unibet-startpage

Cristiano Ronaldo je pozoruhodný Real Madrid streliť rekord v plnom rozsahu

Ronaldo má 37 hat-trikov pre Real Madrid po tom, čo zaznamenal tri v víťazstve Ligy majstrov cez Wolfsburg a on je druhý v La Ligu all-time goalcoring grafy. On sa stal Real Madrid je vedúcim strelcom všetkých čas v októbri, zatienil Raúl rekord 323.Ronaldo zasiahol obidva góly počas víťazstva 2: 0 proti Malmo v Ligy majstrov v septembri 2015, aby sa vyrovnal so španielskym útočníkom, a v októbri získal rekord s gólom v Realu s 3-0 víťazom nad Levante. Raúl dosiahla 323 gólov v 741 zápasoch v Realu Madrid v rokoch 1994 až 2010, zatiaľ čo Ronaldo potreboval iba 308 zápasov, aby ho vyrovnal a troch viac ho predčil. proti minulému ročnému turnaju v Granade sa Ronaldo pripojil k exkluzívnemu zoznamu hráčov Real Madrid, vrátane Eulogia Martíneza, Ferenca Puskása, Hansa Krankla, Bebeta a Fernanda Morientesa.V tom istom zápase proti Španielsku sa stal v sezóne predošlým vedúcim klubu La Ligy. Ronaldo sa zhodoval s Lionelom Messim, keď zaznamenal viac ako 25 gólov v šiestich sezónach. . V decembri 2015 Ronaldo nastavil rekord na góly strelenú vo fáze skupín Ligy majstrov 11, keď strelil štyri v zápase o 8-0 proti Malmo.Potrebuje si sedem gólov vo vyraďovacích etapách – počnúc dvojvrstvovou kravatou proti Rómom – aby prelomil svoj vlastný rekord, ktorý sa nastavil v sezóne 2013/14. Napriek tomu, že za 16 rokov zaostal za gólom Aritz Aduriz minút, Ronaldo odpovedal svojim prvým hat-trikom v Madride, aby ich udržal v titulnom love, ktorý by sa nakoniec ukázal ako neúspešný. Po pomalom štarte do sezóny 2010-11, s Ronaldo započítaním len raz v jeho prvých sedem Majstrovstvá sveta v štyroch štyroch góloch v závode Racing dosiahli v októbri 11 gólov pre muža z Madeiry. O mesiac neskôr bol Ronaldo znova, trestanie v druhej minúte dodatočný čas dokončujúci hat-trik, ktorý tiež zahŕňal ohromujúci 30-yard voľný kop

V poslednej hre pred španielskou zimnou prestávkou, Ronaldo dokončil svoje tri-bránkové chvíle po Karim Benzema bagged tri jeho vlastné, rifling domov z Francúzska útočníka preukaz v 74. minúte Zimné prestávka sa ukázala ako málo rozptýlenie ako h je popísaný prvý dokonalý hat-trik svojej kariéry v Madride – bodovanie s jeho pravou nohou, ľavú nohu a hlavu v ďalšom jasnom víťazstve

Ronaldo vŕtaný jeho piaty hat-trik sezóny ako Malaga bol najnovší tím aby sa vyhral v Bernabeu na začiatku marca – ale nebol dosť pre sezónu Real Madrid zničil Sevilla 2-6 v Sánchez Pizjuán, keď Ronaldo vrazil štyri, aby odštartoval pozoruhodnú strelu strely 11 gólov v posledných štyroch sezónach sezóny Ronaldo siedmeho neba, keď jeho trest v dodatočnom čase dokončil 4-0 Getafe a urobil si sedem hat-trikov pre sezónu.Napriek svojmu úsiliu to bol Barcelona, ​​ktorý by vyhral svoj tretí titul v La Ligu v tejto sezóne. Nová sezóna, ale bol to rovnaký starý príbeh pre obranu La Liga, pretože Real Zaragoza bol prvý, meč v rokoch 2011-12, Ronaldo pokračovať odkiaľ on skončil

Ortéza od budúceho útočníka Swansea Michu bola skromná útecha pre Real menej známych susedov mesta v tejto porážke 6-2 v Bernabéu, Ronaldo premeny dvoch trestov v jeho poslednom hat-triku v Madride Madrid zmasol Malaga opäť vďaka nemalú časť 15-minútového Ronaldo hat-trik v prvej polovici – na 23, 28 a 38 minút

Ronaldo urobil štyri hat-triky pre sezónu v novembri 2011, dva hlavné góly prichádzajú buď strane iného úspešného pokutového kopu Sedem mesiacov na 6-2 domáce porážku Real Madrid, Sevilla ukázal skutočné známky pokroku s domácou porážkou 6-2 Real Madrid, Ronaldo zaokrúhliť jeho výšky s 85. minútu pokutu Ronaldo ‘s hat-trick pomohol Madrid prekonať tvrdohlavo súpera v Levante a zaznamenávať ich siedmeho po sebe idúcej ligy vyhrať Real derby hoodoo nad svojimi rivalmi mesta nepreukázali žiadne známky držať sa v ich poslednom stretnutí na Calderón, dva góly z Ronaldo v druhom polčase pridal svojmu prvému polčasu voľný kop za silné víťazstvo a prípadné víťazstvo v titulu Dva ďalšie tresty a hlavička s blízkym dosahom stačili na prvý hattrick Ronalda z nového sezónu proti Deportivo…a on po ňom nasledoval pár dní neskôr svojou prvou hattrickou liga majstrov v Amsterdamskej aréne, keď Madrid vyrazil na výhru 4-1, zaokrúhľoval odkrytie s nádherným ľavostranným lobom nad brankárom od 18 yardov Real, 2-1 za prekvapujúcou porážkou v prvej etape, sa zotavil, aby odštartoval Celta Vigo s tromi gólami od vás ktorý desať minút bol všetko potrebné pre Ronaldo dokončiť jeho 19th hat-trik pre Real a nie len jeden: to bolo a “perfektný” hat-trik – ľavá noha, hlavička, pravá noha – skončil s trestom na 72. minúty Pár týždňov neskôr Sevilla opäť dal Ronaldo do meča a čo čas v Bernabéu po dvoch predchádzajúcich 6-2 domáci porážkach Real Madrid vyskočil z nepriateľskej atmosféry Turk Telecom Arena s víťazstvom 6-1 v septembri 2013, druhým hat-trickom Ligy majstrov pre Ronaldo zdôrazňujúc priepasť medzi stranami v noci Ďalší deň, ďalšia kohútika pre Sevilla a ďalší hat-trik pre hráča, ktorý sa už uzatváral na svojom prvom Ballon d’Or

