Ed Chamberlin v rade prepnúť z Sky Sports na ITV Racing

Ed Chamberlin, hlavný moderátor futbalového pokrytia Sky Sports ‘Premier League, sa očakáva, že bude nainštalovaný ako hlavná kotva ITV pretekárskeho pokrytia od 1. januára po zverejnení v stredu, že utorkové vysielanie oneskoreného zápasu Manchester United a Bournemouth bol jeho posledným satelitným kanálom.ITV získal pozemné práva na pretekanie od roku 2017 ako kanály 4 východí čítať viac Chamberlin, vášnivý fanúšik pretekov a zamestnanec Ladbrokes pred vstupom do Sky, očakáva sa, že bude sa pripojil k prezentácii ITV bývalým šampiónovým žokejom Tonym McCoyom, blízkym priateľom už 15 rokov.McCoy pracoval na veľkých stretnutiach pre Channel 4 Racing od svojho odchodu do dôchodku na jar 2015 po 20 šampionátech. Chamberlin, ktorý vstúpil do Sky pred 16 rokmi, bol citovaný na 8-1 od Paddy Power, aby sa stal “členom ITV moderátorského tímu” pri otváraní stávok 3. januára, ale bol odhodlaný kandidovať ako hlavný moderátor predtým, ako sa v stredu odišiel z Sky [Hovorca stávkovej kancelárie uviedol, že firma teraz pozastavený stávkovanie, “pretože sa chystáte to oznámiť každým dňom” populistický prístup .ITV je vnímaný ako najlepší spôsob, ako prilákať divákov späť k pretekaniu Viac

ITV ukázal, tento mesiac, že ​​to bude produkovať svoju závodné pokrytie in-house, skôr ako s použitím nezávislú produkčnú spoločnosť, zatiaľ čo Richard Willoughby, editor kanál pre Racing Veľkej Británii za posledných päť rokov, bol menovaný ako pretekárske editor ITV.Willoughbyho príchod podnietil špekulácie, že Oli Bell, jeden z hlavných moderátorov Racing UK, by tiež mohol urobiť prechod na ITV. ITV Seven, vysielaný počas sveta športu v sobotu popoludní, bol známym rysom pozemných pretekov pokrytie v 70. rokoch minulého storočia, ale šport zmizol z hlavného nezávislého kanála v roku 1985, kedy bol naposledy vysielaný Svetový Šport. ITV verí, že zaplatil 30 miliónov GBP za štvorročný exkluzívny kontrakt na pokrytie pretekania a bude produkovať každý rok približne 100 dní pokrytia.Na hlavnom ITV kanáli je zaručená iba 34 dní, ale asi 60 dní sa má zverejniť na menej významných ITV4.

Preteky a stretnutia, o ktorých sa predpokladá, že sú určené pre ITV4, zahŕňajú 1000 Guineas, Júnový festival a budúci deň majstrovstiev, ktoré sa konajú v Newmarketu a sú považované za domov pre ploché preteky.

Ak je Chamberlin potvrdený ako hlavná kotva pre najväčšie dni športu, navrhne, aby bol ITV chcú zvoniť zmeny, keď sa vracia do pretekov po 31 rokoch.Ak áno, Nick Luck, hlavný moderátor veľkej časti produkcie Channel 4 Racing od roku 2013, by mohol byť najvýznamnejšou nehodou, a to aj napriek tomu, že si získal dobrú povesť ako leštený a prirodzený vysielateľ s hlbokým pochopením športu.

Vedľa Bellu je hlavným rivalom Racing UK Matt Chapman, moderátorka na súťaži At The Races, spojený s prechodom na ITV, zatiaľ čo Francesca Cumani, dcéra vedúceho trénera Lucky z Newmarketu, sa tiež hovorí aby ste boli vypočúvaní za určitú úlohu.

You may also like...