vo Veľkej Británii. Spoločnosť pracuje pod írskou licenciou. Popularita kancelárii a hovoria údaje o obehu peňazí – len v poslednom roku vo výške stávok Expekt dosiahol 2,75 miliardy eur.

Stránka kancelárie Expekt je pohodlná, funkčná a príjemná na pozeranie. Môžeme však povedať, že pre rusky hovoriacich hráčov môže používanie stránok spôsobiť značné ťažkosti. Po prvé, pretože stránky sa prekladajú iba do dvoch jazykov – angličtiny a španielčiny. Avšak, vzhľadom k tomu, že vzhľad stránok je samotná myšlienka – farba a väčším písmom zvýraznená všetky dôležité prvky pre prehrávače, ani s minimálnou znalosťou anglického jazyka jasné, ako pracovať s týmto webom. Po druhé – v riadku nie sú uvedené bežné desatinné, ale čiastkové koeficienty, ale na chvíľu si ich môžete zvyknúť.

Expekt BONUS 30 € PRE NOVÝCH HRÁČ »

V rade existuje veľa športov – viac ako 40 kategórií. Okrem našej obvyklé futbal, tenis, hokej a mnoho ďalších, osobitná pozornosť je venovaná typickým britským hobby – kone a psa trati. Pre nich sa ponúknu aj také priaznivé podmienky ako náhrada, ak kôň nedosiahol cieľovú čiaru. Taktiež sú prijaté stávky na hlavné kultúrne a politické udalosti.

Počet reprezentovaných líg a majstrovstiev v Expekt je takmer maximálny. Existujú aj stávky na udalosti, ktoré začnú za niekoľko mesiacov.

Zápas maľovania je tiež dosť veľký – nie je tak vysoký, ako je to možné, ale môže zahŕňať až 50 ďalších stávkových možností.

Hlavnou črtou a nedostatkom koeficientov v moci Expekt je ich zlomkový formát, nezvyčajný pre nebritských hráčov. Chápať ich však nie je tak ťažké. Napríklad pre tenisový zápas je možné nastaviť šancu 2/5 a 2/1 na výhru prvého a druhého hráča. Frakcia zobrazuje pomer čistého zisku k výške stávky. Takže ak na prvom prehrávači dáme 100 konvenčných jednotiek, získame 100, 2/5 = 40 ziskových jednotiek, čo sa rovná bežnejšiemu koeficientu 1,4. V druhom prípade pomocou analogických výpočtov získame zisk 200 konvenčných jednotiek alebo koeficient 3,0

Vzhľadom na zlomok formátu nie sú koeficienty Expekt vždy vysoko presné – čiara môže byť skosená v ľubovoľnom smere. Z toho istého dôvodu je zmena koeficientov v riadku pomerne zriedkavá – kvôli dostatočne veľkému kroku zlomkov. Avšak, vyššie koeficientu je na dobrej úrovni, v priemere o 6,3% – maximálny výkon, ako vždy, na futbal a tenis – asi 8% a minimálne v typických britských a amerických športov – cca 4%.

Financie a platby

Otvorenie účtu v spoločnosti Expekt môže byť v britských librách, v dolároch alebo v eurách. Minimálny vklad a výška čerpania sú 10 EUR. Ako najvýhodnejšie spôsoby prevodu si môžete pozrieť prevod z / na Visa bank, systém elektronického peňažného prevodu Moneybookers, bankové prevody. Komisia sa vôbec neúčtuje, s výnimkou prípadu výberu peňažných prostriedkov prostredníctvom banky – v takomto prípade môže byť vyplatená provízia banky.

Technická podpora

Technickú podporu môžete kontaktovať buď e-mailom alebo telefonicky. Hovory z územia Írska a Spojeného kráľovstva sú zadarmo, pre iné štáty sú účtované poplatky.