Voľný kop, trest a silný úder z úzkeho uhla videli Ronaldo na posledný Madrid hat-trik sezóny, ktorý – vzhľadom k tomu, že to bolo len v novembri – bol krok nadol z jeho mimoriadne vysokých štandardov

< p> Prvý Ronaldo trojnásobok v takmer rokom stanovil Madrid na svojej ceste k úprimne absurdné víťazstvo skóre proti bývalým šampiónom La Liga Deportivo, w Ho sa vrátili na vrchol letu po roku neprítomnosti.Vitajte späť Ronaldo si dal štyri dni so štyrmi gólovými zásahmi proti Elche, jeho 21-členný hat-trik La Liga ho opustil na jednom z rekordov Alfreda di Stéfana

Ronaldo strelil v ôsmych po sebe idúcich zápasoch už v tretej minúte, keď viedol Gareth Bale na kríž, predtým, než ho Welshman znova nabral v druhej polovici. No3 nebol najlepší portugalčan, ktorý sa v záverečnom štádiu spojil, ale všetci počítajú. Ronaldo otvoril bodovanie tým, že premenil pokutu, ktorú vyhral, ​​a poslal Sergia Álvareza zlú cestu za 36 minút. Jeho druhý prišiel za 66 minút, rozbíjajúci sa domáci odskočil, pred 29-rok-starý dokončil Real je 18. rovno vyhrávať tým, že domáci na vzdialené post Ronaldo dosiahol nové výšky proti Granada, bodovanie hat-trik v ôsmich prvých pol minúte.Po ostreľovaní prvýkrát v polhodinovom zápase zaznamenal v 36. a 38. minúte opäť rovnaký výsledok ako Alfrédo di Stefano, ktorý zaznamenal 28 hat-trickíkov Realu Madrid – predtým, než v druhej polovici pridal ďalšie dva góly

Po dvojnásobnom skórovaní v dvoch pol minúte proti Sevilli, Ronaldo strelil tretinu v druhej polovici, aby udržal svoju stranu za dvoma bodmi za lídrami Barcelony na vrchole La Ligy. Ronaldove tri góly si vzal jeho sezónu na 42 rokov a udržal ho pred barcelonským Lionelom Messim, ktorý dokázal vyhrať len dvaja v katalánskom víťazstve 8-0 v Córdobe a dal ho za Ronalda za 40 gólov sezóny.

Hoci to bolo v konečnom dôsledku márne, keď Barón prehlasoval ligový titul späť v Madride, Ronaldo si dal ďalšie triple proti Espnayol.A toto bol “dokonalý” hat-trik; jeden s jeho ľavou nohou, jeden s jeho ľavicou a jeden s hlavou, keď vedie svoj tím k ďalšiemu víťazstvu. Real šiel 2-1 skôr, než Ronaldo strelil dva rýchle góly na dokončenie jeho hat-trik 35 minút. Súčasný zápas bol pozoruhodný aj pre 16-ročného debutu Martina Odegaarda v Real Madride. Ronaldo strelil päť gólov a stal sa najvyšším strelcom Real Madrid v La Ligu, keď inšpiroval Los Blancos k hrôzostrašnému 6- 0 výhra.Jeho prvý 20-minútový zápas vybojoval jeho hat-trick. Po tom, ako bol Taras Stepanenko z tímu Shakhtar poslaný na druhú žltú kartu, Ronaldo skóroval dvakrát a predtým, z Raúlovho rekordy 323 gólov do Realu Madrid.

Ronaldo strelil štyri góly v priestore 22 minút proti švédskej strane, keď sa Real obrátil na štýl vo svojej poslednej skupinovej hre.

Po tom, ako Karim Benzema otvoril bodovanie, Ronaldo vyhral a premenil pokutu, potom tancoval okolo dvoch obrancov, aby skóroval z 20 yardov pred hlavičkou blízkeho dosahu na dokončenie svojho hat-triku. Ronaldo strieľal štyri góly v 26 druhej polovice minúty, počnúc 25-yardovým krikom, pridaním voľného kopu z okraja oblasti, dokončenie z blízkeho dosahu na jeho hat-trik predtým, ako šiel do štvrtého štvrťroku, čím sa otočil to, čo bola úzka súťaž do Dva góly po prvej etape v Nemecku a čelia eliminácii z Ligy majstrov, Ronald o chytil druhú nohu o krk a dokončil svoj hattrick voľným kopom 13 minút od času, aby uzavrel svoj 16. gól madridskej európskej kampane v rokoch 2015-16.