unibet-startpage

Deszcz grał dzień później. Argentina związany z Brazylii

Buenos Aires. Piłkarze Argentyny zwrócił na sobotę w przebojowej Południowej Ameryki MŚ, kwalifikacje Brazylia 2018 z 1: 1

Wynik Duel najlepszy Monumental Stadium w Buenos Aires w 34 minucie otworzył napastnik Paris St. Germain Ezequiel Lavezzi. Końcowy wynik ustawić w 58 minucie Lucas Lima.

brazylijska dohrávali spotkanie z dziesięciu graczy, po 88 minut z powrotem ten środkowy David Luiz czerwoną kartkę po brutalnym ataku na Lucas Biglia.

Argentyńczycy są wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo w kwalifikacjach. Po pierwszych trzech rundach ich w tabeli z dwoma punktami bonus startowy Unibet na przedostatnim dziewiątym miejscu. Brazylijczycy są cztery punkty na czwartym szczeblem.Oni już grać dzień wcześniej

Ťahák być dłużej grać dzień wcześniej – w Buenos Aires, ale zaúradoval ciężkiej ulewy. A sędziowie wraz z liniami obu drużyn narodowych zgodził się przełożyć spotkanie.

Argentyńczycy pokład bez kontuzjowanych filarów trio Lionel Messi, Sergia Agüera i Carlos Tevez. Ich brak był odczuwalny na polu – mianowicie murawa domu dominuje, ale przewaga gry skorzystał tylko jeden cel. Łączenie meczu.

„Z punktu gier widzenia jestem zadowolony, ale te pozytywy końca. Ponownie, nie zdobyć pełne. Wystarczy być skuteczne, dopóki nie. Teraz musimy wygrać w Kolumbii,” wyraził Argentyńskie Narodowe trener zespołu Gerardo Martino.

Po nieudanej kwalifikacji wstępnej rozpoczyna zakłady na zywo Unibet się zmierzyć ciśnienie z nośnika. „Nie podoba mi się usprawiedliwiać czegokolwiek.Zagraliśmy solidny mecz, niestety, goście wyrównali wyjątkową imprezę „, cytowany przez Reuters słowa domu kapitan Javier Mascherano. Cisza na stadionie

brazylijski trener Dunga pochwalił wkład substytut Douglas Costa, który zyskał nową grę pędu dotychczas. Żałował, że nie miał . jego zespół nevyťažil bardziej ponury nastrój płyty stadionu rzeki mecz Argentyna / Brazylia została przełożona ostatniej nocy na ten pic.twitter.com/aHJmnluR43. – niedziela League footy (@SundayChants) 13 listopada 2015

„to nie wygląda na stadionie w Argentynie. Fani byli napięć na stadionie było cicho. Szkoda, że ​​w pierwszej połowie nie byliśmy w stanie uzyskać jak najwięcej z niej jakieś korzyści. W drugiej połowie nie jesteśmy technicznie excel, ale byliśmy bardziej wojowniczy i bardziej zachłannie zespołu „Dunga oceniany.Powrót Neymar

Po odbyciu kary štvorzápasového tablicy ofensywnej workhorse Neymar wrócił. „Gry dla zespołu”, powiedział Dunga zająć ofensywnych gwiazd.

„Nepredvádzal ale ich typowych czynności, które jesteśmy z niego przyzwyczajony do najlepszych Barcelona. Najlepszych obrońców odbędzie się jak szczypce. Nie miał możliwość się z nami dużo praktyki, ale jestem pewien, że jego reprezentacja występy będą poprawić, „dodał.

W drugim meczu z domu Peru konsultowany z Paragwajem 1: 0-ty Obchodził pierwsze zwycięstwo w trwających kwalifikacjach. Jedyną bramkę zdobył w 19. minucie Jefferson Farfan. Była to pierwsza bramka w historii przyznał, że Paraguajčania w kwalifikacjach.

„Lubiłem graczy podejścia. Przeciwko bardzo silnym przeciwnikiem zagrali dużą instalację.To jest walka o drużynie narodowej „mówi trener Ricardo Gareca domu.

” Nie lubiłem naszą wydajność.

Musimy poprawić, „powiedział trener Ramon Diaz Paragwaj południowoamerykańskich kwalifikacji MS 2018 – 3 kolejka:.

Cele: Lavezzi 34 – 58 Lima, RC: 88. D. Luiz (Braz.)

Cel 19. Farfan Ekwador 1 3 3 0 0 6 1 9 b2 Chile 3 2 1 0 7 4 7 3 Urugwaj P 3 2 1 0 6 2 6 3 b 4 Brazylia 1 1 1 4 4 4 5 b Paragwaj 3 1 1 1 1 1 4b 6 Columbia 3 1 1 1 3 4 4 a 7 Boliwia 3 1 0 2 4 6 8 3 b 1 3 0 ZA 2 4 6 3 9 Argentyna b3 0 2 1 1 2 3 Venezuela b 10 3 0 0 8 0 3 3 b