Energybet

Značka Energybet vo svete hazardných hier je už dlho známa. V roku 1934, kedy bola prvá závodná stávka prijatá vo firme, sa začala história známej spoločnosti, ktorá poskytuje veľké množstvo rôznych služieb. Energybet začal s reálnymi sadzbami a časom sa jeho ponuka rozšírila na všetky formy odvetvia hazardných hier.

Samozrejme, s príchodom internetu sa začali rozvíjať online hry, a zatiaľ pod značkou Energybet môžete hrať poker, loto, športové stávky online a využívať služby online kasína. Je to Energybet, ktorý je predmetom tejto revízie, ktorá podrobne rozoberá všetky najdôležitejšie aspekty. Veľkú popularitu tejto platformy vysvetľuje celková koncepcia spoločnosti.

Energybet BONUS 10 $ / € PRE NOVÝCH HRÁČOV »

Je založený na dlhoročných skúsenostiach v oblasti hazardných hier a ponúka vysoko kvalitný softvér, plnohodnotný vernostný program, dobre fungujúci podporný servis a bonusy pre nových hráčov.
Kvalitný bezproblémový softvér je chrbticou akéhokoľvek online kasína. Softvér pre kasíno Energybet bol vyvinutý spoločnosťou Playtech, ktorá patrí k špičke globálneho trhu s online zábavným softvérom. Jasné grafické riešenie ponúka zákazníkom mnoho užitočných funkcií, ale čo je najdôležitejšie, veľké množstvo hier v niekoľkých kategóriách.
Najpopulárnejšie sú rôzne typy rulety, kartové hry, napríklad blackjack alebo pokerové varianty a samozrejme obrovská zbierka herných automatov a videohier. Viac ako 150 hier má vynikajúce grafické rozhranie a zvukové efekty, ktoré našťastie nenesú ďalšiu záťaž na požadované vybavenie. Energybet predstavuje všetky svoje produkty v modrej farebnej škále, ktorá ich výrazne odlišuje od kontúr. Všetky vyššie uvedené vlastnosti platia pre flash verziu, ktorá funguje v prehliadačoch bez nutnosti inštalovať programy do počítača.

Ako investovať peniaze?

Rad elektronických peňaženiek, napríklad, Click2Pay, Click & Buy, Neteller, PayPal Skrill, Webmoney, Entropay, Instadebit, alebo možnosť bezhotovostné platby Paysafecard a Ukash. Pri používaní všetkých týchto služieb sa výška zákazníka zvýši o 15%. Pri používaní platobných kariet Visa a MasterCard sa príspevok zvýši o 10%. Táto stála ponuka je veľmi atraktívna a navyše neovplyvňuje bonusy popísané nižšie. Viac zde

Veľkosť a kvalita bonusov je hlavným magnetom každého online kasína. Energybet dlhodobo patrí k najveľkolejším spoločnostiam a navyše jeho návrhy sú diferencované, čo znamená, že zákazníci s rôznymi úrovňami dostupných finančných prostriedkov si budú môcť vybrať niečo pre seba. Základným kameňom je bonus za prvý vklad, od samotného mena je jasné, že ide o nárast prvého vkladu na účet. Už v štádiu registrácie si zákazník vyberie jednu zo štyroch možností, ktoré sa líšia nielen veľkosťou bonusu, ale aj v podmienkach.

Všeobecnou podmienkou je potreba vložiť investované prostriedky a bonus aspoň 12-krát. Inými slovami, klient musí staviť na výšku svojho vkladu a zvýšiť ho niekoľkokrát, inak nebude bonus pripísaný. Bezprostredne po registrácii a overení herného programu má klient možnosť investovať do herného účtu a v závislosti od uloženej sumy sa pridá bonus.

 

You may also like...